Boys 100 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zane THOMPSON SR Bedford North Lawrence High Scho 11.36 1
2 Christian HAMILTON SO Springs Valley 11.53 2
3 James LEWIS JR Eastern Greene 11.61 1
4 Maddex MCFARLAND SR Bedford North Lawrence High Scho 12.01 2
5 Evan BAKER SO Springs Valley 12.24 1
6 Tristen EDWARDS SO Springs Valley 12.27 2
7 Tyson PATTERSON SR Bedford North Lawrence High Scho 12.38 2
8 Porter BROWN SO Bedford North Lawrence High Scho 12.42 2
9 Lane STEPHENS JR Eastern Greene 12.50 2
10 Reece SIMS SO Bedford North Lawrence High Scho 12.54 2
11 Joeseph BRAZZELL SR Bedford North Lawrence High Scho 12.67 4
12 Jackson REEVES SO Eastern Greene 12.73 1
13 Aiden LINDSEY SR Mitchell 12.96 1
14 Thomas GAITHER JR Bedford North Lawrence High Scho 13.13 3
15 Tyson QUINN 9 Mitchell 13.18 1
16 Alex ORR SO Eastern Greene 13.23 4
17 Reed PARKER SR Bedford North Lawrence High Scho 13.32 2
18 Augie PURKHISER 9 Springs Valley 13.44 4
19 Dustin HALTOM 9 Bedford North Lawrence High Scho 13.81 3
20 Jay HOLLAND SR Bedford North Lawrence High Scho 14.06 3
21 Morgan CONOVER 9 Bedford North Lawrence High Scho 14.09 3
22 Micah CARTER 9 Bedford North Lawrence High Scho 14.16 3
23 Gage RAY SR Eastern Greene 15.31 3
Girls 100 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoey SMITH JR Mitchell 13.78 1
2 Miya CAMPBELL JR Springs Valley 13.95 1
3 Ellie ANDERSON SR Bedford North Lawrence High Scho 13.98 1
4 Tracey HANNERS SO Bedford North Lawrence High Scho 14.08 1
5 Kinsey SALIBA 9 Springs Valley 14.12 1
6 Lily DUSARD SR Bedford North Lawrence High Scho 14.13 2
7 Clara HAWK SO Eastern Greene 14.24 1
8 Mallory SHELTON SR Eastern Greene 14.47 1
9 Rhaegan EGLI JR Mitchell 14.50 1
10 Tori KISER SO Bedford North Lawrence High Scho 14.55 2
11 Savannah RUSSELL SO Bedford North Lawrence High Scho 14.75 2
12 Danieca GREEN JR Springs Valley 14.80 2
13 Emma ALLENDER SO Bedford North Lawrence High Scho 14.93 2
14 Alexis KISER SO Bedford North Lawrence High Scho 15.13 2
15 Emma GABHART SR Bedford North Lawrence High Scho 15.21 3
16 Paige BURTON 9 Bedford North Lawrence High Scho 15.37 2
17 Rachael BARR 9 Bedford North Lawrence High Scho 16.36 3
Boys 200 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zane THOMPSON SR Bedford North Lawrence High Scho 22.75 1
2 James LEWIS JR Eastern Greene 22.95 1
3 Christian HAMILTON SO Springs Valley 23.66 1
4 Gavin ROBINSON 9 Mitchell 24.29 1
5 Maddex MCFARLAND SR Bedford North Lawrence High Scho 24.60 2
6 Evan BAKER SO Springs Valley 24.69 2
7 Chase TURNER SR Bedford North Lawrence High Scho 25.29 2
8 Porter BROWN SO Bedford North Lawrence High Scho 25.33 2
9 Lane STEPHENS JR Eastern Greene 25.40 1
10 Tristen EDWARDS SO Springs Valley 25.46 3
11 Jackson REEVES SO Eastern Greene 26.08 2
12 Jorj FILLER JR Bedford North Lawrence High Scho 27.05 3
13 Reed PARKER SR Bedford North Lawrence High Scho 27.71 2
14 Morgan CONOVER 9 Bedford North Lawrence High Scho 28.34 2
15 Augie PURKHISER 9 Springs Valley 28.52 3
16 Dustin HALTOM 9 Bedford North Lawrence High Scho 29.57 3
17 Micah CARTER 9 Bedford North Lawrence High Scho 29.66 3
18 Josh PEMBERTON JR Mitchell 31.38 1
Girls 200 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Miya CAMPBELL JR Springs Valley 28.74 1
2 Ellie ANDERSON SR Bedford North Lawrence High Scho 28.79 1
3 Kinsey SALIBA 9 Springs Valley 29.26 1
4 Mallory SHELTON SR Eastern Greene 30.15 1
5 Danieca GREEN JR Springs Valley 30.66 2
6 Emma ALLENDER SO Bedford North Lawrence High Scho 30.78 2
7 Rhaegan EGLI JR Mitchell 31.29 1
8 Tori MCCORMICK JR Springs Valley 31.57 2
9 Ema STUDNICKOVA JR Eastern Greene 31.68 2
10 Addy FIELDS 9 Mitchell 33.00 1
11 Rachael BARR 9 Bedford North Lawrence High Scho 33.83 2
Boys 400 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Adam OSTER SR Mitchell 52.61 1
2 Isaiah ERVIN JR Springs Valley 54.45 1
3 Jade DAWES SO Eastern Greene 55.65 1
4 Johnathon LYTTLE JR Eastern Greene 55.79 2
5 Tyson QUINN 9 Mitchell 56.61 1
6 Ian ROBBINS SO Springs Valley 57.31 1
7 Reece SIMS SO Bedford North Lawrence High Scho 57.32 1
8 Tristen EDWARDS SO Springs Valley 1:00.61 2
9 Cameron MILLER SR Bedford North Lawrence High Scho 1:01.05 2
10 Thomas GAITHER JR Bedford North Lawrence High Scho 1:04.36 2
11 Jaydon DUKE SO Bedford North Lawrence High Scho 1:04.84 2
Girls 400 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mary BATZ SR Bedford North Lawrence High Scho 1:04.16 1
2 Jorja LAMM SO Mitchell 1:07.56 1
3 Bella NOTTGER JR Springs Valley 1:11.27 1
4 Ashley HUDSON SR Eastern Greene 1:11.69 1
5 Ema STUDNICKOVA JR Eastern Greene 1:13.75 1
6 Addy FIELDS 9 Mitchell 1:15.44 2
7 Myla HARISON 9 Springs Valley 1:19.07 2
Boys 800 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alan MARSHALL JR Springs Valley 2:01.49 1
2 Jerrett GILBERT 9 Bedford North Lawrence High Scho 2:05.82 1
3 Grant BROWN JR Springs Valley 2:10.11 1
4 Jade DAWES SO Eastern Greene 2:16.82 1
5 Maddox AULT JR Eastern Greene 2:19.41 1
6 Thomas PENDLEY SR Springs Valley 2:20.28 1
7 Karter WEST JR Bedford North Lawrence High Scho 2:23.42 1
8 Manuel MORALES SO Bedford North Lawrence High Scho 2:29.59 2
9 Jaymee REED JR Bedford North Lawrence High Scho 2:29.65 1
10 Logan LANGLEY SO Bedford North Lawrence High Scho 2:33.43 2
11 Caleb CHENEY 9 Mitchell 2:37.81 1
12 Hayden GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 2:39.64 2
13 Matthew WOOLSEY 9 Springs Valley 2:40.31 1
14 Lawson GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 2:42.73 2
15 Lazarus KAGEMANN SO Bedford North Lawrence High Scho 2:44.06 2
16 Will NEAVES SR Bedford North Lawrence High Scho 2:44.38 2
17 Joshua MARTIN JR Mitchell 2:45.71 2
18 Keaton THACKER 5 Springs Valley 2:58.02 2
19 Henry DYBSETTER SO Springs Valley 2:59.35 2
20 Carson WASHLER 9 Bedford North Lawrence High Scho 2:59.40 2
21 Vincent KNIGHT SO Bedford North Lawrence High Scho 3:04.60 2
Girls 800 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoey SMITH JR Mitchell 2:43.68 1
2 Ashley HUDSON SR Eastern Greene 2:46.43 1
3 Francesca OROZCO SO Bedford North Lawrence High Scho 2:51.53 1
4 Jennifer GUEVARA SO Mitchell 3:01.27 1
5 Keira LYNCH SO Springs Valley 3:20.15 1
6 Emma BAUMGART SR Bedford North Lawrence High Scho 3:23.18 1
7 Kathryn LARKIN JR Bedford North Lawrence High Scho 3:23.88 1
8 Shelby SLAUGHTER SR Bedford North Lawrence High Scho 3:55.29 1
Boys 1600 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Alan MARSHALL JR Springs Valley 5:02.82 1
2 Grant BROWN JR Springs Valley 5:04.18 1
3 Jonah BAILEY SO Bedford North Lawrence High Scho 5:09.31 1
4 Alex NICHOLSON SO Bedford North Lawrence High Scho 5:22.86 1
5 Caleb CHENEY 9 Mitchell 5:34.84 1
6 Jaymee REED JR Bedford North Lawrence High Scho 5:37.99 1
7 Oliver PATE JR Eastern Greene 5:40.35 1
8 Manuel MORALES SO Bedford North Lawrence High Scho 5:41.87 1
9 Reece GRISSOM 9 Mitchell 6:00.19 1
10 Lawson GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 6:05.48 1
11 Carson WASHLER 9 Bedford North Lawrence High Scho 6:06.26 1
12 Lazarus KAGEMANN SO Bedford North Lawrence High Scho 6:06.59 1
13 Henry DYBSETTER SO Springs Valley 6:07.17 1
14 Matthew WOOLSEY 9 Springs Valley 6:09.48 1
15 Isaac ROACH JR Eastern Greene 6:11.42 1
16 Hayden GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 6:12.79 1
17 Keaton THACKER 5 Springs Valley 6:29.16 1
18 Vincent KNIGHT SO Bedford North Lawrence High Scho 7:10.12 1
19 Will NEAVES SR Bedford North Lawrence High Scho 7:19.81 1
Girls 1600 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lilyanna BLAIS SO Eastern Greene 5:45.71 1
2 Sydney RICHARDSON SR Eastern Greene 6:10.99 1
3 Sophie HARRIS SO Springs Valley 6:14.00 1
4 Francesca OROZCO SO Bedford North Lawrence High Scho 6:25.34 1
5 Jennifer GUEVARA SO Mitchell 6:46.19 1
6 Jabrie SULLIVAN 9 Bedford North Lawrence High Scho 6:53.01 1
7 Madison CHANDLER 9 Bedford North Lawrence High Scho 6:58.58 1
8 Emma BAUMGART SR Bedford North Lawrence High Scho 7:17.81 1
9 Keira LYNCH SO Springs Valley 7:21.21 1
10 Kylie STAGGS 9 Bedford North Lawrence High Scho 7:23.54 1
11 Abby DEAVERS JR Mitchell 7:30.58 1
12 Shanacea HANKINS SO Springs Valley 7:41.19 1
13 Kathryn LARKIN JR Bedford North Lawrence High Scho 7:50.55 1
14 Shelby SLAUGHTER SR Bedford North Lawrence High Scho 8:26.26 1
Boys 3200 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Carson BROWN SO Springs Valley 10:43.04 1
2 Jonah BAILEY SO Bedford North Lawrence High Scho 10:46.15 1
3 Jade DAWES SO Eastern Greene 10:47.62 1
4 Andre AYERS SO Springs Valley 11:13.47 1
5 Alex NICHOLSON SO Bedford North Lawrence High Scho 11:44.94 1
6 Oliver PATE JR Eastern Greene 12:29.12 1
7 Harold DYBSETTER SO Springs Valley 12:30.00 1
8 Joshua MARTIN JR Mitchell 13:15.75 1
9 Lawson GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 13:37.46 1
10 Lazarus KAGEMANN SO Bedford North Lawrence High Scho 13:55.42 1
11 Isaac ROACH JR Eastern Greene 14:31.82 1
12 Hayden GRISSOM SO Bedford North Lawrence High Scho 15:06.38 1
13 Vincent KNIGHT SO Bedford North Lawrence High Scho 15:34.30 1
Girls 3200 Meters
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sydney RICHARDSON SR Eastern Greene 13:22.49 1
2 Sophie HARRIS SO Springs Valley 13:37.85 1
3 Jabrie SULLIVAN 9 Bedford North Lawrence High Scho 14:36.82 1
4 Jadyn LYNCH SO Springs Valley 14:49.77 1
5 Madison CHANDLER 9 Bedford North Lawrence High Scho 14:55.21 1
6 Emma BAUMGART SR Bedford North Lawrence High Scho 16:28.59 1
7 Kena MADDOX 9 Eastern Greene 17:34.32 1
Boys 4 x 100m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bedford North Lawrence High Scho 45.27 1
2 Springs Valley High School 45.46 1
3 Bedford North Lawrence High Scho 47.98 1
4 Eastern Greene High School 48.18 1
5 Bedford North Lawrence High Scho 53.01 1
Girls 4 x 100m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Springs Valley High School 54.25 1
2 Eastern Greene High School 54.43 1
3 Mitchell High School 55.23 1
4 Bedford North Lawrence High Scho 55.46 1
5 Bedford North Lawrence High Scho 57.84 1
Boys 4 x 400m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Springs Valley High School 3:38.05 1
2 Eastern Greene High School 3:40.35 1
3 Bedford North Lawrence High Scho 3:51.21 1
4 Mitchell High School 3:51.85 1
5 Bedford North Lawrence High Scho 4:17.66 1
6 Bedford North Lawrence High Scho 4:27.11 1
Girls 4 x 400m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Bedford North Lawrence High Scho 4:43.95 1
2 Mitchell High School 4:45.85 1
3 Eastern Greene High School 4:48.03 1
4 Springs Valley High School 5:14.38 1
Boys 4 x 800m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Springs Valley High School 9:02.85 1
2 Bedford North Lawrence High Scho 9:13.85 1
3 Eastern Greene High School 9:18.06 1
4 Mitchell High School 9:45.79 1
Girls 4 x 800m Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Eastern Greene High School 11:29.25 1
2 Bedford North Lawrence High Scho 12:26.56 1
3 Springs Valley High School 13:08.63 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Brayden PATTERSON SO Bedford North Lawrence High Scho 6-2 1
2 Gavin ROBINSON 9 Mitchell 5-6 1
3 Deion EDWARDS SO Springs Valley 5-4 1
4 James WALLS SO Springs Valley 5-4 1
5 Karter WEST JR Bedford North Lawrence High Scho 5-2 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tori MCCORMICK JR Springs Valley 4-10 1
2 Macy HALL SR Springs Valley 4-10 1
3 Ellie ANDERSON SR Bedford North Lawrence High Scho 4-8 1
4 Francesca OROZCO SO Bedford North Lawrence High Scho 4-8 1
5 Kena MADDOX 9 Eastern Greene 4-6 1
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Roman VALENTINE SO Eastern Greene 10-6 1
2 Frank DECKER SO Bedford North Lawrence High Scho 10-0 1
3 Cameron MILLER SR Bedford North Lawrence High Scho 8-6 1
4 Oliver BROWN SO Bedford North Lawrence High Scho 8-6 1
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Kayln RITZ SR Bedford North Lawrence High Scho 7-0 1
1 Zoie AULT SR Eastern Greene 7-0 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Christian HAMILTON SO Springs Valley 21-5.75 1
2 James LEWIS JR Eastern Greene 19-5.75 1
3 Alexander COMBS 9 Springs Valley 18-9.75 1
4 Evan BAKER SO Springs Valley 18-4 1
5 Gavin ROBINSON 9 Mitchell 17-10.25 1
6 Chase TURNER SR Bedford North Lawrence High Scho 17-8 1
7 Maddex MCFARLAND SR Bedford North Lawrence High Scho 17-3 1
8 Porter BROWN SO Bedford North Lawrence High Scho 16-10 2
9 Aiden LINDSEY SR Mitchell 16-9 2
10 Ian ROBBINS SO Springs Valley 15-8.50 2
11 Alex ORR SO Eastern Greene 15-2.25 2
12 Micah CARTER 9 Bedford North Lawrence High Scho 13-10.75 2
13 Josh PEMBERTON JR Mitchell 10-10 2
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jorja LAMM SO Mitchell 15-5.50 1
2 Maci MAYHEW JR Springs Valley 14-8.75 1
3 Tori MCCORMICK JR Springs Valley 14-6.50 1
4 Miya CAMPBELL JR Springs Valley 14-0.50 1
5 Ellie ANDERSON SR Bedford North Lawrence High Scho 13-9 1
6 Brooke REYNOLDS JR Mitchell 12-9 1
7 SANZ Berta BELDA JR Springs Valley 12-5.50 1
8 Keylee HUDSON JR Eastern Greene 12-3.50 1
9 Bella NOTTGER JR Springs Valley 12-2.50 1
10 Addy FIELDS 9 Mitchell 11-7 1
11 Alexis KISER SO Bedford North Lawrence High Scho 11-5 1
12 Tori KISER SO Bedford North Lawrence High Scho 8-8 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Larron CHILDERS JR Springs Valley 41-10 2
2 Jacob MOONEYHAM SR Mitchell 39-7 2
3 Xander COOK JR Springs Valley 39-1 2
4 Ayden TOLLIVER SR Mitchell 38-3 2
5 Teagun ROMINGER SO Springs Valley 38-2 2
6 Mason KNOY JR Bedford North Lawrence High Scho 37-8.50 2
7 Darrel BURTON JR Eastern Greene 37-5 2
8 Carter KIMMELL SR Bedford North Lawrence High Scho 36-9 2
9 Brody TEAGUE SO Eastern Greene 36-8.50 2
10 Tripp STAHL 9 Bedford North Lawrence High Scho 35-10 2
11 Payton NEW JR Eastern Greene 35-7 1
12 Griffin BEAVER SR Bedford North Lawrence High Scho 35-5 2
13 Nate ROBERTSON SO Mitchell 35-0 1
14 Jasper MULLIS SR Bedford North Lawrence High Scho 34-10 2
14 Landon TODD JR Mitchell 34-10 1
16 Brayden MILLER JR Bedford North Lawrence High Scho 31-10 1
17 Jimmy FARMER SO Bedford North Lawrence High Scho 31-6 1
18 Wesley HALLET JR Mitchell 31-5.50 1
19 Orion HILL 9 Bedford North Lawrence High Scho 31-2 1
20 Nathan WARD SR Springs Valley 29-11.50 1
21 Garrett MCDUFFEE SO Bedford North Lawrence High Scho 27-10.50 1
22 Eric MYERS SR Bedford North Lawrence High Scho 27-8 1
23 Logan PERRY 9 Bedford North Lawrence High Scho 19-2 1
24 Cameron IRWIN 9 Bedford North Lawrence High Scho 16-9 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ella MEEHAN SO Springs Valley 33-3 2
2 Sarah DRABING SR Springs Valley 30-6.50 2
3 Jillian BOND JR Mitchell 29-4.50 2
4 Katie BAUMGART SR Bedford North Lawrence High Scho 29-3 2
5 Macey LAMBRECHT SO Bedford North Lawrence High Scho 27-9 2
6 Jordyn LAND 9 Springs Valley 26-7 2
7 Aubrey BLEDSOE SO Springs Valley 26-4 1
8 Libby STANCO 8 Eastern Greene 25-8 1
9 Harryson HAYES SO Bedford North Lawrence High Scho 24-9 2
10 Leigh CARNES JR Springs Valley 24-6 1
11 Mikaya JACKSON JR Bedford North Lawrence High Scho 24-4 1
12 Marissa NEIKIRK 9 Mitchell 20-9 1
13 Maggie DENNIS JR Springs Valley 17-5 1
14 Emma STEEPLETAN 9 Bedford North Lawrence High Scho 15-10 1
Boys Discus
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Larron CHILDERS JR Springs Valley 157-5 3
2 Nate ROBERTSON SO Mitchell 134-9 3
3 Jimmy FARMER SO Bedford North Lawrence High Scho 123-1 3
4 Carter KIMMELL SR Bedford North Lawrence High Scho 122-6 3
5 Teagun ROMINGER SO Springs Valley 113-8 1
5 Orion HILL 9 Bedford North Lawrence High Scho 113-8 3
7 Payton NEW JR Eastern Greene 112-10 4
8 Deion EDWARDS SO Springs Valley 106-10 3
9 Xander COOK JR Springs Valley 102-2 3
10 Brody TEAGUE SO Eastern Greene 100-7 1
11 Nathan WARD SR Springs Valley 99-11 1
12 Ayden TOLLIVER SR Mitchell 99-4 2
13 Jacob MOONEYHAM SR Mitchell 94-10 2
14 Brayden MILLER JR Bedford North Lawrence High Scho 91-5 4
15 Griffin BEAVER SR Bedford North Lawrence High Scho 87-1 2
16 Dawson SNOW SO Mitchell 85-5 1
17 Mason KNOY JR Bedford North Lawrence High Scho 84-5 2
18 Ian ROBBINS SO Springs Valley 84-3 1
19 Darrel BURTON JR Eastern Greene 84-2 1
20 Eric MYERS SR Bedford North Lawrence High Scho 83-3 2
21 Lucas GOSNELL SO Mitchell 81-7 3
22 Jasper MULLIS SR Bedford North Lawrence High Scho 73-10 1
23 Tripp STAHL 9 Bedford North Lawrence High Scho 70-9 2
24 Garrett MCDUFFEE SO Bedford North Lawrence High Scho 70-8 2
25 Cameron IRWIN 9 Bedford North Lawrence High Scho 49-5 1
26 Logan PERRY 9 Bedford North Lawrence High Scho 48-3 4
Girls Discus
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sarah DRABING SR Springs Valley 103-6 2
2 Aubrey BLEDSOE SO Springs Valley 92-2 2
3 Ella MEEHAN SO Springs Valley 86-2 2
4 Leigh CARNES JR Springs Valley 86-1 2
5 Macey LAMBRECHT SO Bedford North Lawrence High Scho 79-1 2
6 Katie BAUMGART SR Bedford North Lawrence High Scho 75-7 2
7 Jordyn LAND 9 Springs Valley 72-2 2
8 Libby STANCO 8 Eastern Greene 71-7 1
9 Jillian BOND JR Mitchell 70-7 2
10 Harryson HAYES SO Bedford North Lawrence High Scho 62-8 1
11 Lily DUSARD SR Bedford North Lawrence High Scho 60-0 1
12 Marissa NEIKIRK 9 Mitchell 56-11 1
13 Mikaya JACKSON JR Bedford North Lawrence High Scho 48-2 1
14 Maggie DENNIS JR Springs Valley 47-0 1
15 Emma STEEPLETAN 9 Bedford North Lawrence High Scho 34-3 1
Boys 110m Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 James WALLS SO Springs Valley 16.70 1
2 Hiram MULLIS SO Bedford North Lawrence High Scho 17.08 1
3 Jaheim HAMILTON JR Springs Valley 17.14 1
4 Cameron MILLER SR Bedford North Lawrence High Scho 18.25 1
5 Roman VALENTINE SO Eastern Greene 18.61 1
6 Jaydon DUKE SO Bedford North Lawrence High Scho 19.21 2
7 Brayten ENLOW JR Eastern Greene 19.55 1
8 Lucas MILLER SR Mitchell 20.30 1
9 Alexander COMBS 9 Springs Valley 20.91 2
Girls 100m Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoie AULT SR Eastern Greene 18.00 1
2 Maci MAYHEW JR Springs Valley 19.56 1
3 Trinity SCHMEICHEL SO Bedford North Lawrence High Scho 19.90 1
4 Allison HUDSON 9 Mitchell 20.41 1
5 Macy HALL SR Springs Valley 20.51 1
Boys 300m Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zane THOMPSON SR Bedford North Lawrence High Scho 39.89 1
2 Jaheim HAMILTON JR Springs Valley 42.64 1
3 Roman VALENTINE SO Eastern Greene 45.79 1
4 Lucas MILLER SR Mitchell 46.13 1
5 Brayten ENLOW JR Eastern Greene 46.14 1
6 Alexander COMBS 9 Springs Valley 47.62 2
7 Hiram MULLIS SO Bedford North Lawrence High Scho 48.08 2
8 Reece GRISSOM 9 Mitchell 56.27 1
Girls 300m Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Zoie AULT SR Eastern Greene 52.94 1
2 Allison HUDSON 9 Mitchell 53.60 1
3 Clara HAWK SO Eastern Greene 54.11 1
4 Trinity SCHMEICHEL SO Bedford North Lawrence High Scho 56.87 1
5 Brooke REYNOLDS JR Mitchell 59.71 1