8U Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Cory Graham 7-8 Soca Speed Track Club 15.93a
2 Jaxon Smith 7-8 Soca Speed Track Club 15.96a
3 Brighton Scott 7-8 MSP Run Club 15.98a
4 Isaac Haile 1 Body in Training 16.19a
5 Doran Bennett 7-8 YOGI 16.94a
6 AJ Tigner 7-8 YOGI 17.03a
7 Jackson Spooner 1 Westfield Track 17.33a
8 Ashton Hoff 8 MSP Run Club 17.60a
9 Anthony Kinartail 7-8 AthLead Indy 17.80a
10 Arris Peters 7-8 Soca Speed Track Club 17.98a
11 Preston Rector 2 Center Grove Track & XC 18.11a
12 Lucas Adcock 2 Westfield Track 18.32a
13 Eli Pitney 2 Westfield Track 18.78a
14 Kellen Lohr 7-8 AthLead Indy 18.97a
15 Levi Moore 7-8 Fishers Fire 18.98a
16 Brantley Chance 7-8 Center Grove Track & XC 19.14a
17 Benjamin Miller 7 We Always Ready 19.49a
18 Beckham Stallings 1 Body in Training 19.53a
19 Flynn Johnson 7-8 Fishers Fire 19.59a
20 Nolan Williams 7-8 Center Grove Track & XC 19.95a
21 Isaiah Kieselbach 2 Body in Training 20.14a
22 Sire' Thomas 7-8 AthLead Indy 20.15a
23 Walter Miller 7-8 Fishers Fire 20.37a
24 Sylas Elliott 7-8 Fishers Fire 20.64a
25 Eston Rowan 7-8 Soca Speed Track Club 20.77a
26 Ian Johnson 7-8 Fishers Fire 21.32a
27 Levi Gettinger 7-8 Westfield Track 21.35a
28 Dylan Meyer 7-8 Westfield Track 22.12a
29 Jackson McNeil 1 Westfield Track 22.39a
30 Jonah Blankinship 1 Body in Training 24.50a
31 Noah Baldwin 1 Westfield Track 25.02a
32 Simon Bittner 7 Body in Training 25.89a
33 Phoenix Miller 1 We Always Ready 26.02a
34 Chozen Miller 1 We Always Ready 26.46a
Isaac Evans 1 Body in Training DNS
Ethan Belyew 7-8 Fishers Fire DNS
Asher Ohara 7-8 Fishers Fire DNS
Zayd Nahlawi 7-8 Fishers Fire DNS
William Hower 7-8 Fishers Fire DNS
Edward Poston 1 16-Unattached DNS
Rowan H West 7-8 Westfield Track DNS
Caden A West 7-8 Westfield Track DNS
Troy Butcher 2 We Always Ready DNS
9-10 Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kaden King 9-10 Soca Speed Track Club 14.49a
2 Drake Jones 9-10 Soca Speed Track Club 14.53a
3 Donovan Hutchen 3 We Always Ready 14.93a
4 Galvin Hunt 9-10 Soca Speed Track Club 15.15a
5 Elijah Falquist 4 Westfield Track 15.18a
6 Asante Scott 9-10 MSP Run Club 15.25a
7 Zaiden McCane 10 MSP Run Club 15.28a
8 Nick Gilmer 9 MSP Run Club 15.37a
9 Drew Huffman 10 MSP Run Club 15.41a
9 Jonathan Jackson 9-10 Soca Speed Track Club 15.41a
11 JaVon Lile 9-10 Soca Speed Track Club 15.72a
12 Preston Smith 9-10 Soca Speed Track Club 15.73a
13 Derek Byrd 10 MSP Run Club 16.17a
14 Matthias McNairy 9-10 Fishers Fire 16.26a
15 Ryan Kuhn 4 Body in Training 16.35a
16 Hudson Markle 9-10 Center Grove Track & XC 16.40a
17 Henry Zoeller 3 Body in Training 16.60a
18 JaRon Lile 9-10 Soca Speed Track Club 16.66a
19 Marlon Davis 9-10 AthLead Indy 16.94a
20 Zayne Jackson 9-10 MSP Run Club 17.01a
21 Ke'shaun Jones 4 Westfield Track 17.10a
22 Graham Howard 2 Body in Training 17.15a
23 Andrew Dhaemers 9-10 Fishers Fire 17.20a
24 Brennan Harder 9 MSP Run Club 17.21a
25 Landon Scott 9-10 Fishers Fire 17.33a
26 Jackson Wender 9-10 Fishers Fire 17.39a
27 Daniel Horner 3 Body in Training 17.50a
27 Jadam Austin 3 Unattached 17.50a
29 Kyrin Anderson 9-10 AthLead Indy 17.59a
30 Kellen Burleson 1 Westfield Track 17.65a
31 Aidan Khan 9-10 Westfield Track 17.66a
32 Levi Tingle 9-10 Fishers Fire 17.87a
33 Khaya Mudavanhu 10 MSP Run Club 17.93a
34 Elliott Stavreti 9-10 Fishers Fire 18.05a
35 Cody Morris 2 Body in Training 18.11a
36 Benjamin Freeman 3 Westfield Track 18.12a
37 Tate Makinson 9-10 Center Grove Track & XC 18.65a
38 Michael Minett 9-10 Center Grove Track & XC 18.66a
39 Grant Haile 3 Body in Training 18.93a
40 Henry Schipp 9-10 Center Grove Track & XC 19.06a
41 Eric Herman 9-10 Westfield Track 19.26a
41 Sawyer Larson 2 Westfield Track 19.26a
43 Daniel McGrew 9-10 Westfield Track 19.29a
44 Jack Oaks 9-10 Westfield Track 19.47a
45 Benjamin Zimmerman 9-10 AthLead Indy 19.52a
46 Beau Hutchens 2 Unattached 19.60a
47 Noah Eide 2 Center Grove Track & XC 19.65a
48 Elliott Corya 3 Westfield Track 19.66a
49 Miles Luecking 3 Center Grove Track & XC 19.67a
50 Isaac Lambert 3 Westfield Track 19.69a
Marshall Allen 9 MSP Run Club DNS
Henry Clark 9-10 Center Grove Track & XC DNS
Kameron Jaskula 9-10 Fishers Fire DNS
Wesley Hoover 2 Westfield Track DNS
11-12 Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Tanner Sparks 11-12 MSP Run Club 13.30a
2 Alonzo Smith 11-12 MSP Run Club 13.76a
3 Jordan Redmon 11-12 Soca Speed Track Club 13.79a
4 Amir Muhammad 11-12 Soca Speed Track Club 13.81a
5 DeShaune Alexander 11-12 Soca Speed Track Club 13.91a
6 Weston Kopeck 11-12 Fishers Fire 14.20a
7 Marcus Virgil 11-12 Soca Speed Track Club 14.26a
8 Brandon Jones 11-12 Soca Speed Track Club 14.36a
9 Luke Beswick 9-10 MSP Run Club 14.40a
10 Tristan Rollins 11-12 AthLead Indy 14.41a
11 Phillip Warren 11-12 YOGI 14.44a
12 Kam'Ron Farrington 9-10 MSP Run Club 14.49a
13 Noah Goelz 11-12 MSP Run Club 14.61a
14 Beckett Harder 11-12 MSP Run Club 14.68a
15 Jeffery Younghouse 12 MSP Run Club 14.76a
16 Micah Ingram 11-12 Fishers Fire 14.80a
17 Apollo Miller 5 We Always Ready 14.93a
18 Tate Bushong 11-12 AthLead Indy 14.94a
19 Cody Hill 11-12 Soca Speed Track Club 15.05a
20 Lennox Brown 11-12 Soca Speed Track Club 15.08a
21 Jordan Hunter 11-12 Soca Speed Track Club 15.10a
22 Chrishon Kirkwood 11-12 Carmel Stallions 15.14a
23 Kendell Carson 4 Westfield Track 15.23a
24 Hunter Holz 11-12 Fishers Fire 15.32a
25 Luke Washington 9-10 MSP Run Club 15.55a
26 Bentlee Gilliland 11-12 Fishers Fire 15.96a
27 Tucker Williams 11-12 Fishers Fire 16.01a
28 Jayden Kennedy 11-12 AthLead Indy 16.03a
29 Garrett Dunker 5 Body in Training 16.05a
30 Lucas Bombei 11-12 Fishers Fire 16.10a
31 Mason Hiteshew 9-10 Center Grove Track & XC 16.23a
32 Harrison Graves 5 Westfield Track 16.25a
33 Aiden Wilson 11-12 MSP Run Club 16.30a
34 Michael Friedman 5 Body in Training 16.52a
35 Wesley Zimmerman 11-12 AthLead Indy 16.55a
36 Zion McCane 12 MSP Run Club 16.58a
37 Brennan Nelson 11-12 Fishers Fire 16.64a
38 Elijah Johnson 11-12 AthLead Indy 16.81a
39 Alvin Logan 6 Westfield Track 16.93a
40 William Bannister 4 Westfield Track 17.33a
41 Ryin Alexander 11-12 Soca Speed Track Club 17.57a
42 Logan Burch 5 Westfield Track 17.91a
43 Elijah Hayes 5 Westfield Track 18.04a
44 Ethan January 5 Westfield Track 18.22a
45 Kevin Logan 6 Westfield Track 18.56a
46 Elijah Kieselbach 4 Body in Training 18.65a
47 Alexi Anderson 5 Westfield Track 18.70a
48 Ethan Armstead 11-12 Fishers Fire 18.99a
49 Stevie LaFollette 4 Body in Training 22.11a
Mason Petreski 4 Westfield Track DNS
Grant Reid 11-12 AthLead Indy DNS
Christopher Newman 11-12 AthLead Indy DNS
13-14 Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Xavier Dangerfield 13-14 AthLead Indy 12.30a
2 Darnell Mitchell 13-14 AthLead Indy 12.41a
3 Hunter Harvey - MSP Run Club 12.56a
4 Dennis Griffin 13-14 Carmel Stallions 12.65a
5 Shermon King 13-14 Soca Speed Track Club 13.11a
6 Rylan Bourn 8 Westfield Track 13.49a
7 Ryke Meyer - Center Grove Track & XC 13.53a
8 Cassius Downing - MSP Run Club 13.93a
9 Rashaud Alexander 13-14 Soca Speed Track Club 14.13a
10 Emmet Barnes 13-14 YOGI 14.46a
11 Damian Eberle 11-12 MSP Run Club 14.70a
12 Raymond Cooper 13-14 Soca Speed Track Club 15.26a
13 Benjamin Guthrie 7 Westfield Track 15.43a
14 Nicholas Mendenhall 13-14 Fishers Fire 15.53a
15 Josiah Buie 13-14 Carmel Stallions 16.91a
16 Max Blum 13-14 Fishers Fire 20.79a
LaDanian Garcia - MSP Run Club DNS
Chad Doran 7 Westfield Track DNS
15-16 Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Daniel Pallekonda 15-16 Soca Speed Track Club 11.55a
2 Cainen Northington 10 16-Unattached 11.56a
3 Kenyariel Clemente Acevedo 8 We Always Ready 11.81a
4 Bransyn Hanley - MSP Run Club 11.85a
5 Colin Swain 15-16 Soca Speed Track Club 12.22a
6 Jahger Rush 15-16 YOGI 12.35a
7 Grant McKay 15-16 Fishers Fire 12.61a
8 Parker Culp 15-16 Fishers Fire 12.95a
9 Paxton Badua 15-16 Soca Speed Track Club 13.01a
10 Chalton Graham Jr. 9 16-Unattached 13.04a
11 Josiah Vibbert 9 Body in Training 14.14a
12 Gabriel Mnatzaganian 8 Body in Training 14.24a
Caden Gill - MSP Run Club DNS
Christian Ortiz Velazquez15-16 Soca Speed Track Club DNS
Jayden Seaton 10 16-Unattached DNS
17-18 Boys 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Andrew Cowlin 12 Unattached 12.28a
2 Noah Washington 17-18 MSP Run Club 12.51a
3 Riley Retherford 11 Body in Training 12.99a
4 CJ Young 11 Body in Training 13.13a
8U Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Genesis Warhop 1 Westfield Track 16.76a
2 Willow Goethe 7-8 AthLead Indy 17.37a
3 Ryleigh Roby 7-8 Soca Speed Track Club 17.47a
4 Emerson Davis 1 Westfield Track 17.62a
5 Zoe Woods 7-8 AthLead Indy 17.70a
6 Tatum Pulley 7-8 Fishers Fire 17.89a
7 Chandler Nibbs 6U AthLead Indy 17.93a
8 Alana Pepper 7-8 Fishers Fire 18.08a
9 Amelia Embry 7-8 Fishers Fire 18.09a
10 Lola Jones 1 Body in Training 18.21a
11 Skylar Campbell 7 Soca Speed Track Club 18.53a
12 Indie Pettyjohn 1 Body in Training 18.71a
13 Olivia Simpson 7-8 Fishers Fire 18.91a
14 Sara Bowman 7-8 Fishers Fire 19.25a
15 Demi Jones 7-8 Soca Speed Track Club 19.32a
16 Zeena Nahlawi 7-8 Fishers Fire 19.46a
17 Annika Graham 2 Body in Training 19.60a
18 Olivia Smith 7-8 Fishers Fire 19.67a
18 Dalis Cullens 7-8 AthLead Indy 19.67a
20 Kara Brinksneader 7-8 Columbus Running 19.69a
21 Kingston Badua 7-8 Soca Speed Track Club 19.78a
22 Kyleigh Johnson 7-8 AthLead Indy 20.41a
23 Nylarose Fields-Graves 7-8 AthLead Indy 20.75a
24 Camille Segerson 7-8 Fishers Fire 20.86a
25 Remi Girten 7-8 Fishers Fire 21.08a
26 Isabel Cummins 2 Body in Training 21.37a
27 Mya Butler 1 Unattached 21.55a
28 Aleah Boone 6U Fishers Fire 21.59a
29 Inayat Dhillon 1 Body in Training 21.95a
30 Camila Lattanzi 7-8 Fishers Fire 22.00a
31 Brooklyn Turner 1 Body in Training 22.14a
32 Jamisha Eaton 1 Westfield Track 22.27a
33 Savanna Brown 6U Soca Speed Track Club 22.35a
34 Kirena Davis 7-8 Westfield Track 22.66a
35 Josephine Peterson 1 Westfield Track 22.91a
36 Lillian Freeman 1 Westfield Track 22.92a
37 Aaliyah Bluitt 7-8 AthLead Indy 22.93a
38 Philippa Sewell 7-8 Fishers Fire 23.24a
39 Annabelle Smith 7-8 Westfield Track 23.27a
40 Emily Logan 7-8 Westfield Track 23.76a
41 Meredith Armstead 7-8 Fishers Fire 25.16a
42 Valentina Lattanzi 7-8 Fishers Fire 25.28a
Ramsey Poston 7-8 Center Grove Track & XC DNS
Genevieve Aloi 1 Westfield Track DNS
Olivia Cunningham 7-8 Fishers Fire DNS
Caitlin Wieringa 7-8 Westfield Track DNS
Presley Young 6 Body in Training DNS
Elise Magner 7-8 Fishers Fire DNS
9-10 Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Choz'ley Brimmage 9-10 AthLead Indy 14.94a
2 Jenae Thomas 9-10 AthLead Indy 15.04a
2 Ava Johnson 9-10 Soca Speed Track Club 15.04a
4 Charlotte Wolf 9-10 Fishers Fire 15.80a
5 Ellie Schwartz 9-10 Center Grove Track & XC 15.90a
6 Zoey Ledbetter 9-10 Fishers Fire 15.99a
7 Lily Mansfield 9-10 Fishers Fire 16.21a
8 Riley Kirk 9-10 Soca Speed Track Club 16.56a
9 Chloe Bowling 9-10 Soca Speed Track Club 16.73a
10 Madison Willis 9-10 AthLead Indy 16.82a
11 Jillian Kiehl 3 Body in Training 16.97a
12 Nora Rascoe 4 Westfield Track 17.07a
13 Ella Bryant 9-10 Center Grove Track & XC 17.10a
14 Addie Culp 9-10 Fishers Fire 17.18a
15 Emry Graham 9-10 Soca Speed Track Club 17.25a
16 Zuri White 3 Westfield Track 17.37a
17 Cameela Cummings 9-10 Center Grove Track & XC 17.40a
18 Letty Coker 3 Westfield Track 17.44a
19 Mary Key 9-10 Fishers Fire 17.57a
20 Raelyn Friedman 4 Body in Training 17.74a
21 Nora Bella Rattan 4 Body in Training 17.84a
22 Sydney Smith 9-10 Soca Speed Track Club 17.86a
23 Catelyn Hopkins 3 Westfield Track 17.94a
24 Clara Bowman 9-10 Fishers Fire 17.99a
25 TeAndra Phillips 9-10 Soca Speed Track Club 18.00a
26 Hadley Mackison 9-10 Fishers Fire 18.07a
27 Dillon Bockhorst 9-10 Fishers Fire 18.09a
28 Lilian Mullins 9-10 Fishers Fire 18.16a
29 Rachel Weaver 3 Westfield Track 18.42a
30 Lilly Burch 2 Westfield Track 18.59a
31 Knight Badua 9-10 Soca Speed Track Club 18.78a
32 Izzy Wilson 3 Body in Training 18.90a
33 Ruthie Ober 2 Body in Training 18.96a
34 Chloe Brannies 2 Westfield Track 19.00a
35 Autumn Dubovich 3 Westfield Track 19.08a
36 Lucy Graffis 3 Body in Training 19.12a
37 Cora Coonce 9-10 AthLead Indy 19.20a
38 Piper Lowe 9-10 Fishers Fire 19.21a
39 Amelia Reed 9-10 AthLead Indy 19.22a
40 Teaghan Alexander-Miller 9-10 Fishers Fire 19.32a
41 Gabriella Bowser 9-10 Fishers Fire 19.35a
41 Isobel Bridges 3 Westfield Track 19.35a
43 Cecilia Schipp 9-10 Center Grove Track & XC 19.36a
44 Audrey Nelson 9-10 Fishers Fire 19.39a
45 Reagan Pearce 9-10 Westfield Track 19.71a
46 Ellie Marciniec 2 Westfield Track 19.89a
47 Scout Pettyjohn 3 Body in Training 19.99a
48 Brooke Guthrie 9-10 Westfield Track 20.43a
49 Elena Buchanan 9-10 Fishers Fire 20.57a
50 Anna McPhee 3 Body in Training 20.60a
51 Grace Crews 9-10 Westfield Track 20.72a
52 Briley Reuscher 9-10 Westfield Track 20.89a
53 McKenna Rosa 9-10 Fishers Fire 21.38a
54 Kiriel Havard 3 Westfield Track 21.92a
Cariel Hendricks 9-10 Soca Speed Track Club DNS
Adeline Marchionni 9-10 Fishers Fire DNS
Olivia Boyd 2 Body in Training DNS
Veronika Farafonov 9-10 Fishers Fire DNS
Claire Hopkins 3 Westfield Track DNS
Laya Petreski 2 Westfield Track DNS
11-12 Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Cianna Cunningham 11-12 Soca Speed Track Club 13.80a
2 Audrey Goldsmith 11-12 AthLead Indy 14.18a
3 Jolie Johnson 11-12 Soca Speed Track Club 14.96a
4 Eden Fitzpatrick 11-12 Fishers Fire 15.12a
5 Leila Yarbrough 11-12 AthLead Indy 15.17a
6 Vivian Lieurance 11-12 Fishers Fire 15.23a
7 Lily Nielsen 11-12 Center Grove Track & XC 15.40a
8 Brooklyn Miller 11-12 Fishers Fire 15.65a
9 Elli Stafford 11-12 Fishers Fire 15.70a
9 Eugena Wilson 11-12 Body in Training 15.70a
11 Caylanne Nichols 12 We Always Ready 15.81a
12 Alyah Hutchens 5 Unattached 15.87a
13 Carlee Long 11-12 Fishers Fire 15.93a
14 Jacky Whorton 12 MSP Run Club 15.96a
15 Lilian Vance 6 Westfield Track 16.12a
16 Jenesis Drayton 11-12 Fishers Fire 16.16a
17 Kylie Brinksneader 11-12 Columbus Running 16.30a
18 Kaiya Boone 11-12 Fishers Fire 16.31a
19 Jada Guydon 11-12 AthLead Indy 16.53a
20 Emma Spock 11-12 Columbus Running 16.84a
21 Emma Radford 11-12 Westfield Track 17.03a
22 Sophia Shepard 5 Westfield Track 17.05a
23 Violet Dornfeld 11-12 Columbus Running 17.18a
24 Norah Lahr 11-12 Westfield Track 17.22a
25 Rhyan Roby 11-12 Soca Speed Track Club 17.24a
26 Addison Busch 5 Westfield Track 17.34a
27 Cameron Wieringa 6 Westfield Track 17.41a
28 Delaney Roy 4 Westfield Track 17.48a
29 Sofia Grisel 5 Westfield Track 17.51a
30 Sophia Lowe 11-12 Fishers Fire 17.63a
31 Tymariona Williams 11-12 AthLead Indy 17.70a
32 Emma Kate Britton 5 Body in Training 17.71a
33 Hailey Robinson 4 Westfield Track 17.92a
34 Alyssa Punke 4 Westfield Track 17.99a
35 Layla Clark 9-10 Center Grove Track & XC 18.14a
36 Natalie Woodward 11-12 Fishers Fire 18.18a
37 Nicole Vibbert 5 Body in Training 18.31a
38 Sariyah Colter 11-12 Center Grove Track & XC 18.32a
39 Adalyn Surber 11-12 Fishers Fire 18.55a
40 Evelyn Blum 11-12 Fishers Fire 18.63a
41 Sienna Stover 11-12 Fishers Fire 18.98a
42 Lina Vargas 11-12 Fishers Fire 18.99a
43 Naomi Oaldon 11-12 Soca Speed Track Club 19.19a
44 Brooklyn Butler 11-12 Center Grove Track & XC 19.57a
45 Makenna Mullins 11-12 Center Grove Track & XC 20.12a
46 Olivia Bingel 4 Body in Training 20.84a
Ashyrah Phillips 11-12 Soca Speed Track Club DNS
Isla Marquardt 11-12 Westfield Track DNS
Racquel Young 5 Body in Training DNS
Norah Ehrgott 6 Body in Training DNS
13-14 Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jakiya Alvies 13-14 Soca Speed Track Club 12.95a
2 Chloe Senefeld 13-14 Soca Speed Track Club 13.03a
3 Naomi Andrews 13-14 AthLead Indy 13.70a
4 Amiah Hamilton 13-14 AthLead Indy 14.56a
5 Sophia Bruce 6 Unattached 14.58a
6 Cordarionna Kirkwood 13-14 Carmel Stallions 14.74a
7 Melize Ledwaba 13-14 YOGI 14.81a
8 Lucy Dearing 6 Body in Training 14.86a
9 Claire Evans 7 Body in Training 15.00a
10 Gabrielle Kelley 13-14 YOGI 15.11a
11 Justice Scott 13-14 AthLead Indy 15.14a
12 Laney Makinson 13-14 Center Grove Track & XC 15.54a
13 Maya Hayes 13-14 Fishers Fire 15.94a
14 Meredith Dyar 6 Body in Training 16.36a
15 Emmalin Kieselbach 6 Body in Training 20.07a
15-16 Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Aubrey Vines 15-16 AthLead Indy 13.65a
2 Lindsey Porter 8 16-Unattached 14.17a
3 Gina Kirk 15-16 Soca Speed Track Club 14.38a
4 Mikayla Reed 15-16 Fishers Fire 15.17a
5 Timeshianna Walton 15-16 Carmel Stallions 15.18a
6 Chloe Wilson 9 Body in Training 16.62a
Liv Mong 15-16 AthLead Indy DNS
17-18 Girls 100 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Abby Gibbons 11 Body in Training 14.88a
2 Avie Lineback 11 Body in Training 15.21a
Ranyia Grundy 17-18 AthLead Indy DNS
8U Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jaxon Smith 7-8 Soca Speed Track Club 33.64a
2 Cory Graham 7-8 Soca Speed Track Club 33.80a
3 Brighton Scott 7-8 MSP Run Club 33.97a
4 Isaac Haile 1 Body in Training 35.66a
5 Nathaniel Goyette 7-8 Fishers Fire 35.74a
6 Doran Bennett 7-8 YOGI 35.78a
7 AJ Tigner 7-8 YOGI 36.78a
8 Desmond Garrett 7-8 YOGI 36.97a
9 Arris Peters 7-8 Soca Speed Track Club 36.99a
10 Allen Miller 8 We Always Ready 37.78a
11 Ashton Hoff 8 MSP Run Club 37.87a
12 Preston Rector 2 Center Grove Track & XC 38.22a
13 Jackson Spooner 1 Westfield Track 39.99a
14 Lucas Rose 2 Center Grove Track & XC 40.21a
15 Isaiah Wilson 1 Body in Training 40.84a
16 Levi Moore 7-8 Fishers Fire 41.24a
17 Kellen Lohr 7-8 AthLead Indy 43.03a
18 Isaiah Kieselbach 2 Body in Training 43.57a
19 Walter Miller 7-8 Fishers Fire 43.75a
20 Elliot Eppes 7-8 Westfield Track 43.81a
21 Elijah Greenwood 7-8 Fishers Fire 44.17a
22 Sire' Thomas 7-8 AthLead Indy 44.73a
23 Nolan Williams 7-8 Center Grove Track & XC 44.91a
24 Sylas Elliott 7-8 Fishers Fire 45.13a
25 Eston Rowan 7-8 Soca Speed Track Club 47.40a
26 Levi Gettinger 7-8 Westfield Track 48.39a
27 Dylan Meyer 7-8 Westfield Track 48.89a
28 Ellis Dilley 1 Westfield Track 50.48a
29 Ethan McGrew 7-8 Westfield Track 55.48a
30 Noah Baldwin 1 Westfield Track 56.25a
31 Jonah Blankinship 1 Body in Training 56.39a
32 Davis Buck 6 Body in Training 56.47a
Asher Ohara 7-8 Fishers Fire DNS
Ethan Belyew 7-8 Fishers Fire DNS
Edward Poston 1 16-Unattached DNS
Anthony Kinartail 7-8 AthLead Indy DNS
9-10 Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kaden King 9-10 Soca Speed Track Club 29.44a
2 Kameron Wilson 9-10 AthLead Indy 29.64a
3 Zaiden McCane 10 MSP Run Club 30.95a
4 Donovan Hutchen 3 We Always Ready 31.54a
5 Asante Scott 9-10 MSP Run Club 32.54a
6 Derek Byrd 10 MSP Run Club 32.66a
7 Jakari Price 3 We Always Ready 34.26a
8 Matthias McNairy 9-10 Fishers Fire 34.61a
9 Drew Huffman 10 MSP Run Club 34.63a
10 Hudson Markle 9-10 Center Grove Track & XC 34.83a
11 Sterling Callender 9-10 Soca Speed Track Club 34.85a
12 Joel Graham 4 Body in Training 36.08a
13 Landon Scott 9-10 Fishers Fire 36.18a
14 Marlon Davis 9-10 AthLead Indy 36.92a
15 Kyrin Anderson 9-10 AthLead Indy 37.39a
16 Jackson Wender 9-10 Fishers Fire 37.71a
17 Grayson Smith 2 Body in Training 38.21a
18 Graham Howard 2 Body in Training 38.74a
19 Zayne Jackson 9-10 MSP Run Club 38.99a
20 Domenic Bennett 9-10 YOGI 39.47a
21 Khaya Mudavanhu 10 MSP Run Club 40.74a
22 Brennan Harder 9 MSP Run Club 41.78a
Jack Smarrelli 9-10 Westfield Track DNS
Aidan Khan 9-10 Westfield Track DNS
Wesley Hoover 2 Westfield Track DNS
Levi Tingle 9-10 Fishers Fire DNS
Elliott Stavreti 9-10 Fishers Fire DNS
Vance Johnson 9-10 Soca Speed Track Club DNS
Gavin Ehrgott 3 Body in Training DNS
Kayvion Murphy 9-10 YOGI DNS
Marshall Allen 9 MSP Run Club DNS
Nick Gilmer 9 MSP Run Club DNS
11-12 Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Malik Hayes 11-12 Soca Speed Track Club 28.02a
2 Alonzo Smith 11-12 MSP Run Club 28.04a
3 Tanner Sparks 11-12 MSP Run Club 28.29a
4 Jordan Redmon 11-12 Soca Speed Track Club 28.74a
5 Beckett Harder 11-12 MSP Run Club 29.43a
6 Luke Beswick 9-10 MSP Run Club 29.57a
7 Tristan Rollins 11-12 AthLead Indy 29.87a
8 Kam'Ron Farrington 9-10 MSP Run Club 30.03a
9 Amir Muhammad 11-12 Soca Speed Track Club 30.13a
10 Marcus Virgil 11-12 Soca Speed Track Club 30.22a
11 Jeffery Younghouse 12 MSP Run Club 30.49a
12 Nico Clark 11-12 Soca Speed Track Club 30.80a
13 Brandon Jones 11-12 Soca Speed Track Club 31.03a
14 Cody Hill 11-12 Soca Speed Track Club 31.51a
15 Apollo Miller 5 We Always Ready 32.53a
16 Lennox Brown 11-12 Soca Speed Track Club 32.59a
17 Jayden Kennedy 11-12 AthLead Indy 33.33a
18 Aiden Wilson 11-12 MSP Run Club 35.11a
19 Nicholas Bragg 5 Body in Training 36.02a
20 Zephaniah Warhop 5 Unattached 36.62a
21 Miles Smith 4 Unattached 37.59a
22 Michael Friedman 5 Body in Training 40.13a
23 Chrishon Kirkwood 11-12 Carmel Stallions 48.57a
Huck Makinson 11-12 Center Grove Track & XC DNS
Mason Hiteshew 9-10 Center Grove Track & XC DNS
Jeremiah Gamble 11-12 AthLead Indy DNS
Phillip Warren 11-12 YOGI DNS
Noah Goelz 11-12 MSP Run Club DNS
Bentlee Gilliland 11-12 Fishers Fire DNS
Elijah Hayes 5 Westfield Track DNS
Mason Petreski 4 Westfield Track DNS
Alvin Logan 6 Westfield Track DNS
Kevin Logan 6 Westfield Track DNS
13-14 Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Bransyn Hanley - MSP Run Club 24.68a
2 Xavier Dangerfield 13-14 AthLead Indy 24.90a
3 Darnell Mitchell 13-14 AthLead Indy 25.75a
4 Xavier Wilson 13-14 AthLead Indy 26.13a
5 Hunter Harvey - MSP Run Club 26.65a
6 Jacob Wahlen - We Always Ready 27.47a
7 Dennis Griffin 13-14 Carmel Stallions 27.52a
8 Shermon King 13-14 Soca Speed Track Club 27.67a
9 Ben Rose 7 Body in Training 28.67a
10 Cassius Downing - MSP Run Club 30.28a
11 Emmet Barnes 13-14 YOGI 30.84a
12 Kenneth Bullock 13-14 Soca Speed Track Club 32.40a
13 Damian Eberle 11-12 MSP Run Club 33.56a
14 Camden Falink 7 Body in Training 35.12a
Jameson Harney 13-14 AthLead Indy DNS
LaDanian Garcia - MSP Run Club DNS
Trew Holbrook - MSP Run Club DNS
Liam Ghaim 13-14 YOGI DNS
Chad Doran 7 Westfield Track DNS
Benjamin Guthrie 7 Westfield Track DNS
15-16 Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Daniel Pallekonda 15-16 Soca Speed Track Club 23.50a
2 Kenyariel Clemente Acevedo 8 We Always Ready 24.33a
3 Jayden Seaton 10 16-Unattached 25.22a
4 Jahger Rush 15-16 YOGI 25.40a
5 Jett Snell - MSP Run Club 26.24a
6 Grant McKay 15-16 Fishers Fire 26.30a
7 Gabriel Mnatzaganian 8 Body in Training 30.60a
Christian Ortiz Velazquez15-16 Soca Speed Track Club DNS
Colin Swain 15-16 Soca Speed Track Club DNS
Caden Gill - MSP Run Club DNS
Cainen Northington 10 16-Unattached DNS
17-18 Boys 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Noah Washington 17-18 MSP Run Club 25.26a
2 CJ Young 11 Body in Training 27.77a
3 Caleb Kochanowski 10 Body in Training 28.95a
8U Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Genesis Warhop 1 Westfield Track 35.90a
2 Willow Goethe 7-8 AthLead Indy 37.43a
3 Kanata Johnson 7-8 AthLead Indy 38.55a
4 Chandler Nibbs 6U AthLead Indy 38.58a
5 Zoe Woods 7-8 AthLead Indy 38.68a
6 Ryleigh Roby 7-8 Soca Speed Track Club 39.04a
7 Alana Pepper 7-8 Fishers Fire 39.93a
8 Tatum Pulley 7-8 Fishers Fire 40.38a
9 Olivia Simpson 7-8 Fishers Fire 40.54a
10 Anabella Romero 1 16-Unattached 41.19a
10 Skylar Campbell 7 Soca Speed Track Club 41.19a
12 Olivia Smith 7-8 Fishers Fire 41.51a
13 Nylarose Fields-Graves 7-8 AthLead Indy 42.10a
14 Sara Bowman 7-8 Fishers Fire 42.14a
15 Demi Jones 7-8 Soca Speed Track Club 43.19a
16 Dalis Cullens 7-8 AthLead Indy 44.75a
17 Ellie Coonce 7-8 AthLead Indy 45.84a
18 Aleah Boone 6U Fishers Fire 46.31a
19 Remi Girten 7-8 Fishers Fire 47.49a
20 Charlotte Smarrelli 9-10 Westfield Track 47.61a
21 Jamisha Eaton 1 Westfield Track 47.64a
22 Camille Segerson 7-8 Fishers Fire 47.80a
23 Brooklyn Turner 1 Body in Training 48.26a
24 Savannah Watkins 7-8 AthLead Indy 50.43a
25 Savanna Brown 6U Soca Speed Track Club 50.50a
26 Inayat Dhillon 1 Body in Training 50.56a
27 Emily Logan 7-8 Westfield Track 51.74a
28 Hannah Lichtenberger 7-8 AthLead Indy 52.17a
29 Josephine Peterson 1 Westfield Track 52.24a
30 Kirena Davis 7-8 Westfield Track 54.14a
31 Lillian Freeman 1 Westfield Track 56.56a
32 Meredith Armstead 7-8 Fishers Fire 58.99a
Ramsey Poston 7-8 Center Grove Track & XC DNS
Olivia Cunningham 7-8 Fishers Fire DNS
Presley Young 6 Body in Training DNS
9-10 Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Choz'ley Brimmage 9-10 AthLead Indy 31.92a
2 Zoey Ledbetter 9-10 Fishers Fire 32.23a
3 Kori Johnson 9-10 AthLead Indy 32.25a
4 Jenae Thomas 9-10 AthLead Indy 32.32a
5 Charlotte Wolf 9-10 Fishers Fire 33.32a
6 Riley Kirk 9-10 Soca Speed Track Club 34.72a
7 Nora Rascoe 4 Westfield Track 35.69a
8 Madison Willis 9-10 AthLead Indy 35.74a
9 Lily Mansfield 9-10 Fishers Fire 36.51a
10 Isabella Romero 4 16-Unattached 36.83a
11 Letty Coker 3 Westfield Track 37.30a
12 Clara Bowman 9-10 Fishers Fire 37.77a
13 Emry Graham 9-10 Soca Speed Track Club 37.87a
14 Addie Culp 9-10 Fishers Fire 38.16a
15 Raelyn Friedman 4 Body in Training 38.18a
16 Rian Bradley 9-10 Fishers Fire 38.36a
17 Lanie Jones 2 Body in Training 38.63a
18 Stella Pritchett 9-10 AthLead Indy 39.02a
19 Nora Bella Rattan 4 Body in Training 39.07a
20 Kimberly Hurst 9-10 Fishers Fire 39.23a
21 TeAndra Phillips 9-10 Soca Speed Track Club 39.60a
22 Izzy Wilson 3 Body in Training 40.16a
23 Amaanat Dhillon 3 Body in Training 40.36a
24 Lucy Graffis 3 Body in Training 42.18a
25 Maggie Martyn 3 Westfield Track 42.24a
26 Stella Van Dyke 2 Westfield Track 42.49a
27 Reagan Pearce 9-10 Westfield Track 43.28a
28 Isobel Bridges 3 Westfield Track 43.68a
29 Teaghan Alexander-Miller 9-10 Fishers Fire 44.25a
30 Elena Buchanan 9-10 Fishers Fire 44.29a
31 Grace Crews 9-10 Westfield Track 46.79a
Hadley Bales 3 Body in Training DNS
Zuri White 3 Westfield Track DNS
Adeline Marchionni 9-10 Fishers Fire DNS
Ellie Marciniec 2 Westfield Track DNS
Claire Hopkins 3 Westfield Track DNS
Catelyn Hopkins 3 Westfield Track DNS
Olivia Boyd 2 Body in Training DNS
Sydney Smith 9-10 Soca Speed Track Club DNS
Tiffany Pham 4 Body in Training DNS
Brooke Guthrie 9-10 Westfield Track DNS
Cariel Hendricks 9-10 Soca Speed Track Club DNS
Laya Petreski 2 Westfield Track DNS
11-12 Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Audrey Goldsmith 11-12 AthLead Indy 30.07a
2 Jolie Johnson 11-12 Soca Speed Track Club 31.56a
3 Brooklyn Miller 11-12 Fishers Fire 32.14a
4 Carlee Long 11-12 Fishers Fire 32.73a
5 Caylanne Nichols 12 We Always Ready 33.07a
6 Elli Stafford 11-12 Fishers Fire 33.22a
7 Ettyanna Vanderlaan 11-12 Body in Training 33.70a
8 Eden Fitzpatrick 11-12 Fishers Fire 33.90a
9 Lilian Vance 6 Westfield Track 34.21a
10 Jacky Whorton 12 MSP Run Club 34.91a
11 Ashyrah Phillips 11-12 Soca Speed Track Club 35.32a
12 Aniyah Vila 12 We Always Ready 35.54a
13 Katie Greer 4 Body in Training 36.42a
14 Violet Dornfeld 11-12 Columbus Running 36.67a
15 Emma Spock 11-12 Columbus Running 36.71a
16 Sophia Lowe 11-12 Fishers Fire 37.56a
17 Jada Guydon 11-12 AthLead Indy 37.72a
18 Emma Kate Britton 5 Body in Training 38.42a
19 Layla Clark 9-10 Center Grove Track & XC 38.78a
20 Tymariona Williams 11-12 AthLead Indy 39.67a
21 Natalie Woodward 11-12 Fishers Fire 40.00a
22 Sienna Stover 11-12 Fishers Fire 40.94a
Cianna Cunningham 11-12 Soca Speed Track Club DNS
Rhyan Roby 11-12 Soca Speed Track Club DNS
Isla Marquardt 11-12 Westfield Track DNS
Delaney Roy 4 Westfield Track DNS
Emma Radford 11-12 Westfield Track DNS
Adalyn Surber 11-12 Fishers Fire DNS
13-14 Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Chloe Senefeld 13-14 Soca Speed Track Club 26.78a
2 Kylee Regalado - MSP Run Club 28.03a
3 Jakiya Alvies 13-14 Soca Speed Track Club 28.45a
4 Naomi Andrews 13-14 AthLead Indy 29.33a
5 Cordarionna Kirkwood 13-14 Carmel Stallions 30.94a
6 Eliza Springer 7 Body in Training 31.14a
7 Lucy Dearing 6 Body in Training 31.97a
8 Gabrielle Kelley 13-14 YOGI 32.14a
Sophia Bruce 6 Unattached DNS
Maya Hayes 13-14 Fishers Fire DNS
Meredith Dyar 6 Body in Training DNS
Laney Makinson 13-14 Center Grove Track & XC DNS
15-16 Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Emily Comparini 10 Body in Training 28.47a
2 Aubrey Vines 15-16 AthLead Indy 28.86a
3 Lindsey Porter 8 16-Unattached 30.08a
4 Gina Kirk 15-16 Soca Speed Track Club 30.12a
5 Chloe Wilson 9 Body in Training 33.06a
6 Timeshianna Walton 15-16 Carmel Stallions 33.56a
Mikayla Reed 15-16 Fishers Fire DNS
17-18 Girls 200 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Anya Rollins 17-18 AthLead Indy 26.81a
2 Chase Hayes 11 16-Unattached 27.35a
3 Avie Lineback 11 Body in Training 31.32a
Ranyia Grundy 17-18 AthLead Indy DNS
Abby Gibbons 11 Body in Training DNS
8U Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Nathaniel Goyette 7-8 Fishers Fire 1:21.92a
2 Arris Peters 7-8 Soca Speed Track Club 1:22.17a
3 Brighton Scott 7-8 MSP Run Club 1:25.36a
4 Lucas Rose 2 Center Grove Track & XC 1:26.46a
5 Maddox Rooney 7-8 Fishers Fire 1:29.20a
6 Isaiah Wilson 1 Body in Training 1:34.34a
7 Andrew Olson 2 Body in Training 1:36.99a
8 Allen Miller 8 We Always Ready 1:38.20a
9 Judson Moser 7-8 Fishers Fire 1:39.84a
10 Felix Jensen 7-8 Fishers Fire 1:41.97a
11 Beckham Stallings 1 Body in Training 1:44.94a
12 Asher Rattan 2 Body in Training 1:48.86a
13 George Seegers 6 Body in Training 2:04.01a
14 Davis Buck 6 Body in Training 2:13.23a
15 Ethan McGrew 7-8 Westfield Track 2:13.67a
Jaiden Crockett 2 We Always Ready DNS
Ian Johnson 7-8 Fishers Fire DNS
Asher Ohara 7-8 Fishers Fire DNS
Adrian Tello 7-8 Fishers Fire DNS
9-10 Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kaden King 9-10 Soca Speed Track Club 1:07.19a
2 Kameron Wilson 9-10 AthLead Indy 1:07.60a
3 Davis Lory 9-10 Fishers Fire 1:10.31a
4 Galvin Hunt 9-10 Soca Speed Track Club 1:10.42a
5 Zaiden McCane 10 MSP Run Club 1:12.03a
6 Derek Byrd 10 MSP Run Club 1:14.70a
7 Drew Huffman 10 MSP Run Club 1:15.84a
8 Asante Scott 9-10 MSP Run Club 1:16.10a
9 Jonathan Jackson 9-10 Soca Speed Track Club 1:18.10a
10 Hudson Markle 9-10 Center Grove Track & XC 1:18.60a
11 Joel Graham 4 Body in Training 1:22.78a
12 Tayshaun Hill 4 Center Grove Track & XC 1:23.87a
13 Sterling Callender 9-10 Soca Speed Track Club 1:23.99a
14 Jakari Price 3 We Always Ready 1:24.72a
15 Tanner Smith 3 Unattached 1:29.55a
16 Graham Howard 2 Body in Training 1:30.58a
17 Jackson Wender 9-10 Fishers Fire 1:31.28a
18 Jayden Danks-Wekesa 2 Body in Training 1:33.17a
19 Kameron Jaskula 9-10 Fishers Fire 1:36.99a
20 Brennan Harder 9 MSP Run Club 1:37.02a
21 Tate Makinson 9-10 Center Grove Track & XC 1:37.46a
22 Landon Marini 9-10 Fishers Fire 1:37.84a
23 Domenic Bennett 9-10 YOGI 1:38.84a
24 Savino Rivera 9 We Always Ready 1:41.02a
25 Blaine Greenwood 9-10 Fishers Fire 1:53.01a
26 Dominic Hunt 9-10 AthLead Indy 1:58.89a
Levi Tingle 9-10 Fishers Fire DNS
Bennett Allen 9-10 Fishers Fire DNS
David Punke 3 Westfield Track DNS
Nick Gilmer 9 MSP Run Club DNS
Marshall Allen 9 MSP Run Club DNS
Kayvion Murphy 9-10 YOGI DNS
Asher Vohs 3 Body in Training DNS
Gavin Ehrgott 3 Body in Training DNS
11-12 Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Tanner Sparks 11-12 MSP Run Club 1:03.71a
2 Malik Hayes 11-12 Soca Speed Track Club 1:04.04a
3 Alonzo Smith 11-12 MSP Run Club 1:04.10a
4 Beckett Harder 11-12 MSP Run Club 1:07.64a
5 Luke Beswick 9-10 MSP Run Club 1:08.16a
6 Kam'Ron Farrington 9-10 MSP Run Club 1:09.25a
7 Nolan Culp 11-12 Fishers Fire 1:09.29a
8 Phillip Warren 11-12 YOGI 1:09.36a
9 Jeffery Younghouse 12 MSP Run Club 1:11.62a
10 Garrett Reilly 11-12 Fishers Fire 1:13.54a
11 Thomas Girolamo 5 16-Unattached 1:13.81a
12 Jeremiah Gamble 11-12 AthLead Indy 1:14.26a
13 Micah Ingram 11-12 Fishers Fire 1:14.99a
14 Mark Roegner 4 Center Grove Track & XC 1:21.47a
15 Aiden Wilson 11-12 MSP Run Club 1:25.10a
16 Zion McCane 12 MSP Run Club 1:25.22a
17 Zephaniah Warhop 5 Unattached 1:25.80a
18 Nicholas Bragg 5 Body in Training 1:26.27a
19 Ethan Armstead 11-12 Fishers Fire 1:38.61a
Huck Makinson 11-12 Center Grove Track & XC DNS
Christopher Newman 11-12 AthLead Indy DNS
Blake Allen 11-12 Fishers Fire DNS
Max Lynaugh 5 Westfield Track DNS
13-14 Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Darnell Mitchell 13-14 AthLead Indy 56.82a
2 Trew Holbrook - MSP Run Club 57.72a
3 Xavier Wilson 13-14 AthLead Indy 58.14a
4 Shermon King 13-14 Soca Speed Track Club 58.50a
5 Jameson Harney 13-14 AthLead Indy 1:00.36a
6 Carson Boggs 13-14 Center Grove Track & XC 1:01.50a
7 Tommy Williams-Warren 13-14 YOGI 1:01.99a
8 Jacob Wahlen - We Always Ready 1:06.77a
9 Hudson Rose 7 Body in Training 1:07.96a
10 Benjamin Guthrie 7 Westfield Track 1:14.16a
11 Porter Fowler 13-14 YOGI 1:16.23a
12 Camden Falink 7 Body in Training 1:17.77a
Avery Mourer - MSP Run Club DNS
Liam Ghaim 13-14 YOGI DNS
Rylan Bourn 8 Westfield Track DNS
15-16 Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Cainen Northington 10 16-Unattached 51.76a
2 Daniel Pallekonda 15-16 Soca Speed Track Club 52.46a
3 Zeke Benedict 8 Body in Training 54.64a
4 Jett Snell - MSP Run Club 56.58a
5 Jahger Rush 15-16 YOGI 57.60a
6 Parker Culp 15-16 Fishers Fire 59.59a
7 Paxton Badua 15-16 Soca Speed Track Club 1:02.17a
Christian Ortiz Velazquez15-16 Soca Speed Track Club DNS
17-18 Boys 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Caleb Nichols 11 16-Unattached 54.25a
2 Benjamin Gleason 10 16-Unattached 1:04.25a
8U Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Willow Goethe 7-8 AthLead Indy 1:28.54a
2 Lola Jones 1 Body in Training 1:31.02a
3 Amelia Embry 7-8 Fishers Fire 1:31.54a
4 Isabel Cummins 2 Body in Training 1:35.15a
5 Emerson Davis 1 Westfield Track 1:35.85a
6 Kara Brinksneader 7-8 Columbus Running 1:40.85a
7 Mayleigh Yorek 7 Body in Training 1:40.91a
8 Reese Rosh 6U AthLead Indy 1:42.57a
9 Emma Rose 2 Body in Training 1:43.19a
10 Blakely Sawyer 7-8 AthLead Indy 1:43.28a
11 Remi Girten 7-8 Fishers Fire 1:43.46a
12 Piper Benedict 1 Body in Training 1:48.93a
13 Charlotte Smarrelli 9-10 Westfield Track 1:49.32a
14 Savannah Watkins 7-8 AthLead Indy 1:50.55a
15 Hannah Bingel 6 Body in Training 1:52.04a
16 Hannah Lichtenberger 7-8 AthLead Indy 2:02.08a
17 Inayat Dhillon 1 Body in Training 2:03.35a
Mia Lambert 1 Westfield Track DNS
Sara Bowman 7-8 Fishers Fire DNS
9-10 Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Ava Johnson 9-10 Soca Speed Track Club 1:16.10a
2 Kori Johnson 9-10 AthLead Indy 1:16.32a
3 Aliyah Yorek 4 Body in Training 1:19.98a
4 Nora Rascoe 4 Westfield Track 1:23.71a
5 Everly Mazellan 9-10 AthLead Indy 1:25.13a
6 Elin Yorek 2 Body in Training 1:25.55a
7 Olivia Rose 4 Body in Training 1:25.62a
8 Lydia Miller 10 We Always Ready 1:26.10a
9 Jillian Kiehl 3 Body in Training 1:26.98a
10 Jubilee Turner 2 Body in Training 1:28.01a
11 Wynn Harris 9-10 Westfield Track 1:28.44a
12 Quinn Lee 3 Westfield Track 1:29.57a
13 Lanie Jones 2 Body in Training 1:30.20a
14 Raelyn Friedman 4 Body in Training 1:32.49a
15 Clara Bowman 9-10 Fishers Fire 1:32.66a
16 Stella Pritchett 9-10 AthLead Indy 1:33.99a
17 Amaanat Dhillon 3 Body in Training 1:34.91a
18 Lily Korengel 9-10 AthLead Indy 1:35.54a
19 Maggie Martyn 3 Westfield Track 1:35.87a
20 Harper Pritchett 9-10 AthLead Indy 1:36.06a
21 Addisyn Samples 9-10 Center Grove Track & XC 1:36.85a
22 Gabriella Bowser 9-10 Fishers Fire 1:37.09a
23 Stella Van Dyke 2 Westfield Track 1:37.79a
24 Isobel Bridges 3 Westfield Track 1:40.70a
25 Brooke Guthrie 9-10 Westfield Track 1:45.30a
26 Ellie Marciniec 2 Westfield Track 1:45.97a
27 Hadley Bales 3 Body in Training 1:46.83a
28 McKenna Rosa 9-10 Fishers Fire 1:55.72a
29 Sofia LaFollette 2 Body in Training 2:00.34a
Camdyn Dunbar 9 MSP Run Club DNS
Chloe Bowling 9-10 Soca Speed Track Club DNS
Zuri White 3 Westfield Track DNS
Catelyn Hopkins 3 Westfield Track DNS
Claire Hopkins 3 Westfield Track DNS
Piper Lowe 9-10 Fishers Fire DNS
Tiffany Pham 4 Body in Training DNS
11-12 Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mackenna Condon 11-12 Westfield Track 1:12.60a
2 Giana Daly 11-12 Center Grove Track & XC 1:14.11a
3 Lily Nielsen 11-12 Center Grove Track & XC 1:15.43a
4 Arantxa Salazar 5 Body in Training 1:18.61a
5 Naomi Oaldon 11-12 Soca Speed Track Club 1:18.87a
6 Vivian Lieurance 11-12 Fishers Fire 1:20.68a
7 Aniyah Vila 12 We Always Ready 1:20.92a
8 Eden Fitzpatrick 11-12 Fishers Fire 1:25.02a
9 Emma Pitney 11-12 Westfield Track 1:25.23a
10 Alayna Little 11-12 AthLead Indy 1:25.65a
11 Samaira Gala 11-12 Center Grove Track & XC 1:25.80a
12 Norah Lahr 11-12 Westfield Track 1:27.27a
13 Lyra Eide 11-12 Center Grove Track & XC 1:28.46a
14 Katie Greer 4 Body in Training 1:28.90a
15 Jasmin Taylor 11-12 AthLead Indy 1:30.02a
16 Natalie Woodward 11-12 Fishers Fire 1:31.37a
17 Sophia Lowe 11-12 Fishers Fire 1:32.78a
Hailey Robinson 4 Westfield Track DNS
13-14 Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kylee Regalado - MSP Run Club 1:04.00a
2 Kennedy Riggins 13-14 Soca Speed Track Club 1:06.95a
3 Grace Lee 13-14 AthLead Indy 1:08.26a
4 Melize Ledwaba 13-14 YOGI 1:09.88a
5 Naomi Andrews 13-14 AthLead Indy 1:10.98a
6 Aaliyah Hayes 13-14 Soca Speed Track Club 1:12.12a
7 Gizelle Newsom 13-14 YOGI 1:14.73a
8 Eliza Springer 7 Body in Training 1:15.98a
Avery Hoffman 13-14 AthLead Indy DNS
Sophia McCoskey 7 Body in Training DNS
15-16 Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Devyn Johnson 8 16-Unattached 1:07.49a
2 Amaya Hicks 15-16 Soca Speed Track Club 1:16.09a
Berkeley Williams - MSP Run Club DNS
17-18 Girls 400 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Anya Rollins 17-18 AthLead Indy 1:03.46a
2 Avie Lineback 11 Body in Training 1:13.60a
Chase Hayes 11 16-Unattached DNS
8U Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mitchell Harrell 1 Westfield Track 3:06.82a
2 Grant LaBar 1 Body in Training 3:07.98a
3 Judson Moser 7-8 Fishers Fire 3:11.97a
4 Emmett Haney 7-8 Westfield Track 3:12.22a
5 Adrian Tello 7-8 Fishers Fire 3:14.98a
6 Preston Minor 7-8 Fishers Fire 3:15.31a
7 Hudson Pearce 1 Westfield Track 3:25.97a
8 Beckham Stallings 1 Body in Training 3:31.09a
9 Asher Rattan 2 Body in Training 3:46.91a
10 Andrew Olson 2 Body in Training 3:49.70a
11 Ben Pitre 1 Westfield Track 3:55.03a
12 Felix Jensen 7-8 Fishers Fire 3:58.47a
13 George Seegers 6 Body in Training 4:35.87a
Ethan Belyew 7-8 Fishers Fire DNS
Maddox Rooney 7-8 Fishers Fire DNS
9-10 Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Davis Lory 9-10 Fishers Fire 2:41.70a
2 Galvin Hunt 9-10 Soca Speed Track Club 2:47.23a
3 Jace Reardon-McSoley 9-10 Fishers Fire 2:51.36a
4 Benji Girolamo 3 Body in Training 2:52.34a
5 Bennett Floyd 9-10 Fishers Fire 2:58.20a
6 James Cook 3 Body in Training 2:58.92a
7 Chase McPhee 2 Body in Training 3:01.61a
8 Ryder Luck 9-10 Fishers Fire 3:08.03a
9 Tanner Smith 3 Unattached 3:11.03a
10 Decklan Cimino 9-10 Fishers Fire 3:19.33a
11 Hagen West 3 Westfield Track 3:22.83a
12 Drew Mills 2 Body in Training 3:24.24a
13 Benjamin Zimmerman 9-10 AthLead Indy 3:24.93a
14 Noah McGee 9-10 Fishers Fire 3:33.71a
15 Kameron Jaskula 9-10 Fishers Fire 3:34.92a
16 Gavin Buck 3 Body in Training 3:34.95a
17 Henry Seegers 2 Body in Training 3:36.39a
18 Landon Marini 9-10 Fishers Fire 3:39.72a
19 Michael Brown 9-10 AthLead Indy 3:43.74a
20 Miles Aloisio 3 Body in Training 3:47.34a
21 Khaya Mudavanhu 10 MSP Run Club 3:49.31a
22 Jacob Elliott 9-10 Fishers Fire 3:49.49a
23 Brady Southworth 9-10 Westfield Track 3:50.65a
24 Asa Lineback 4 Body in Training 3:56.12a
Asher Vohs 3 Body in Training DNS
Savino Rivera 9 We Always Ready DNS
Daniel McGrew 9-10 Westfield Track DNS
Cooper Anderson 3 Body in Training DNS
11-12 Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Luke Adler 11-12 Center Grove Track & XC 2:34.14a
2 Nolan Culp 11-12 Fishers Fire 2:40.81a
3 Noah Goelz 11-12 MSP Run Club 2:44.38a
4 Thomas Girolamo 5 16-Unattached 2:46.73a
5 Jake TenBrook 4 Body in Training 3:01.82a
6 Corbin Smith 11-12 Soca Speed Track Club 3:01.96a
7 Eli Danubio 6 Westfield Track 3:02.15a
8 Henry Cook 5 Body in Training 3:04.22a
9 Mark Roegner 4 Center Grove Track & XC 3:04.23a
10 Miles Smith 4 Unattached 3:07.65a
11 Beckett Snider 11-12 Fishers Fire 3:09.94a
12 Joseph Spiegel 11-12 Fishers Fire 3:12.78a
13 Micah Cummins 4 Body in Training 3:17.57a
14 Tristan Baxter 3 Westfield Track 3:30.10a
15 Adonis Steele 11-12 AthLead Indy 3:30.40a
16 William Bannister 4 Westfield Track 3:33.59a
17 Huck Makinson 11-12 Center Grove Track & XC 3:33.76a
Kalan Murphy 11-12 YOGI DNS
13-14 Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Mason Schmitz 13-14 Soca Speed Track Club 2:14.26a
2 Colten Smith 13-14 Soca Speed Track Club 2:17.23a
3 Avery Mourer - MSP Run Club 2:19.66a
4 Aedan Aspaas 11-12 MSP Run Club 2:21.68a
5 Carson Boggs 13-14 Center Grove Track & XC 2:25.73a
6 Tristan Witter - MSP Run Club 2:26.67a
7 Declan Mohr 13-14 Fishers Fire 2:27.43a
8 Xavier Little 13-14 AthLead Indy 2:45.67a
9 Dexter Hoffman 13-14 Westfield Track 2:54.75a
10 Liam Ghaim 13-14 YOGI 2:58.35a
11 Damian Eberle 11-12 MSP Run Club 2:59.12a
12 Porter Fowler 13-14 YOGI 3:00.17a
13 Alex Stempkowski 7 Body in Training 3:07.75a
Subir Thakur 13-14 Center Grove Track & XC DNS
William Cuskaden 13-14 Center Grove Track & XC DNF
Ashton Wilson 7 Body in Training DNS
Max Lemay - MSP Run Club DNS
Jackson Reardon-McSoley 13-14 Fishers Fire DNS
15-16 Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Zeke Benedict 8 Body in Training 2:14.71a
2 Jett Snell - MSP Run Club 2:16.32a
3 Isaac Washington 13-14 MSP Run Club 2:31.47a
4 Owen McGriff 9 Body in Training 3:00.62a
17-18 Boys 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Caleb Nichols 11 16-Unattached 2:08.04a
2 Benjamin Gleason 10 16-Unattached 2:27.97a
3 Jacob Thifault 12 Body in Training 2:34.93a
8U Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Emerson Davis 1 Westfield Track 3:23.33a
2 Clara Cunningham 2 Body in Training 3:24.78a
3 Lola Jones 1 Body in Training 3:26.07a
4 Mayleigh Yorek 7 Body in Training 3:38.73a
5 Ella Cunningham 7 Body in Training 3:43.85a
6 Mabel Hubartt 2 Body in Training 3:43.94a
7 Isabel Cummins 2 Body in Training 3:45.66a
8 Mia Lambert 1 Westfield Track 3:45.86a
9 Reese Rosh 6U AthLead Indy 3:47.35a
10 Nellie Hubartt 2 Body in Training 3:48.68a
11 Kate Zoeller 1 Body in Training 3:54.22a
12 Blakely Sawyer 7-8 AthLead Indy 4:00.82a
13 Hannah Bingel 6 Body in Training 4:16.27a
Hannah Lichtenberger 7-8 AthLead Indy DNS
9-10 Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Aliyah Yorek 4 Body in Training 3:02.22a
2 Sterling Howard 9-10 Fishers Fire 3:08.33a
3 Lydia Miller 10 We Always Ready 3:09.00a
4 Eva Tello 9-10 Fishers Fire 3:09.79a
5 Sofia Rychener 9-10 Soca Speed Track Club 3:09.81a
6 Olivia Rose 4 Body in Training 3:12.48a
7 Jillian Kiehl 3 Body in Training 3:14.75a
8 Elin Yorek 2 Body in Training 3:15.24a
9 Joya Campbell 9-10 Fishers Fire 3:18.07a
10 Norah Atchison 9-10 Fishers Fire 3:19.51a
11 Lanie Jones 2 Body in Training 3:26.72a
12 Wynn Harris 9-10 Westfield Track 3:28.26a
13 Ella Langdon 9-10 Center Grove Track & XC 3:30.97a
14 Lily Korengel 9-10 AthLead Indy 3:31.12a
15 Addisyn Samples 9-10 Center Grove Track & XC 3:31.98a
16 Amaanat Dhillon 3 Body in Training 3:32.63a
17 Harper Pritchett 9-10 AthLead Indy 3:32.99a
18 Zola Chaffe 3 Westfield Track 3:37.75a
19 Emelyn Baker 9-10 Body in Training 3:38.10a
20 Hazel Hubartt 4 Body in Training 3:40.37a
21 Maggie Martyn 3 Westfield Track 3:48.64a
22 Piper Lowe 9-10 Fishers Fire 3:52.30a
23 Gabriella Bowser 9-10 Fishers Fire 3:56.47a
24 Sofia LaFollette 2 Body in Training 4:27.01a
Amelia Reed 9-10 AthLead Indy DNS
Eden Reed 9-10 AthLead Indy DNS
Lorelai Cook 3 Westfield Track DNF
Veronika Farafonov 9-10 Fishers Fire DNS
11-12 Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Maryn Roeder 11-12 Soca Speed Track Club 2:41.86a
2 Giana Daly 11-12 Center Grove Track & XC 2:42.38a
3 Caitlin Hawkins 11-12 Fishers Fire 2:55.15a
4 Aletheia Johnson 11-12 AthLead Indy 3:05.79a
5 Kylie Brinksneader 11-12 Columbus Running 3:09.02a
6 Tessa Benedict 5 Body in Training 3:10.17a
7 Mabel Caughell 5 Body in Training 3:11.33a
8 Alyssa Heavilin 5 Body in Training 3:13.40a
9 Emma Dearing 5 Body in Training 3:17.07a
10 Jenna Burns 5 Westfield Track 3:17.75a
11 Katie Greer 4 Body in Training 3:22.07a
12 Nora Wilson 11-12 AthLead Indy 3:22.32a
13 Sofia Grisel 5 Westfield Track 3:22.61a
14 Samaira Gala 11-12 Center Grove Track & XC 3:23.17a
15 Teriana Steele 11-12 AthLead Indy 3:24.95a
16 June Evans 4 Body in Training 3:25.92a
17 Jasmin Taylor 11-12 AthLead Indy 3:38.04a
Lyndi Mason 6 Westfield Track DNS
Amelia Vinton 6 Body in Training DNS
Naomi Moore 11-12 AthLead Indy DNS
Abigail Ficorilli 11-12 AthLead Indy DNS
13-14 Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Casey Hummel - MSP Run Club 2:29.01a
2 Madison Riggins 13-14 Soca Speed Track Club 2:30.90a
3 Sarah Roeder 13-14 Soca Speed Track Club 2:31.66a
4 Kennedy Riggins 13-14 Soca Speed Track Club 2:36.36a
5 Kenley Johnson 7 Body in Training 2:39.06a
6 Bailey Sapp 13-14 Fishers Fire 2:57.30a
7 Gizelle Newsom 13-14 YOGI 2:57.96a
8 Natalie Secor 13-14 Center Grove Track & XC 3:00.78a
9 Claire LaBar 6 Body in Training 3:05.53a
10 Claudia Southworth 7 Westfield Track 3:08.62a
11 Brooke Cunningham 7 Body in Training 3:12.16a
Ellie Fawcett 8 Body in Training DNS
Sophia McCoskey 7 Body in Training DNS
15-16 Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Devyn Johnson 8 16-Unattached 2:32.75a
2 Kayci Hill 15-16 AthLead Indy 2:35.82a
3 Lucy Lineback 8 Body in Training 2:57.74a
4 Megan Cumberledge 15-16 Columbus Running 3:13.54a
Berkeley Williams - MSP Run Club DNS
17-18 Girls 800 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Kenzie Kieselbach 10 Body in Training 3:24.97a
8U Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Desmond Garrett 7-8 YOGI 6:19.05a
2 Grant LaBar 1 Body in Training 6:19.21a
3 Preston Minor 7-8 Fishers Fire 6:24.15a
4 Judson Moser 7-8 Fishers Fire 6:43.05a
5 Adrian Tello 7-8 Fishers Fire 6:50.03a
6 Mitchell Harrell 1 Westfield Track 6:55.70a
7 Hudson Pearce 1 Westfield Track 7:03.62a
Ben Pitre 1 Westfield Track DNS
9-10 Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Jace Reardon-McSoley 9-10 Fishers Fire 5:48.22a
2 Benji Girolamo 3 Body in Training 5:53.26a
3 Chase McPhee 2 Body in Training 5:53.45a
4 James Cook 3 Body in Training 5:54.37a
5 Bennett Floyd 9-10 Fishers Fire 6:09.97a
6 William Van Hook 4 Westfield Track 6:16.63a
7 Decklan Cimino 9-10 Fishers Fire 6:32.85a
8 Jack Smarrelli 9-10 Westfield Track 6:34.85a
9 Gavin Buck 3 Body in Training 6:48.17a
10 Drew Mills 2 Body in Training 6:48.48a
11 James Polk 9-10 YOGI 6:52.12a
12 Henry Seegers 2 Body in Training 7:06.76a
13 Michael Brown 9-10 AthLead Indy 7:15.60a
14 Noah McGee 9-10 Fishers Fire 7:25.65a
15 Cody Newkirk 2 Westfield Track 7:35.72a
16 Miles Aloisio 3 Body in Training 8:42.32a
Hagen West 3 Westfield Track DNS
11-12 Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Thomas Girolamo 5 16-Unattached 5:40.74a
2 Beckett Snider 11-12 Fishers Fire 6:16.43a
3 Max Lynaugh 5 Westfield Track 6:24.64a
4 Micah Cummins 4 Body in Training 6:24.81a
5 Corbin Smith 11-12 Soca Speed Track Club 6:30.89a
6 Adonis Steele 11-12 AthLead Indy 6:52.46a
7 Tate Benedict 5 Body in Training 6:53.80a
8 Jake TenBrook 4 Body in Training 8:03.05a
9 Ethan Armstead 11-12 Fishers Fire 8:52.88a
Kalan Murphy 11-12 YOGI DNS
13-14 Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Colten Smith 13-14 Soca Speed Track Club 4:48.33a
2 Declan Mohr 13-14 Fishers Fire 5:06.06a
3 Carson Boggs 13-14 Center Grove Track & XC 5:08.60a
4 Tristan Witter - MSP Run Club 5:09.75a
5 Landon Burchfield 13-14 AthLead Indy 5:30.79a
6 Noah Bingel 8 Body in Training 5:36.53a
7 Max Hood 13-14 Westfield Track 5:37.57a
8 Nathan Cumberledge 13-14 Columbus Running 5:41.53a
9 Dexter Hoffman 13-14 Westfield Track 5:48.87a
10 Maddox Denison 7 Body in Training 5:51.26a
11 Jacob Grimes 8 Body in Training 6:02.02a
12 Ashton Wilson 7 Body in Training 6:25.11a
Jackson Reardon-McSoley 13-14 Fishers Fire DNS
Vaan Thawnghmung 13-14 Fishers Fire DNS
Isaiah Vohs 6 Body in Training DNS
Avery Mourer - MSP Run Club DNS
Mason Schmitz 13-14 Soca Speed Track Club DNS
15-16 Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Zeke Benedict 8 Body in Training 4:54.53a
2 Isaac Washington 13-14 MSP Run Club 5:18.43a
3 Lance McCoskey 9 Body in Training 5:29.14a
4 Cooper McGriff 15-16 Body in Training 5:29.67a
5 Owen McGriff 9 Body in Training 6:03.70a
17-18 Boys 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Benjamin Gleason 10 16-Unattached 4:55.24a
2 Jacob Thifault 12 Body in Training 5:51.77a
3 Josiah Vanderlaan 10 Body in Training 6:00.96a
8U Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Clara Cunningham 2 Body in Training 7:18.35a
2 Ella Cunningham 7 Body in Training 7:46.13a
3 Annabelle Smith 7-8 Westfield Track 10:03.20a
9-10 Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Aliyah Yorek 4 Body in Training 6:08.83a
2 Sterling Howard 9-10 Fishers Fire 6:21.29a
3 Eva Tello 9-10 Fishers Fire 6:33.57a
4 Norah Atchison 9-10 Fishers Fire 6:36.83a
5 Joya Campbell 9-10 Fishers Fire 6:48.46a
6 Quinn Lee 3 Westfield Track 6:51.13a
7 Ella Langdon 9-10 Center Grove Track & XC 7:17.61a
8 Hazel Hubartt 4 Body in Training 7:18.19a
9 Emelyn Baker 9-10 Body in Training 7:42.16a
10 Gabby McKinney 3 Westfield Track 8:02.04a
Eden Reed 9-10 AthLead Indy DNS
11-12 Girls 1500 Meters Finals
==============================================================================
Athlete Yr Team Mark Wind
==============================================================================
1 Maryn Roeder 11-12 Soca Speed Track Club 5:38.36a
2 Riley Teurman 5 Body in Training 5:38.51a
3 Carly Davis 6 Westfield Track 5:52.97a
4 Lorelai Polk 11-12 YOGI 6:25.96a
5 Aletheia Johnson 11-12 AthLead Indy 6:26.84a
6 Kinley Cunningham 4 Body in Training 6:32.31a
7 Tessa Benedict 5 Body in Training 6:35.11a
8 Mabel Caughell 5 Body in Training 6:45.13a
9 Nora Wilson 11-12 AthLead Indy 7:07.17a
10 Norah Lahr 11-12 Westfield Track 7:18.99a
11 June Evans 4 Body in Training 7:20.91a
12 Emma Deari