Boys 9-10 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jaiden Johnson Unified Elite Sports Ac 14.45a
2 Daniel Adeniyi MSP SPEED Run Club 14.54a
3 Davis Brinkley Soca Speed Track Club 14.60a
4 Charles Griffith Unified Elite Sports Ac 15.07a
5 Brendin Bond Team B.O.N.D 15.10a
6 Quinn Talbert Fishers Fire 15.18a
7 Cory Graham Jr. Jr. Soca Speed Track Club 15.23a
8 Tre Edgington MSP SPEED Run Club 15.29a
9 Jaxon Smith Soca Speed Track Club 15.49a
10 Isaac Haile Body in Training 15.51a
11 Justin Ajayi Fishers Fire 15.87a
12 Dusse Self Unified Elite Sports Ac 15.89a
13 Griffin Cutshaw Westfield Track 15.95a
14 Jayden Wilson Unified Elite Sports Ac 15.99a
15 George Cheesebourough Soca Speed Track Club 16.06a
16 Shamir Lanier AthLead Indy 16.09a
17 Aubry Carpenter Soca Speed Track Club 16.11a
18 Jackson Spooner Westfield Track 16.24a
19 Jack Bridgwaters Fishers Fire 16.31a
20 Justin Defoe Fishers Fire 16.53a
21 Jameson Koepfer Team B.O.N.D 16.55a
22 Brooks Rawlings Body in Training 16.57a
23 William Hower Fishers Fire 16.93a
23 David Spilker Body in Training 16.93a
25 Jacob Belling Fishers Fire 17.01a
26 Carter Walker Humble Pride TC 17.05a
27 Grey Logan Body in Training 17.12a
28 Brayden Beavers Fishers Fire 17.14a
28 Fletcher Huff Fishers Fire 17.14a
30 Jordan Andrews Soca Speed Track Club 17.17a
31 Mason Glover Westfield Track 17.55a
32 Preston Rector Center Grove Track & XC 17.77a
33 Quinn Hensley Fishers Fire 17.82a
34 Henry Colby AthLead Indy 18.06a
35 Dawson Carpenter Soca Speed Track Club 18.11a
36 Jack Sanborn Fishers Fire 18.53a
37 Jace Wilbur Center Grove Track & XC 18.56a
38 Oskar Ackerman Westfield Track 18.87a
39 Cole Kimball Westfield Track 19.05a
40 Mac Clinkenbeard Westfield Track 19.20a
41 Alexander Shupe Fishers Fire 19.52a
41 Henry Wright Westfield Track 19.52a
43 Owen Hogan Body in Training 19.83a
44 Connor Maicher Westfield Track 19.96a
45 Leo Clinkenbeard Westfield Track 20.58a
45 Caleb Hohne Body in Training 20.58a
47 Joseph Donofrio Westfield Track 20.68a
48 Noah Baldwin Westfield Track 20.76a
49 Benjamin Parliament Westfield Track 21.26a
50 Haiden Curry Westfield Track 23.19a
-- Madyx Ecker Fishers Fire DNS
-- Xavier Williams Unified Elite Sports Ac DNS
-- Graham Harrell Westfield Track DNS
-- Jayshawn Johnson AthLead Indy DNS
-- Eli McGee Fishers Fire DNS
Boys 9-10 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Davis Brinkley Soca Speed Track Club 29.67a
2 Brendin Bond Team B.O.N.D 30.46a
3 Quinn Talbert Fishers Fire 30.53a
4 Charles Griffith Unified Elite Sports Ac 31.07a
5 Cory Graham Jr. Jr. Soca Speed Track Club 31.09a
6 Tre Edgington MSP SPEED Run Club 31.25a
7 Jaiden Johnson Unified Elite Sports Ac 31.61a
8 Brighton Scott MSP SPEED Run Club 31.66a
9 Caleb Harmon Westfield Track 32.07a
10 Aubry Carpenter Soca Speed Track Club 33.34a
11 Jayden Wilson Unified Elite Sports Ac 33.41a
12 Chase Jaffe Westfield Track 33.47a
13 Shamir Lanier AthLead Indy 34.17a
14 Dusse Self Unified Elite Sports Ac 34.24a
15 Cade Yahne 14-Unattached 34.39a
16 George Cheesebourough Soca Speed Track Club 35.31a
17 Dawson Carpenter Soca Speed Track Club 36.14a
18 Brayden Beavers Fishers Fire 36.33a
19 Fletcher Huff Fishers Fire 37.05a
20 Lamonte Smith Unified Elite Sports Ac 38.11a
21 Mason Glover Westfield Track 38.87a
22 Grey Logan Body in Training 39.89a
23 Madyx Ecker Fishers Fire 40.87a
24 Joseph Donofrio Westfield Track 41.85a
-- Xavier Williams Unified Elite Sports Ac DNS
-- Daniel Adeniyi MSP SPEED Run Club DNS
-- Jayshawn Johnson AthLead Indy DNS
-- Alex Tuck Westfield Track DNS
-- Jordan Andrews Soca Speed Track Club DNS
-- Quinn Hensley Fishers Fire DNS
-- Connor Maicher Westfield Track DNS
-- Noah Baldwin Westfield Track DNS
-- Justin Ajayi Fishers Fire DNS
-- Edward Poston 16-Unattached DNS
Boys 9-10 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Quinn Talbert Fishers Fire 1:08.72a
2 Caleb Harmon Westfield Track 1:09.17a
3 Davis Brinkley Soca Speed Track Club 1:11.06a
4 Arris Peters Soca Speed Track Club 1:13.00a
5 Cory Graham Jr. Jr. Soca Speed Track Club 1:13.10a
6 Brighton Scott MSP SPEED Run Club 1:13.16a
7 Cade Yahne 14-Unattached 1:13.91a
8 Shamir Lanier AthLead Indy 1:15.95a
9 Chase Jaffe Westfield Track 1:18.25a
10 Brooks Patterson AthLead Indy 1:19.32a
11 Arthur Carey Fishers Fire 1:20.58a
12 Isaiah Wilson Body in Training 1:23.13a
13 Hudson Pearce Westfield Track 1:23.19a
14 Preston Minor Fishers Fire 1:25.94a
15 Eli Hershberger Body in Training 1:26.79a
16 Noah Canterbury Fishers Fire 1:27.53a
17 Lamonte Smith Unified Elite Sports Ac 1:29.19a
18 Grey Logan Body in Training 1:29.60a
19 Asher Rattan Body in Training 1:29.95a
20 Carter Walker Humble Pride TC 1:36.33a
21 Oskar Ackerman Westfield Track 1:37.04a
22 Owen Hogan Body in Training 1:38.78a
23 Owen Buckle Body in Training 1:39.55a
24 Landon Haag Body in Training 1:44.00a
-- Alex Tuck Westfield Track DNS
-- Graham Harrell Westfield Track DNS
Boys 9-10 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mitchell Harrell Westfield Track 2:50.65a
2 Adrian Tello Fishers Fire 2:58.20a
3 Arthur Carey Fishers Fire 2:59.00a
4 Brooks Patterson AthLead Indy 2:59.05a
5 Lucas Rose Center Grove Track & XC 3:02.57a
6 Preston Minor Fishers Fire 3:04.46a
7 Hudson Pearce Westfield Track 3:06.93a
8 Caleb Lee Body in Training 3:09.42a
9 Emmett Haney Westfield Track 3:13.34a
10 Ian Rascoe Westfield Track 3:21.84a
11 Dean Ramstrom Center Grove Track & XC 3:39.49a
12 Andrew Portzebowski Team B.O.N.D 3:41.03a
13 Owen Buckle Body in Training 3:47.51a
14 Landon Haag Body in Training 3:56.47a
-- Graham Harrell Westfield Track DNS
-- Desmond Garrett 16-Unattached DNS
Boys 9-10 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mitchell Harrell Westfield Track 5:41.99a
2 Adrian Tello Fishers Fire 5:59.72a
3 Arthur Carey Fishers Fire 6:02.30a
4 Lucas Rose Center Grove Track & XC 6:02.35a
5 Preston Minor Fishers Fire 6:06.07a
6 Caleb Lee Body in Training 6:07.64a
7 Ian Rascoe Westfield Track 6:36.40a
8 Joshua Bingel Body in Training 6:39.46a
9 Andrew Portzebowski Team B.O.N.D 7:29.67a
-- Desmond Garrett 16-Unattached DNS
Boys 9-10 Shot Put Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Grant Dirksen 16-Unattached 6.78m
2 Isaac Haile Body in Training 6.55m
3 Nolan Clark Body in Training 5.05m
4 Jace Wilbur Center Grove Track & XC 4.93m
5 Noah Canterbury Fishers Fire 4.90m
6 Nicholas McKenzie AthLead Indy 4.55m
7 David Spilker Body in Training 4.52m
8 Alexander Shupe Fishers Fire 4.50m
9 Jonah Blankinship Body in Training 3.94m
10 Leo Clinkenbeard Westfield Track 3.91m
11 Connor Olson Fishers Fire 3.89m
12 Seth Smits Body in Training 3.43m
13 Benjamin Parliament Westfield Track 3.10m
14 Landon Haag Body in Training 2.01m
15 Greyson Walsh AthLead Indy 1.68m
-- Logan Smith Fishers Fire DNS
-- Caleb Hohne Body in Training DNS
Boys 9-10 Javelin Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark
==============================================================================
1 Arris Peters Soca Speed Track Club 31.85m
2 Isaiah Wilson Body in Training 24.66m
3 Isaac Haile Body in Training 20.52m
4 Nolan Clark Body in Training 19.51m
5 Joshua Bingel Body in Training 18.87m
6 Noah Canterbury Fishers Fire 17.30m
7 David Spilker Body in Training 16.99m
8 Seth Smits Body in Training 16.41m
9 Eli McGee Fishers Fire 16.15m
10 Eli Hershberger Body in Training 15.82m
11 Grant Dirksen 16-Unattached 14.78m
12 Connor Olson Fishers Fire 13.00m
13 Caleb Hohne Body in Training 12.93m
14 Jack Sanborn Fishers Fire 12.14m
15 Hudson Pearce Westfield Track 11.94m
16 Jonah Blankinship Body in Training 10.62m
17 Haiden Curry Westfield Track 10.21m
18 Benjamin Parliament Westfield Track 9.93m
19 Alexander Shupe Fishers Fire 9.88m
20 Nicholas McKenzie AthLead Indy 9.45m
21 Owen Hogan Body in Training 6.50m
22 Logan Smith Fishers Fire 4.70m
23 Greyson Walsh AthLead Indy 3.43m
Boys 9-10 High Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jaxon Smith Soca Speed Track Club 1.24m
2 Jack Bridgwaters Fishers Fire 1.19m
3 Arris Peters Soca Speed Track Club 1.19m
4 Aubry Carpenter Soca Speed Track Club 1.04m
5 Seth Smits Body in Training 1.04m
6 Grant Dirksen 16-Unattached 0.99m
7 Asher Rattan Body in Training 0.99m
8 Dawson Carpenter Soca Speed Track Club 0.99m
9 Brooks Rawlings Body in Training 0.84m
-- Mac Clinkenbeard Westfield Track NH
Boys 9-10 Long Jump Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jaxon Smith Soca Speed Track Club 4.06m
2 Griffin Cutshaw Westfield Track 3.70m
3 Jack Bridgwaters Fishers Fire 3.42m
4 Jackson Spooner Westfield Track 3.40m
5 Fletcher Huff Fishers Fire 3.38m
5 Jayden Wilson Unified Elite Sports Aca 3.38m
7 Jordan Andrews Soca Speed Track Club 3.35m
8 George Cheesebourough Soca Speed Track Club 3.22m
9 Justin Defoe Fishers Fire 3.14m
10 Quinn Hensley Fishers Fire 3.13m
11 Eli Hershberger Body in Training 3.11m
12 Alex Tuck Westfield Track 3.10m
12 Joshua Bingel Body in Training 3.10m
14 Carter Walker Humble Pride TC 2.97m
15 Eli McGee Fishers Fire 2.88m
16 Brayden Beavers Fishers Fire 2.83m
17 Dean Ramstrom Center Grove Track & XC 2.79m
17 Nolan Clark Body in Training 2.79m
19 Henry Wright Westfield Track 2.72m
19 Isaiah Wilson Body in Training 2.72m
21 Asher Rattan Body in Training 2.69m
22 Oskar Ackerman Westfield Track 2.53m
23 Owen Buckle Body in Training 2.51m
23 Connor Olson Fishers Fire 2.51m
25 Mac Clinkenbeard Westfield Track 2.49m
26 Brooks Rawlings Body in Training 2.48m
27 Connor Maicher Westfield Track 2.43m
28 Preston Rector Center Grove Track & XC 2.43m
29 Jack Sanborn Fishers Fire 2.39m
30 Henry Colby AthLead Indy 1.71m
-- Justin Ajayi Fishers Fire FOUL
-- Noah Baldwin Westfield Track DNS
-- Desmond Garrett 16-Unattached DNS