Complete Results

3,000 Meters Varsity
===========================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
===========================================================================
  1  Clayton Guthrie            8 Columbus Northside          11:06.7
  2  Sam Hobbeheydar            8 Columbus Northside          11:15.9
  3  Pratt Badve                8 Columbus Northside          11:21.4
  4  Nathaniel Murray           8 Greensburg                  11:30.3
  5  Kellen Hottell             8 Columbus Northside          11:31.8
  6  Zane Moravec               8 Columbus Northside          11:33.2
  7  William Russell            8 Columbus Northside          11:35.4
  8  John Merritt               8 Columbus Northside          11:35.7
  9  Eli Wahlman                8 Jennings County             11:36.7
 10  Lyle Oesterling            8 Batesville                  11:43.7
 11  Jude Bane                  8 Seymour                     11:48.3
 12  Chase Redmon               7 New Palestine               11:56.2
 13  Max Mormino                8 Central (Columbus)          12:05.4
 14  Carter Murphy              8 Seymour                     12:13.6
 15  Samuel Fewell              7 Jennings County             12:17.2
 16  Logan Peacock              8 Jennings County             12:18.8
 17  Caleb Berkemeier           7 Greensburg                  12:19.7
 18  Eddie Ray                  8 Jennings County             12:20.4
 19  Eli Loichinger             7 Batesville                  12:23.4
 20  Grant Hensley              8 Greendale                   12:28.7
 21  Noah McFall                8 Jennings County             12:30.8
 22  Adam Reckers               7 Central (Columbus)          12:35.1
 23  Elijah Von Werder          8 Shelbyville                 12:36.1
 24  Carter Howell              8 Central (Columbus)          12:36.6
 25  Janssen Capps              5 Triton Central              12:41.8
 26  Chase Tekulve              6 Greensburg                  12:44.0
 27  Liam Cleveland             7 New Palestine               12:44.5
 28  Hayden Werner              8 Sunman-Dearborn             12:45.9
 29  Will Sherwood              8 Batesville                  12:47.9
 30  Chase Kallie               8 South Decatur               12:50.8
 31  Dalton Larner              6 Shelbyville                 12:51.8
 32  Carter Snepp               7 Southwestern (Shelby)       12:51.8
 33  Will Larrison              6 Waldron                     12:52.6
 34  Dane Kissell               8 Southwestern (Shelby)       12:53.8
 35  Hunter Tabor               7 Shelbyville                 12:54.2
 36  Cameron Mann               7 New Palestine               12:57.2
 37  Adler Larson               8 Central (Columbus)          13:00.1
 38  Nolan Cox                  8 New Palestine               13:00.2
 39  Emi Lopez                  7 Batesville                  13:00.6
 40  Noah Mersmann              7 Sunman-Dearborn             13:02.9
 41  Max Geisen                 8 Sunman-Dearborn             13:03.3
 42  Sam Rockey                 7 Seymour                     13:03.5
 43  Brock Maschino             6 Jennings County             13:04.1
 44  Talan Rowlett              6 Batesville                  13:05.2
 45  Cooper Murphy              7 Seymour                     13:08.3
 46  Tacoma Nicholas            7 Batesville                  13:11.0
 47  Holden Conner              8 Central (Columbus)          13:14.2
 48  Jake Chapman               6 Batesville                  13:14.3
 49  Brody Unterseher           8 Seymour                     13:16.1
 50  Rider Searcy               8 Sunman-Dearborn             13:19.2
 51  Adam Miller                8 Sunman-Dearborn             13:19.6
 52  Chase Bellman              7 Sunman-Dearborn             13:20.6
 53  Blake Spears               8 North Decatur               13:25.2
 54  Hayden Butz                8 Greensburg                  13:26.9
 55  Kelby Riggs                8 Seymour                     13:29.3
 56  Riley Sharp                8 New Palestine               13:29.9
 57  Hutchinson Tucker          6 Triton Central              13:32.9
 58  Cody Naylor                8 Connersville                13:34.7
 59  Ryan Naylor                7 Connersville                13:37.7
 60  Matt Deamron               8 South Dearborn              13:39.7
 61  Barrett Mudd               8 Central (Columbus)          13:47.1
 62  Grant Schene               7 Shelbyville                 13:47.2
 63  Isaac Gasper               7 Jennings County             13:50.8
 64  Brodie Teke                7 South Dearborn              13:54.2
 65  Jackson Fox                8 Central (Columbus)          13:55.0
 66  Jack Hamilton              8 South Decatur               13:55.3
 67  Gavin Hicks                6 Sunman-Dearborn             13:55.9
 68  Silas Blair                6 Triton Central              13:59.1
 69  Andrew Isaac               8 Connersville                14:05.4
 70  Nick Morgan                8 Greendale                   14:11.6
 71  Tristan Dowell             6 Seymour                     14:17.0
 72  Isaac Zermeno              6 Shelbyville                 14:22.4
 73  Tanner Shanholtzer         8 Greendale                   14:23.9
 74  Benjamin Thrasher          8 New Palestine               14:32.7
 75  Paxton Harris              6 Greensburg                  14:33.6
 76  Peyton Cordray             6 Greensburg                  14:36.3
 77  Michael Hoskins            8 Franklin County             14:42.0
 78  Bryce Stringer             8 Greensburg                  14:44.2
 79  Marshall Johnson           5 Jac-Cen-Del                 14:53.4
 80  Tristan Maloney            8 Shelbyville                 14:56.0
 81  Cecil Newton               5 Southwestern (Shelby)       14:58.1
 82  Nick Perry                 8 Franklin County             14:59.1
 83  Skylar Ferguson            6 Waldron                     15:07.6
 84  Ethan Richardson           8 Waldron                     15:19.5
 85  Holden Mays                8 Connersville                15:27.3
 86  Sage Halter                8 New Palestine               15:29.9
 87  Conner Newby               7 South Decatur               15:29.9
 88  Jacob Ricke                6 Jac-Cen-Del                 15:32.7
 89  John Newhart               6 Jac-Cen-Del                 15:34.2
 90  Tyler Vancza               8 Shelbyville                 15:43.0
 91  Nolan Shawl                7 Connersville                15:54.2
 92  Jacob Elza                 8 Greendale                   15:57.7
 93  Damian Jackson             8 South Decatur               16:06.2
 94  Owen Deamron               7 South Dearborn              16:12.1
 95  Jacob Lindsey              7 Waldron                     16:16.4
 96  Liam Thompson              5 Triton Central              16:27.3
 97  Campbell Johanning...      7 South Decatur               16:33.6
 98  Nathaniel Evans            6 Waldron                     16:39.6
 99  Chancie Volz               6 Jac-Cen-Del                 16:44.7
100  Kayden Vachet              6 Jac-Cen-Del                 16:47.6
101  Ryan Hudson                7 South Dearborn              16:54.4
102  Conner Feiss               6 Jac-Cen-Del                 17:29.1
103  Landyn Rader               6 Waldron                     17:30.4
104  Hunter Lowe                7 North Decatur               17:34.7
105  Gavin Caudill              6 South Dearborn              17:37.9
106  William Browders           7 South Decatur               17:57.0
107  Wesley Wise                7 Connersville                17:58.7
108  Carson Giesting            7 Connersville                18:05.8
109  Warren Boor                5 Jac-Cen-Del                 18:07.5
110  Layton Morgan              6 Triton Central              18:27.2
111  Donovin Hale               7 South Decatur               18:28.9
112  Jamison Turnbloom          7 Franklin County             18:35.9
113  Austin Voegele             7 Franklin County             18:40.9
114  Ben Schlabach              6 Southwestern (Shelby)       18:41.0
115  Wyatt Fisher               5 Triton Central              19:06.3
116  Devon Sailor               7 Franklin County             19:19.9
117  Kaden Barlow               6 Southwestern (Shelby)       19:55.4
118  Carter Fogle               6 Waldron                     20:02.4
119  Brenden Lowe               7 South Dearborn              20:45.5
120  Ian Klusman                7 Franklin County             21:42.9
121  Taggert Goul               6 Triton Central              22:32.7
122  Lendon Sizemore            8 Franklin County             24:19.5
123  Brayden Dunbar             6 Southwestern (Shelby)       27:18.5


3,000 Meters Varsity Team Scores
===========================================================================
   Pl  Team                         Points
===========================================================================
    1  Columbus Northside               17
    2  Jennings County                  78
    3  Batesville                      138
    4  Central (Columbus)              139
    5  Seymour                         158
    6  New Palestine                   164
    7  Greensburg                      169
    8  Sunman-Dearborn                 205
    9  Shelbyville                     215
   10  Triton Central                  340
   11  Connersville                    348
   12  South Decatur                   356
   13  Southwestern (Shelby)           360
   14  Waldron                         374
   15  South Dearborn                  404
   16  Jac-Cen-Del                     433
   17  Franklin County                 474


3,000 Meters Reserve
===========================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
===========================================================================
  1  Blake Osbourne             7 Columbus Northside          12:26.1
  2  Cole Pride                 8 Batesville                  12:58.0
  3  Kyler Hashman              8 Columbus Northside          13:08.1
  4  Carter Walsman             8 Batesville                  13:26.9
  5  Christopher Edwards        7 New Palestine               13:31.1
  6  Logan Shelly               6 Seymour                     13:42.7
  7  Landon Ballard             7 New Palestine               13:54.5
  8  Ben Richards               8 Columbus Northside          13:58.5
  9  Santiago Schutte           6 Batesville                  13:59.2
 10  Brant Bojack               8 Sunman-Dearborn             14:01.1
 11  Chase Neise                7 Central (Columbus)          14:04.6
 12  Landin Hughes              7 Batesville                  14:05.5
 13  Chris Vojkufka             8 Seymour                     14:11.8
 14  Riley Allman               7 Jennings County             14:15.3
 15  Reed Hixson                6 Batesville                  14:15.3
 16  Cooper Kiinney             8 Connersville                14:22.2
 17  Vaughn Vergo               8 Greensburg                  14:22.8
 18  Rylan Shaw                 7 Columbus Northside          14:25.1
 19  JJ Myers                   6 Seymour                     14:26.2
 20  Will Packer                8 Sunman-Dearborn             14:28.4
 21  Kohen Myers                7 Shelbyville                 14:30.7
 22  Dillon Rullman             6 Sunman-Dearborn             14:31.9
 23  Nicholas Jackson           7 New Palestine               14:33.2
 24  Cameron Schwartz           7 Greensburg                  14:35.5
 25  Cole Ehara                 8 Columbus Northside          14:40.0
 26  Derek Patchett             7 Central (Columbus)          14:46.7
 27  Brody Rattenbury           7 Seymour                     14:56.9
 28  Hunter Haines              6 Greensburg                  15:01.3
 29  Landon Bowman              7 Seymour                     15:07.6
 30  Ethan Galster              8 New Palestine               15:08.6
 31  JJ Seubert                 6 Sunman-Dearborn             15:12.8
 32  Jonah Larson               7 Central (Columbus)          15:13.7
 33  Alex Mullins               8 Seymour                     15:15.0
 34  Victor Gaytan              7 Seymour                     15:17.6
 35  Mason Jones                6 Batesville                  15:18.8
 36  Charlie Munoz              8 Central (Columbus)          15:27.2
 37  Reece Beaver               6 Greensburg                  15:28.0
 38  Jack McKinsey              6 Greensburg                  15:37.0
 39  Lennon Lakes               8 Connersville                15:45.5
 40  Jacob Buehrer              8 New Palestine               15:45.7
 41  Akot Tong                  7 Columbus Northside          15:49.1
 42  Kayden Cox                 6 Seymour                     15:53.3
 43  Jake Taylor                7 Greensburg                  15:54.6
 44  Wes Proffer                6 Seymour                     15:55.9
 45  Drew Lapenta               7 New Palestine               15:56.2
 46  Eli Cash                   8 Columbus Northside          16:02.9
 47  Lucas Jablonski            7 Seymour                     16:06.3
 48  Cameron Gohn               8 Central (Columbus)          16:07.2
 49  Brayden Emery              6 Greensburg                  16:07.6
 50  Conner Axsom               7 Central (Columbus)          16:08.8
 51  Hudson Kohlman             6 Batesville                  16:14.3
 52  Isaac Proffitt             7 Columbus Northside          16:17.2
 53  Lane Schroer               8 Seymour                     16:19.0
 54  Josh Rennekamp             8 Seymour                     16:22.9
 55  Troy Larner                8 Shelbyville                 16:26.7
 56  Nick Jackson               6 Seymour                     16:26.8
 57  Isaac Trossman             6 Batesville                  16:31.3
 58  Austin Caudill             6 Sunman-Dearborn             16:37.0
 59  Jonathan Jones             8 Jennings County             16:37.3
 60  Isaac Lightner             7 Jennings County             16:43.8
 61  Ayden Holmes               7 Shelbyville                 16:47.9
 62  Seth Douglass              7 Seymour                     16:50.7
 63  Colby Lovins               7 Columbus Northside          16:55.7
 64  Luke Morris                8 Connersville                16:56.8
 65  Aden Kruse                 6 Seymour                     16:57.0
 66  Gavin Pryor                7 Seymour                     17:01.3
 67  Rylan Hottell              7 Columbus Northside          17:06.9
 68  Tai Keck                   7 New Palestine               17:19.6
 69  Kaiden Lakes               7 Connersville                17:20.9
 70  Rogelio Reyes              7 Columbus Northside          17:42.5
 71  Ben Wilson                 7 Shelbyville                 18:01.7
 72  Damian Riley               7 Jennings County             18:15.6
 73  Dylan Cordes               7 Central (Columbus)          18:16.4
 74  Sam Atwood                 6 Seymour                     18:17.2
 75  Harrison Wetzel            6 Seymour                     18:19.2
 76  Carson Doyle               7 Connersville                18:35.4
 77  Cavan Stilson              7 Central (Columbus)          18:41.0
 78  Ben Blanz                  7 Central (Columbus)          18:42.3
 79  Jack Cooper                7 Central (Columbus)          18:42.5
 80  Wyatt Clifford             7 Greensburg                  18:44.4
 81  Gabe Piper                 7 Columbus Northside          18:47.6
 82  Zach Couch                 7 Seymour                     18:56.4
 83  Andrew Duffy               7 Shelbyville                 18:59.9
 84  Alex Landes                7 Seymour                     19:08.9
 85  Matthew Kuntz              7 Batesville                  19:16.5
 86  Carson Zhang               8 Central (Columbus)          19:32.4
 87  Dominick Werner            6 Sunman-Dearborn             19:37.4
 88  Danny Callahan             6 Sunman-Dearborn             19:47.4
 89  Lucas Brown                8 Seymour                     19:53.4
 90  JT Monday                  7 Jennings County             19:54.8
 91  Blake Cooper               7 Central (Columbus)          20:01.6
 92  Noah Dropsey               7 New Palestine               20:04.8
 93  Ronnie Nixon               7 Connersville                20:15.4
 94  Will Proffer               6 Seymour                     20:15.7
 95  Marco Canessa              7 Batesville                  20:17.2
 96  Alex Bloom                 7 Central (Columbus)          20:17.5
 97  Corbyn Malphrus            6 Jac-Cen-Del                 20:20.4
 98  Jusuf Abrahim              7 Connersville                21:25.0
 99  Mclain Clock               8 Columbus Northside          21:37.9
100  Alexander Crum             8 New Palestine               22:29.0
101  Brown Cody                 7 Connersville                22:59.9
102  Aiden Morris               5 Triton Central              23:20.0
103  Kyle Allen                 7 Central (Columbus)          23:46.6
104  Trevor Rawlings            7 Central (Columbus)          24:55.1
105  Blake Logsdon              7 New Palestine               25:03.3
106  Kadin Brock                7 Connersville                25:30.2
107  Micah Owens                7 South Decatur               25:35.9
108  Elijah Potters             7 Connersville                28:00.4


3,000 Meters Reserve Team Scores
===========================================================================
   Pl  Team                         Points
===========================================================================


3,000 Meters Varsity
===========================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
===========================================================================
  1  Brianna Newell             8 Columbus Northside          11:58.5
  2  Hallie Schweitzer          8 Triton Central              12:13.7
  3  Jessica Meza Sanchez       8 Columbus Northside          12:20.6
  4  Sydney Morlok              8 Columbus Northside          12:28.9
  5  Brooke Trinkle             8 Seymour                     12:31.8
  6  Ava Hanson                 8 Batesville                  12:32.0
  7  Kinsley Folsom             8 Seymour                     12:53.5
  8  Emma Weiler                8 Batesville                  13:09.4
  9  Sophie Myers               8 Batesville                  13:11.8
 10  Gracie Adams               6 Seymour                     13:13.4
 11  Julie Klaus                8 Columbus Northside          13:16.6
 12  Ava Sunbury                6 Seymour                     13:23.6
 13  Ashtyn Gindling            8 Sunman-Dearborn             13:28.5
 14  Sarah Stapp                8 Greensburg                  13:34.0
 15  Mylie Wilkison             6 Greensburg                  13:37.5
 16  Ellen White                8 Columbus Northside          13:38.4
 17  Emma McQueen               6 Greensburg                  13:41.4
 18  Page Mora                  6 Seymour                     13:44.0
 19  Kaylynn Bedel              6 Batesville                  13:44.2
 20  Hannah Sanders             8 Greensburg                  13:46.1
 21  Kendall Pflum              7 Sunman-Dearborn             13:46.8
 22  Halle Franks               8 Jennings County             13:54.5
 23  Nadia Harris               7 Central (Columbus)          13:56.1
 24  Karissa Bevis              8 Central (Columbus)          13:59.8
 25  Claire Wisler              8 Central (Columbus)          14:07.7
 26  Hannah Haverkos            8 South Dearborn              14:13.9
 27  Emma Evans                 8 Greensburg                  14:16.2
 28  Megan Allgeier             7 Batesville                  14:18.9
 29  Faith Henderson            7 Sunman-Dearborn             14:19.2
 30  Alexis Baynes              8 New Palestine               14:19.7
 31  Helen Alderfer             8 Columbus Northside          14:24.3
 32  Hannah Crowell             7 Greensburg                  14:24.5
 33  Mary Gasper                8 Jennings County             14:26.3
 34  Madelyn Pohlman            8 Batesville                  14:32.3
 35  Carly Kaiser               8 Seymour                     14:33.8
 36  Layne Hoeflinger           7 Columbus Northside          14:36.2
 37  Jorjia Ferguson            7 Sunman-Dearborn             14:39.3
 38  Katie Gasper               8 Jennings County             14:40.6
 39  Elaina Maurice             6 Triton Central              14:42.8
 40  Madelyn Potter             8 New Palestine               14:46.9
 41  Sidney Hardy               8 Connersville                14:50.6
 42  Lisa Downard               8 Connersville                14:50.9
 43  Rachel Campbell            8 Sunman-Dearborn             14:52.9
 44  Jocelyn Firebaugh          6 Triton Central              14:53.5
 45  Alexis Draper              7 Greensburg                  14:57.1
 46  Kate Hamilton              7 South Decatur               15:04.6
 47  Josie Meyer                7 Batesville                  15:06.8
 48  Alexis Spurgeon            8 Central (Columbus)          15:11.8
 49  Emma Gatewood              7 South Decatur               15:15.4
 50  Hannah Wright              7 Triton Central              15:15.7
 51  Mackenzie Burns            8 Central (Columbus)          15:17.1
 52  Makenna Greenawalt         7 Seymour                     15:20.1
 53  Audrey Hogg                7 Waldron                     15:21.6
 54  Kelsey Offutt              6 Greendale                   15:21.9
 55  Allene Peters              5 Jac-Cen-Del                 15:22.0
 56  Riley Price                6 Waldron                     15:22.0
 57  Kiley Best                 6 South Decatur               15:28.4
 58  Courtney Johnson           8 New Palestine               15:29.9
 59  Katelynn Coffman           7 Southwestern (Shelby)       15:35.6
 60  Sophia Sullivan            6 Jac-Cen-Del                 15:45.5
 61  Madilynn Allen             6 North Decatur               15:46.7
 62  Molly Griffin              8 Sunman-Dearborn             15:53.6
 63  Justine Jones              6 Jennings County             15:54.4
 64  Mila Martin                7 Shelbyville                 15:55.2
 65  Olivia McLane              6 South Dearborn              16:00.3
 66  Katelyn Seeley             8 Connersville                16:02.4
 67  Kenzie Pendleton           7 Central (Columbus)          16:05.0
 68  Samantha Wheat             6 Sunman-Dearborn             16:07.9
 69  Cyndi Tush                 8 South Dearborn              16:09.0
 70  Zeda Kersey                5 Jac-Cen-Del                 16:14.1
 71  Lydia Taylor               8 Central (Columbus)          16:15.1
 72  Kennedy Woods              6 Jennings County             16:16.7
 73  Alexia Barocio             6 Shelbyville                 16:19.2
 74  Brayley Sundal             7 South Decatur               16:19.6
 75  Lucy Gentry                6 Greendale                   16:27.5
 76  Harlee Dunaway             8 Connersville                16:30.6
 77  Abigail Struening          7 Connersville                16:33.4
 78  Kelly Gasper               8 Jennings County             16:33.6
 79  Clair Schoettmer           7 South Decatur               16:39.1
 80  Ashlynn Moorman            6 Jac-Cen-Del                 16:53.6
 81  Estelle Schwarb            8 New Palestine               16:55.1
 82  Aliyah Karshner            6 Jac-Cen-Del                 16:55.2
 83  Cendall Sheaffer           8 Waldron                     17:01.8
 84  Alexis Summers             8 New Palestine               17:04.9
 85  Lyndsey Lathery            7 Franklin County             17:05.9
 86  Lacy Downard               8 Connersville                17:10.2
 87  Makayla Strong             7 Connersville                17:11.8
 88  Aneesa Schwarz             8 Greendale                   17:13.0
 89  Lanie Narwold              5 Jac-Cen-Del                 17:14.5
 90  Anigail Collins            8 South Decatur               17:14.7
 91  Paigelynn Hoskins          6 Franklin County             17:18.6
 92  Allison Hensley            6 Waldron                     17:27.0
 93  Amber Burney               7 Shelbyville                 17:30.2
 94  Kylie Ohlmansiek           8 Jac-Cen-Del                 17:33.8
 95  Brooke Smith               8 Greendale                   17:52.3
 96  Lauren Collins             8 Franklin County             17:54.8
 97  Alyssa Cain                7 New Palestine               18:00.2
 98  Meredith Gaskins           7 South Dearborn              18:11.4
 99  Hailey Pogue               8 Shelbyville                 18:13.4
100  Jackie Corlette            5 Waldron                     18:18.7
101  Shay Pfanschmidt           5 Southwestern (Shelby)       18:19.4
102  Hannah Taylor              8 New Palestine               18:30.5
103  Paityn Barrett             6 Greendale                   18:31.2
104  Riley Engel                7 Southwestern (Shelby)       18:35.5
105  Bryanna Buell              6 South Dearborn              18:55.2
106  Shelby Rohe                6 South Dearborn              18:55.3
107  Kennedy Stier              7 North Decatur               18:59.5
108  Kassidy Bartlett           8 Greendale                   19:03.9
109  Cecilia Barber             6 North Decatur               19:16.0
110  Tanna Tatlock              6 Southwestern (Shelby)       19:22.1
111  Lillian Dusenbury          6 Waldron                     19:48.5
112  Kaila Brattain             8 Shelbyville                 19:58.8
113  Kara Lowe                  6 North Decatur               20:04.7
114  Emma Chandler              5 Southwestern (Shelby)       20:13.9
115  Farah Coen                 5 Triton Central              20:24.9
116  Cadence Randall            8 Franklin County             20:31.4
117  Mackenzie Rogers           8 Franklin County             20:42.0
118  Elizabeth Graham           8 Triton Central              20:48.0
119  Olivia Jones               5 Southwestern (Shelby)       20:53.4
120  Jocelyn Oertel             6 Triton Central              20:56.3
121  Rylee Watkins              7 Greendale                   21:16.9
122  Laney Saunders             6 North Decatur               21:42.2
123  Hannah Allen               8 North Decatur               21:54.9
124  Lilli Lozier               6 Waldron                     21:59.0
125  Angel Vancza               7 Shelbyville                 21:59.1
126  Malerie Smith              5 Southwestern (Shelby)       22:19.1
127  Philomenia Niese           8 North Decatur               22:41.2
128  Abby Malone                8 Shelbyville                 23:33.4
129  Kaylee Frazier             7 South Dearborn              26:54.8
130  Alexis Harlow              6 South Dearborn              27:29.0


3,000 Meters Varsity Team Scores
===========================================================================
   Pl  Team                         Points
===========================================================================
    1  Columbus Northside               35
    2  Seymour                          52
    3  Batesville                       70
    4  Greensburg                       93
    5  Sunman-Dearborn                 143
    6  Central (Columbus)              171
    7  Jennings County                 228
    8  Triton Central                  250
    9  New Palestine                   293
   10  Connersville                    302
   11  South Decatur                   305
   12  Jac-Cen-Del                     347
   13  South Dearborn                  363
   14  Waldron                         384
   15  Greendale                       415
   16  Shelbyville                     441
   17  Southwestern (Shelby)           488
   18  Franklin County                 505
   19  North Decatur                   512


3,000 Meters Reserve
===========================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
===========================================================================
  1  Lilly Corya                7 Greensburg                  14:06.4
  2  Abygayle Zalewski          6 Shelbyville                 14:18.5
  3  Tori Gauck                 6 Greensburg                  14:40.8
  4  Franchesca Verzo           7 Greensburg                  14:47.3
  5  Olivia Hendrix             8 Seymour                     14:49.9
  6  Sydney Lyons               8 Columbus Northside          15:01.9
  7  Tiffani Gramman            6 Greensburg                  15:11.7
  8  Marissa Powers             6 Greensburg                  15:17.2
  9  Micah Rutledge             8 Columbus Northside          15:20.1
 10  Grace Lewis                8 Seymour                     15:21.6
 11  Caylin Pruitt              7 Columbus Northside          15:25.6
 12  Karla Maldonado            8 Columbus Northside          15:39.4
 13  Kaitlin Thomasma           8 Seymour                     15:50.1
 14  Ella Rowlett               6 Batesville                  15:51.1
 15  Alana Jacobi               6 Seymour                     15:56.9
 16  Jocelyn Inderhees          7 Sunman-Dearborn             15:57.7
 17  Audrey Newkirk             6 Seymour                     15:59.2
 18  Alexandra Seubert          7 Sunman-Dearborn             16:12.4
 19  Macy Lambert               8 Central (Columbus)          16:23.2
 20  Madelyn Busby              8 Seymour                     16:23.7
 21  Riley Shumate              6 Sunman-Dearborn             16:34.7
 22  Leah West                  6 Greensburg                  16:46.4
 23  Hannah Doan                8 Sunman-Dearborn             16:48.2
 24  Elizabeth Kirchgas...      8 Sunman-Dearborn             16:59.1
 25  Allyson Foster             7 Greensburg                  17:04.7
 26  Dakota Goodwin             7 Jennings County             17:07.8
 27  Sullivan Leavell           7 New Palestine               17:09.0
 28  Savannah Staffregen        7 Seymour                     17:10.6
 29  Courtney Study             7 New Palestine               17:14.9
 30  McKenzie Raftery           7 New Palestine               17:16.4
 31  Katelyn Stetter            7 Central (Columbus)          17:17.8
 32  Cheyenne Staffregen        8 Seymour                     17:30.3
 33  Alyssa Carpenter           5 Jac-Cen-Del                 17:31.8
 34  Kylee Simpson              8 Greensburg                  17:47.4
 35  Sofia Lopez                8 New Palestine               17:47.8
 36  Mackenzie Cox              6 Batesville                  17:56.8
 37  Jordan Dryer               6 Batesville                  17:59.3
 38  Sydnie Kingery             6 Seymour                     18:16.2
 39  Brianna Tracy              6 Greensburg                  18:17.1
 40  Jolee Anderson             7 Greensburg                  18:26.0
 41  Ava Reeck                  7 Central (Columbus)          18:29.9
 42  Madisyn Morlan             6 Greensburg                  18:33.8
 43  Kaelin Grube               7 Seymour                     18:40.3
 44  Grace Smith                8 New Palestine               18:42.0
 45  Addyson Weiler             6 Batesville                  18:43.5
 46  Ava Powner                 6 Batesville                  18:44.7
 47  Ariana Gregory             6 Seymour                     19:01.5
 48  Lily Hellmich              7 Greensburg                  19:03.2
 49  Cassie Callahan            7 Sunman-Dearborn             19:08.3
 50  Brynne Aukerman            5 Triton Central              19:10.3
 51  Ava Reedy                  7 Seymour                     19:17.4
 52  Jada Edwards               6 Seymour                     19:28.7
 53  Samantha Walker            7 Central (Columbus)          19:42.7
 54  Taylor Swinney             5 Jac-Cen-Del                 19:43.7
 55  Jordan Carr                7 Sunman-Dearborn             19:51.3
 56  Sophia Burford             6 Greensburg                  19:57.2
 57  Grace Schutte              6 Greensburg                  20:22.0
 58  Maleah Dyette              7 Central (Columbus)          20:27.0
 59  Maci Ulrey                 6 Seymour                     20:28.8
 60  Haley Potter               7 Columbus Northside          20:30.5
 61  Brooke Bear                8 Triton Central              20:56.2
 62  Abby Hartz                 6 Batesville                  20:56.9
 63  Allison Kunze              6 Greensburg                  21:02.1
 64  Carter Gant                7 Central (Columbus)          21:06.3
 65  Alena Stephanoff           7 New Palestine               21:12.2
 66  Chloe Farley               5 Waldron                     21:25.8
 67  Mia Raynor                 7 New Palestine               21:52.3
 68  Harlee Reed                8 Connersville                22:10.0
 69  Anushri Yerragolla         7 Columbus Northside          22:11.8
 70  Emma Holt                  8 New Palestine               22:33.7
 71  Lauren Moore               7 Greensburg                  22:44.8
 72  Grace Springer             8 Waldron                     22:50.3
 73  Elizabeth Rust             8 Seymour                     23:04.2
 74  Emerson Lindsey            5 Waldron                     23:16.8
 75  Kaydee Kapfammer           5 Waldron                     23:36.2
 76  Dominique Guillory         7 Greensburg                  24:39.9
 77  Ashlynne Wadsworth         5 Waldron                     25:18.9
 78  Abuaj Kuol                 7 Columbus Northside          28:19.5


3,000 Meters Reserve Team Scores
===========================================================================
   Pl  Team                         Points
===========================================================================