Womens Results

Womens  60 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Mawhorter, Erin           SR West Noble                    8.76 
2     Kerrigan, Meadow          FR Frankton                      8.88 
3     Letendre, Bailey          SO Angola                        9.37 
4     Hart, Haley               FR Angola                        9.52 


Womens  60 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Sawyer-Ewing, Anna-Bella   SO Angola                        8.70 
2     Was, Rachel               FR Trinity (Greenlawn)           8.79 
3     Hipskind, Josie           FR Leo                           9.43 
4     Sgroi, Lucia              FR Trinity (Greenlawn)           9.54 
5     King, Akita               SO South Bend Clay               9.71 


Womens  60 Meter 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Davis, Shunterra          JR Warsaw Community              8.57 
2     Pena, Emma                JR Warsaw Community              8.68 
3     Adams, Deshenique         SO Ft. Wayne Wayne               8.80 
4     Hummitch, Kaia            FR Warsaw Community              9.06 
5     Pennington, Kyler         SO Elkhart Christian Academy     9.11 
6     Musselman, Quincee        FR Norwell                       9.35 
7     Ancil, Brooke             FR Alexandria                    9.48 


Womens  60 Meter 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Reese, Quinnia            SO Ft. Wayne Wayne               8.57 
2     Kinsey, Aubrey            FR Ft. Wayne Bishop Dwenger      8.72 
3     Buczak, Abigail           FR Ft. Wayne Bishop Dwenger      8.74 
4     Freeman, Courtney         SR Central Noble                 8.81 
5     Prezmeliski, Sierra       JR Churubusco                    8.90 
6     Mallot, Miranda           SO Churubusco                    8.90 
7     McPhearson, Rebeka        SO Alexandria                    9.00 
--   


Womens  60 Meter 	 	 Section #5
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Hamilton, Staisha         SO Anderson                      8.34 
2     Hinton, Danielle          JR Ft. Wayne South Side          8.55 
3     Behrens, Grace            SO Trinity (Greenlawn)           8.59 
4     Voelker, Kira             FR Ft. Wayne Bishop Dwenger      8.75 
5     Hartman, Reagan           FR NorthWood                     8.82 
6     Hissong, MaryKate         FR Leo                           8.82 
7     Derrick, Kiera            JR Ft. Wayne South Side          8.85 
8     Kern, Montana             JR Central Noble                 8.86 


Womens  60 Meter 	 	 Section #6
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Irby, Jo'Deci             SO Ft. Wayne Northrop            8.28 
2     McCarter, Te'shyia        JR Woodlan                       8.28 
3     Smith, Kinsey             SO Leo                           8.55 
4     Newbill, Ja'Lila          SO South Bend Clay               8.56 
5     Earley, Kamiyah           JR Ft. Wayne Northrop            8.63 
6     Brown, Joshawna           FR South Bend Clay               8.68 
7     Schroeder, Emma           JR Concord                       8.74 
8     Jackson, Brianna          FR Ft. Wayne Snider              8.88 


Womens  60 Meter 	 	 Section #7
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Kunkel, Kayla             JR Central Noble                 8.13 
2     Moren, Kenzie             JR NorthWood                     8.14 
3     Gorman, Payton            FR Ft. Wayne Snider              8.14 
4     Pickens, Kalyn            SR Ft. Wayne Snider              8.30 
5     Petty, Carlondrea         SO Mishawaka Marian              8.33 
6     Swen, Precious            SO Elkhart Christian Academy     8.34 
7     Stoppenhagen, Addi        JR Norwell                       8.35 
8     Swisshelm, Regan          JR Ft. Wayne Northrop            8.44 


Womens  60 Meter 	 	 Section #8
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Harvin, Aniya             SO Ft. Wayne South Side          8.19 
2     Craycraft, Ashley         FR Chesterton                    8.24 
3     Shine, Adeyah             SO Munster                       8.27 
4     Lakomek, Maddy            SO Munster                       8.32 
5     Bieber, Kristin           SR Ft. Wayne Wayne               8.36 
6     Barnes, Janiyah           SO Concord                       8.45 
7     Kekelik, Cami             SR Munster                       8.55 
8     Stevenson, Summer         FR Concord                       8.76 


Womens  3200 Meter 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Biernat, Samantha         FR Angola                    13:09.56 
2     Weaver, Sydney            SO Garrett                   13:19.27 
3     Trumble, Emily            SR Trinity (Greenlawn)       13:50.82 
4     Gerber, Kara              SO Ft. Wayne Wayne           14:11.80 
5     Chrisman, April           SO Lakeland                  14:21.34 
6     Federspiel, Lauryn        JR Ft. Wayne Bishop Dwenger  14:21.62 
7     Jester, Kennedy           FR Ft. Wayne Snider          14:30.26 
8     Simmons, Courtney         FR Angola                    14:53.61 
9     Sauer, Avrie              JR Angola                    15:21.86 
10    Baird, Tabitha            SO Ft. Wayne Northrop        15:25.32 
11    Schroeder, Sydney         FR Norwell                   15:40.29 
12    Hamilton, Jessica         FR Leo                       16:16.63 
13    Kattner, Elise            SO Leo                       17:26.91 
14    Bowling, Tierra           JR Leo                       17:56.44 


Womens  3200 Meter 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Bullock, Shelby           SO Chesterton                11:29.32 
2     Theismann, Megan          SR Norwell                   11:35.77 
3     McManus, Emily            JR Ft. Wayne Bishop Luers    11:54.23 
4     Smith, Ally               SR Concord                   11:59.71 
5     Gamble, Mollie            FR Oak Hill                  12:00.16 
6     Orr, Charlene             SR Warsaw Community          12:15.04 
7     Krol, Kara                SO Chesterton                12:25.42 
8     Ebetino, Alex             SO Ft. Wayne Bishop Dwenger  12:34.70 
9     Orr, Lauren               SR Warsaw Community          12:45.04 
10    Webb, Jaelin              SO Manchester                12:47.53 
11    Cooper, Megan             SO South Bend Clay           12:56.61 
12    Jensen, Hayley            SO Ft. Wayne Northrop        13:15.07 
13    Elward, Kelsey            SO Ft. Wayne Northrop        13:26.67 
14    Misch, Addison            FR Norwell                   13:51.21 
--   
--   


Womens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #1
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Landstoffer, Rachel       FR Ft. Wayne Bishop Dwenger     11.22 
2     Fritz, Sydnee             SO Leo                          11.88 
3     Gonzales, Zaiana          SO Angola                       11.99 
4     Williams, Sydney          JR Leo                          12.28 
5     Skaggs, Tori              SO Elkhart Christian Academy    12.51 
6     Maddy, Mariah             SO Leo                          14.13 
7     Raciti, Ana               FR Trinity (Greenlawn)          14.23 
8     Busk, Olivia              SO Trinity (Greenlawn)          15.65 


Womens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #2
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Tarmen, Tesslyn           FR Concord                      10.20 
2     Simon, Sydney             FR Concord                      10.27 
3     Buriff, Michaela          SO Warsaw Community             11.26 
4     Dickerhoff, Addie         SO Warsaw Community             11.36 
5     Presley, Autumn           JR Angola                       11.45 
6     Felix, Autumn             SR Central Noble                11.54 
7     Ewing, Hannah             SO Ft. Wayne Bishop Dwenger     11.86 
--   


Womens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #3
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Vanlandingham, Alara      SO Woodlan                      10.34 
2     Miller, Makayla           SO Concord                      10.54 
3     Beer, Courtney            SR Norwell                      10.80 
4     Brandt, Sarah             JR Angola                       10.84 
5     Lemon, Sadie              FR Warsaw Community             10.90 
6     Miller, Ashley            FR Norwell                      10.92 
7     Zigler, Heidi             JR Churubusco                   11.10 
8     Barker, Katie             SO Manchester                   11.23 


Womens  60 Meter Hurdles 	 	 Section #4
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1     Phillips, Aniese          JR Ft. Wayne Wayne               8.91 
2     Houston, KiMaya           SR Ft. Wayne South Side          9.37 
3     Mwenifumbo, Joselyn       JR South Bend Adams              9.72 
4     Lubbehusen, Emma          JR Carroll (Fort Wayne)          9.91 
5     Jones, Aliyah             JR Ft. Wayne Northrop           10.24 
6     Kirkwood, Dylan           SO Ft. Wayne Northrop           10.57 
7     Grubbs, Jada              JR Ft. Wayne Wayne              11.04 
8     Burton, Danitria          SR Ft. Wayne Northrop           11.54 


Womens  4 x 200 Relay 	 	 
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Munster 'A'                                    1:50.15 
      Majety, Lakomek, Shine, Lee, Brown 
2    Chesterton 'A'                                 1:50.38 
      Molnar, Tumidalsky, Smith, Craycraft 
3    Anderson 'A'                                   1:52.35 
      Hamilton, King, Welch, Prado, York 
4    Culver Academies 'A'                           1:52.98 
      Anderson, Broughton, Rivera, Terhune, Shen 
5    Ft. Wayne Bishop Dwenger 'A'                   1:53.50 
      Strzelecki, Turner, Schwieterman, Howe, Buczak 
6    Ft. Wayne Snider 'A'                           1:54.13 
      Hardy, Gorman, Derrick, Pickens, Suttle 
7    Ft. Wayne South Side 'A'                       1:54.67 
      Hinton, Houston, Derrick, Harvin, Govan 
8    Ft. Wayne Wayne 'A'                            1:55.48 
      Mabson, Alexander, Fitts, Mims, Jones 
9    Ft. Wayne North Side 'A'                       1:56.31 
      Moore, Reuille, Lane, Mitchel, Wells-White 
10   Central Noble 'A'                              1:56.69 
      Keirn, Andrews, Skinner, Kunkel, Behm 
11   Leo 'A'                                        1:56.79 
      Williams, Bond, Hissong, Smith, Robertson 
12   Concord 'A'                                    1:58.63 
      Stevenson, Flores, Barnes, Templeton, Barron 
13   Warsaw Community 'A'                           1:58.80 
      Curtis, Clampitt, Pena, Hummitch, Grayson 
14   Churubusco 'A'                                 1:58.85 
      Jaquay, Prezmeliski, Mallot, Linnemier, Lehman 
15   Ft. Wayne Northrop 'A'                         1:59.90 
      Purnell, Robinson, Lee, Earley 
16   Trinity (Greenlawn) 'A'                        2:00.58 
      Was, Behrens, Casarella, Sgroi, Raciti 
17   Norwell 'A'                                    2:00.66 
      Beer, Musselman, Moser, Arnold, Eckert 
18   South Bend Clay 'A'                            2:01.68 
      Green, Brown, Newbill, Bonds 
19   Angola 'A'                                     2:01.68 
      Brandt, Duvendack, Strand, Sawyer-Ewing, Letendre 


Womens  4 x 400 Relay 	 	 
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Ft. Wayne Northrop 'A'                         4:08.18 
      Irby, Kirkwood, Jones, Muhummad 
2    Warsaw Community 'A'                           4:12.46 
      Bellamy, Davis, Martz, Beckham 
3    Northridge 'A'                                 4:13.41 
      Durbin, Stoltzfus, King, Blankenship 
4    South Bend Adams 'A'                           4:14.60 
      Moore, Mwenifumbo, Lottie, Landry, Mihut 
5    Ft. Wayne Wayne 'A'                            4:19.03 
      Williams, Bieber, Phillips, Chapman, Grubbs 
6    Ft. Wayne Bishop Dwenger 'A'                   4:24.09 
      Gerbers, Brelage, Wilson, Weldon, Nix 
7    Ft. Wayne Snider 'A'                           4:29.16 
      Hardy, Peck, Derrick, Gorman, Heater 
8    Concord 'A'                                    4:29.68 
      Flores, Tarmen, Hudson, Eash, Hartpence 
9    Ft. Wayne South Side 'A'                       4:31.67 
      Grider, Houston, Harvin, Govan, Hinton 
10   Central Noble 'A'                              4:33.02 
      Andrews, Skinner, Behm, Kunkel, Stonebreaker 
11   Leo 'A'                                        4:33.03 
      Plattner, Bond, Smith, Fuchs, Hipskind 
12   Churubusco 'A'                                 4:37.00 
      Mallot, Prezmeliski, Lehman, Jaquay, Linnemier 
13   Anderson 'A'                                   4:40.00 
      Hamilton, Welch, King, Hudson, York 
14   South Bend Clay 'A'                            4:40.82 
      Brown, Green, Newbill, Bonds 
15   Norwell 'A'                                    4:41.31 
      Topp, Stoppenhagen, Miller, Eckert, Stoppenhagen 
16   Trinity (Greenlawn) 'A'                        5:02.67 
      Wang, Gonzalez, Schwarz, Raciti, Behrens 
--   
      
--   
      Johnson, Johnson, Yoder, Yoder, Valderrama, Valderrama, Kissinger, Kissinger 
--   
      


Womens  4 x 800 Relay 	 	 
============================================================
     Team                                               Time
============================================================
1    Munster 'A'                                    9:57.55 
      Foley, Galvan, Garcia, Mooney, Cipowski-Smith 
2    Warsaw Community 'A'                          10:04.66 
      Craig, Groninger, Bohnenkamper, Sanchez-Vigil 
3    Culver Academies 'A'                          10:14.54 
      Rivera, Shen, Johnston, Terhune, Anderson 
4    Ft. Wayne Northrop 'A'                        10:33.49 
      Kilby, Starnes, Silvers-Barone, Kelly 
5    NorthWood 'A'                                 10:45.32 
      Shrock, Wolfe, Parisi, Parisi, Bontrager 
6    Elkhart Central 'A'                           10:48.22 
      Dibley, Hiland, Malloy, Romero, Reyes 
7    Norwell 'A'                                   10:49.59 
      Lambert, Morgan, Arnold, Theismann, Schroeder 
8    South Adams 'A'                               10:50.42 
      Harruff, Patch, Seffernick, Von Gunten 
9    Fremont 'A'                                   10:59.40 
      Schmucker, DelVecchio, Kuhn, Welch, Behrman 
10   Leo 'A'                                       11:22.08 
      Fuchs, Goldman, Fritz, Moser, Silos 
11   Ft. Wayne Wayne 'A'                           11:29.93 
      Williams, Gerber, Hoard, Pettway, Wilson 
12   Ft. Wayne Bishop Dwenger 'A'                  11:46.91 
      Beeber, Miller, Siela, Ebetino 
13   Concord 'A'                                   11:46.93 
      Simon, Snyder, Craig, Fisher 
14   Ft. Wayne South Side 'A'                      11:59.01 
      Goodwin, Davis, Rembert, Mcginnis, Kolkman 
15   Alexandria 'A'                                12:21.36 
      Ancil, Keeley, Savage, Zent, McPhearson 
16   Elkhart Christian Academy 'A'                 12:32.65 
      Barben, Reynolds, Deardorff, Dyck, Fox 
17   Angola 'A'                                    13:00.48 
      Hamm, Fee, Mendez, Shively, Clemons 
18   Central Noble 'A'                             13:03.53 
      Stonebreaker, Jordan, Jordan, Broom 


Womens  Distance Medley 	 	 
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Time
======================================================================
1                                  Ft. Wayne Bishop Dwenger  12:59.78 
2                                  Warsaw Community          12:59.89 
3                                  Columbia City             13:30.20 
4                                  Norwell                   13:32.84 
5                                  Concord                   13:34.09 
6                                  Angola                    13:47.76 
7                                  Fremont                   13:51.74 
8                                  Elkhart Christian Academy 14:00.12 
9                                  South Adams               14:09.53 
10                                 Ft. Wayne Snider          14:25.24 
11                                 NorthWood                 14:36.05 
12                                 Ft. Wayne Northrop        14:41.76 
13                                 Leo                       15:26.59 
14                                 Ft. Wayne Wayne           16:15.10 
--   


Womens  High Jump 	 	 
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Muhummad, Kyara           SR Ft. Wayne Northrop             5-4 
2     Erwin, Corin              SR Munster                        5-2 
3     Koch, Karmen              JR Huntington North               5-2 
4     Day, Alexie               JR Warsaw Community               5-0 
5     Worden, Hannah            JR Norwell                        5-0 
6     Kirkwood, Dylan           SO Ft. Wayne Northrop            4-10 
7     Bruner, Morgan            JR Warsaw Community              4-10 
8     Baver, Tori               SR Garrett                       4-10 
9     Fleming, Kelayjha         FR Anderson                      4-10 
10    Wilson, Mattie            JR Ft. Wayne Wayne               4-10 
11    Simon, Sydney             FR Concord                       4-10 
12    Brown, Imani              FR Munster                       4-10 
13    Hess, Cassie              JR Concord                       4-10 
14    Bieber, Kristin           SR Ft. Wayne Wayne                4-8 
15    Fries, Rachel             SR Carroll (Fort Wayne)           4-8 
16    Kerrigan, Meadow          FR Frankton                       4-8 
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   


Womens  Pole Vault 	 	 
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Nelson, Izabelle          SR Ft. Wayne Northrop            10-0 
2     Costello, Mary            SR Mishawaka Marian               9-0 
3     Cranston, Ali             JR Angola                         9-0 
4     Breitowich, Andy             Unattached                     9-0 
5     Messenger, Joelle         JR Warsaw Community               8-6 
6     Kuhn, Samantha            FR Fremont                        8-0 
7     Schroeder, Emma           JR Concord                        7-6 
8     Jaquay, Rachel            SO Churubusco                     7-6 
9     Bobeck, Mackenzie         SR Fairfield                      7-0 
10    Clark, Mikayleigh         JR Ft. Wayne Bishop Dwenger       7-0 
11    Garrett, Grace            SR Ft. Wayne Bishop Dwenger       7-0 
12    Morgan, Macy              FR Norwell                        7-0 
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   
--   


Womens  Long Jump 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Bond, Alex                SO Leo                         15-6.5 
2     Hissong, MaryKate         FR Leo                         14-8.5 
3     Miller, Makayla           SO Concord                    14-0.75 
4     Anderson, Acacia          SO South Adams               13-11.25 
5     Brown, Joshawna           FR South Bend Clay               13-7 
6     Albert, Jenica            JR Concord                     13-3.5 
7     Suttle, Sha'tearaney      JR Ft. Wayne Snider             12-11 
8     Hill, Alandis             JR Anderson                      12-2 
9     Gonzales, Zaiana          SO Angola                        11-9 
10    Heater, Jazzman           JR Ft. Wayne Snider              11-7 
11    Abdelrahman, Jumanah      SO South Bend Clay             11-2.5 
--   


Womens  Long Jump 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Howe, Meg                 SO Ft. Wayne Bishop Dwenger      16-0 
2     Anderson, Erin            SO Culver Academies           15-5.75 
3     Turner, Jackie            SR Ft. Wayne Bishop Dwenger      15-0 
4     Tumidalsky, Alexa         SO Chesterton                   14-11 
5     Grubbs, Jada              JR Ft. Wayne Wayne              14-11 
6     Beer, Courtney            SR Norwell                    14-3.25 
7     Talarico, Alice           JR Ft. Wayne Bishop Dwenger   14-3.25 
8     Mawhorter, Erin           SR West Noble                 14-1.75 
9     Swen, Precious            SO Elkhart Christian Academy   14-0.5 
10    Fuchs, Megan              FR Leo                       13-10.75 
11    Morgan, Macy              FR Norwell                    13-4.25 
12    Spoor, Valerie            FR Warsaw Community              12-5 


Womens  Long Jump 	 	 Flight #3
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Grider, Alexis            JR Ft. Wayne South Side       16-2.75 
2     Muhummad, Kyara           SR Ft. Wayne Northrop          16-2.5 
3     Majety, Saveda            SR Munster                    15-10.5 
4     Nelson, Izabelle          SR Ft. Wayne Northrop            15-9 
5     Lubbehusen, Emma          JR Carroll (Fort Wayne)          15-8 
6     Kekelik, Cami             SR Munster                     14-9.5 
7     Menzie, Kendall           JR Warsaw Community              14-9 
8     Laux, Lucy                JR Jay County                  14-8.5 
9     Broughton, Lauren         SO Culver Academies           14-7.75 
10    McGaffick, Caitlin        SO Ft. Wayne Concordia Lutheran  14-7.75 
11    Earley, Kamiyah           JR Ft. Wayne Northrop         14-0.25 
--   


Womens  Shot Put 	 	 Flight #1
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Crews, Kasceara           FR Ft. Wayne Northrop            28-9 
2     Byers, Olivia             FR Ft. Wayne Bishop Dwenger    27-2.5 
3     Lemper, Callie            JR Churubusco                    26-0 
4     Presley, Autumn           JR Angola                     25-1.25 
5     Behrman, Emily            FR Fremont                      23-10 
6     Roberts, Grace            FR Leo                         23-6.5 
7     Ault, Amber               FR Ft. Wayne Northrop            23-6 
8     Dummer, Hannah            FR Norwell                    22-10.5 
--   
--   


Womens  Shot Put 	 	 Flight #2
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Whigham, Antwanae         FR Anderson                    31-4.5 
2     Stoy, Abby                SO Angola                      30-0.5 
3     Taborn, Dana              SO South Bend Clay             30-0.5 
4     Beier, Clare              JR Ft. Wayne Bishop Dwenger   29-10.5 
5     Hurse, Makna              SR Ft. Wayne Snider              29-1 
6     Gallmier, Chassy          SO Churubusco                28-11.75 
7     Freeman, Courtney         SR Central Noble              28-9.75 
8     Fuentes, Yoshie           SR Angola                      28-2.5 
9     Ingledue, Maggie          JR Hamilton                      26-2 
10    Dempsey, Alyssa           SO Ft. Wayne Bishop Dwenger     24-10 
11    Simmons, Katelynn         SO Anderson                      24-0 
--   


Womens  Shot Put 	 	 Flight #3
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Ayres, Katelyn            FR Central Noble                 36-3 
2     Behm, Chloe               JR Central Noble               32-4.5 
3     Batteast, Brianna         SO South Bend Clay              30-10 
4     Robertson, Kathleen       SO Leo                           30-5 
5     Lehman, Calyssa           JR South Adams                 29-6.5 
6     Kline, Paige              JR Fremont                    29-3.25 
7     Jordan, Keianna           SO Ft. Wayne Wayne               28-9 
8     Hill, Brooklyn            SR Concord                    27-10.5 
9     Habisch, Emma             SR Ft. Wayne Snider            27-7.5 
10    Marsh, Ziggy              JR Concord                       25-4 
--   
--   


Womens  Shot Put 	 	 Flight #4
======================================================================
      Athlete                 Yr   Team                           Mark
======================================================================
1     Herndon, Sammie           SR Norwell                       36-5 
2     Barnes, Markalah          SO Ft. Wayne Northrop            36-3 
3     Ware, Jordan              SR Elkhart Central             34-5.5 
4     Albaugh, Anna             JR Clinton Prairie            33-11.5 
5     Kline, Pahge              JR East Noble                   33-11 
6     Mallery, Alexa            SR Norwell                    33-3.75 
7     Jackson, Mya              SO Ft. Wayne Wayne            33-0.75 
8     Hill, Alandis             JR Anderson                   32-0.75 
9     ALLEN, BAILEY             JR Eastern Hancock            31-6.25 
10    Marsh, ZaCara             SR Concord                       31-4 
11    Yoder, Olivia             JR Eastside                   30-9.75 
--