Marion County Championships

Indianapolis, IN

Complete Results

Boys 100 Meter Dash Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Jerobaum Wilson           12 Ben Davis                    10.79a
2    Marciellian Gardner       12 Lawrence Central             10.82a
3    Jaron Clark               12 North Central (Indianapolis)    10.89a
4    James Compton             11 Ben Davis                    11.00a
5    Sanchez Miller            10 Southport                    11.04a
6    Carrington Murry          11 Warren Central               11.05a
7    Deontre Gray              11 Lawrence Central             11.10a
8    Cameron Turner            12 Southport                    11.23a
9    Daymeon Hamilton          10 Perry Meridian               11.38a
10   Devin Pearson             10 Pike                         11.44a


Boys 100 Meter Dash Prelims
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Marciellian Gardner       12 Lawrence Central             10.89a
2    Jerobaum Wilson           12 Ben Davis                    10.93a
5    Jaron Clark               12 North Central (Indianapolis)    10.95a
3    James Compton             11 Ben Davis                    11.04a
6    Deontre Gray              11 Lawrence Central             11.06a
7    Sanchez Miller            10 Southport                    11.16a
9    Carrington Murry          11 Warren Central               11.16a
10   Daymeon Hamilton          10 Perry Meridian               11.29a
4    Cameron Turner            12 Southport                    11.30a
8    Devin Pearson             10 Pike                         11.31a
11   Caleb Lynch               11 Franklin Central             11.33a
12   Karim Abdullah            12 Warren Central               11.33a
13   Ryan Looney               12 Beech Grove                  11.34a
14   Sterling Mitchell         11 Brebeuf Jesuit Prep          11.63a
14   Stephan Kayee             10 Decatur Central              11.63a
16   Logan Hall                10 Franklin Central             11.65a
17   Andrew Shearn             12 Brebeuf Jesuit Prep          11.72a
18   DeRel Brown               10 Lawrence North               11.78a
19   Christian Neal            10 Lawrence North               11.79a
20   Korey Rogan               12 North Central (Indianapolis)    11.83a
21   Brian Lennon              10 Perry Meridian               11.87a
22   Aaron Carter              11 Beech Grove                  11.90a
23   Daniel Molloy             10 Decatur Central              11.91a
24   Taylor Sanders            10 Pike                         12.08a
25   Jalen Yancy               10 Lutheran                     12.43a
26   Joe Schott                10 Roncalli                     12.62a
27   Colin Slade               12 Lutheran                     12.80a
28   Andrew Spista             11 Roncalli                     14.46a


Boys 200 Meter Dash Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Jaron Clark               12 North Central (Indianapolis)    22.50a
2    Cameron Turner            12 Southport                    22.66a
3    James Compton             11 Ben Davis                    22.69a
4    Sanchez Miller            10 Southport                    22.79a
5    Marciellian Gardner       12 Lawrence Central             22.80a
6    Deontre Gray              11 Lawrence Central             22.84a
7    Karim Abdullah            12 Warren Central               23.04a
8    Tyreese Stewart           11 Pike                         23.24a
9    Ryan Looney               12 Beech Grove                  23.25a


Boys 200 Meter Dash Prelims
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Marciellian Gardner       12 Lawrence Central             22.45a
5    Cameron Turner            12 Southport                    22.64a
2    Sanchez Miller            10 Southport                    22.67a
9    Christian Black           12 Ben Davis                    22.80a
6    Deontre Gray              11 Lawrence Central             22.83a
3    Jaron Clark               12 North Central (Indianapolis)    23.05a
7    James Compton             11 Ben Davis                    23.11a
4    Karim Abdullah            12 Warren Central               23.14a
10   Tyreese Stewart           11 Pike                         23.15a
11   Daymeon Hamilton          10 Perry Meridian               23.19a
12   Korey Rogan               12 North Central (Indianapolis)    23.22a
13   Jarret Jefferson          12 Warren Central               23.49a
8    Ryan Looney               12 Beech Grove                  23.61a
14   Rasheed Christmas         10 Lawrence North               23.61a
15   Sterling Mitchell         11 Brebeuf Jesuit Prep          23.75a
16   Zachary Gapinski          12 Brebeuf Jesuit Prep          23.85a
17   Marcel Price              10 Franklin Central             24.19a
18   Najee Wilkins             10 Franklin Central             24.30a
19   Christian Neal            10 Lawrence North               24.30a
20   Aaron Carter              11 Beech Grove                  24.42a
21   Brian Lennon              10 Perry Meridian               24.53a
22   Stephan Kayee             10 Decatur Central              24.62a
23   Chris Gregory             10 Park-Tudor                   24.88a
24   Daniel Molloy             10 Decatur Central              24.99a
25   Joe Schott                10 Roncalli                     26.36a
26   Colin Slade               12 Lutheran                     26.67a
---  Devin Pearson             10 Pike                             FS


Boys 400 Meter Dash Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Jeron Brown               12 Lawrence Central             49.80a
2    Devon Wilson              12 Pike                         51.10a
3    Jean M'Bourounkouna       12 Brebeuf Jesuit Prep          51.25a
4    Tyreese Stewart           11 Pike                         51.48a
5    David Kilkenny            12 Park-Tudor                   51.71a
6    Nick Williams             12 Lawrence Central             52.34a
7    JaCorey Dodd              12 Warren Central               52.64a
8    Jonathan Barnes           12 Ben Davis                    53.07a
9    Nick Nolting              12 Franklin Central             53.12a
10   Trevor Rapp               11 Franklin Central             53.47a
11   De'ondre Jones            10 Warren Central               53.62a
12   Nick Rodriguez            12 Lawrence North               53.71a
13   David Hughett             11 Roncalli                     53.95a
14   Jack Hosty                11 Roncalli                     53.98a
15   AJ Sood                   12 Park-Tudor                   54.68a
16   Clayton Nolan             11 Speedway                     55.17a
17   Dustin Donovan            12 Southport                    55.48a
18   TJ Helm                   10 Decatur Central              55.67a
19   Jalen Miller              10 Decatur Central              56.29a
20   Noah Porter               10 Beech Grove                  56.79a
21   LaJuan Griffin            10 Speedway                     57.91a


Boys 800 Meter Run Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Matt Dorsey               11 Lawrence Central           1:53.93a
2    Jason Crist               12 Franklin Central           1:55.30a
3    Gary Austin               12 Pike                       1:55.74a
4    Nick Kirkpatrick          12 Brebeuf Jesuit Prep        1:56.86a
5    Futsum Zeinasellassie     12 North Central (Indianapolis)  1:57.13a
6    Tyree Byrd                12 Speedway                   1:59.07a
7    Noah Garrett              11 Pike                       2:00.56a
8    Shane Wright              11 Franklin Central           2:00.72a
9    Tony Maley                12 Brebeuf Jesuit Prep        2:02.66a
10   Carter Marshall           12 Lawrence Central           2:03.62a
11   Aaron Burger              12 Decatur Central            2:03.97a
12   Robel Teklezghi           10 Lawrence North             2:04.43a
13   Zephyr Wenrich            11 Warren Central             2:05.10a
14   Matthew Fox               12 North Central (Indianapolis)  2:05.10a
15   Dominique Suggs           12 Ben Davis                  2:05.54a
16   Daniel Swem               12 Perry Meridian             2:06.11a
17   Joe Murphy                11 Lawrence North             2:06.98a
18   Aaron Murray              10 Ben Davis                  2:07.43a
19   Chris Gregory             10 Park-Tudor                 2:07.97a
20   Patrick Fenn              11 Perry Meridian             2:08.53a
21   Jake Hally                11 Southport                  2:09.03a
22   Joey Ray                  10 Roncalli                   2:09.73a
23   Clayton Bowey             10 Southport                  2:09.85a
24   Adam Messer               11 Beech Grove                2:10.67a
25   Tyler Golday              10 Decatur Central            2:15.81a
26   Nikhil Tewari              9 Park-Tudor                 2:16.91a
27   Ben Lazar                 11 Lutheran                   2:18.30a
28   Jebri Udhayanesan         10 Lutheran                   2:25.78a


Boys 1600 Meter Run Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Futsum Zeinasellassie     12 North Central (Indianapolis)  4:10.42a
2    Chandler Ball             11 Lawrence Central           4:24.45a
3    Cole Hester               11 Lawrence Central           4:25.35a
4    Joe Murphy                11 Lawrence North             4:26.01a
5    Matt Shaw                 12 Franklin Central           4:27.59a
6    Ethan Hoeft                9 Lawrence North             4:29.87a
7    Casey Rohl                12 Perry Meridian             4:30.75a
8    Jack Sharkey              11 Ben Davis                  4:33.38a
9    Dominique Suggs           12 Ben Davis                  4:33.46a
10   Nathan Wilkey             10 Brebeuf Jesuit Prep        4:34.17a
11   Evan Shuck                10 Franklin Central           4:36.55a
12   Frank Maley               10 Brebeuf Jesuit Prep        4:37.35a
13   Larry Manuel              12 Perry Meridian             4:38.50a
14   Matt Egan                 10 Warren Central             4:40.82a
15   Alex Stanek               11 North Central (Indianapolis)  4:42.32a
16   Lee Justice               10 Warren Central             4:42.97a
17   Adam Messer               11 Beech Grove                4:43.53a
18   Clayton Bowey             10 Southport                  4:44.37a
19   Jake Hally                11 Southport                  4:47.13a
20   Kyle Roark                10 Pike                       4:48.39a
21   Tommy Lewis               12 Speedway                   4:53.50a
22   Andy Bauer                10 Roncalli                   4:56.36a
23   Scott Lancaster           11 Pike                       4:56.50a
24   Dan Buergler              11 Roncalli                   4:58.23a
25   Moises Rivera             11 Decatur Central            5:03.04a
26   Reid Kennison             12 Speedway                   5:05.76a
27   Zach Minnis               11 Decatur Central            5:11.34a


Boys 3200 Meter Run Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Ross Pereira              12 Lawrence Central           9:36.24a
2    Cody Stone                12 Warren Central             9:37.71a
3    James Huffman             10 North Central (Indianapolis)  9:44.88a
4    David Behrmann            10 Ben Davis                  9:45.00a
5    Sammy Tebeje              11 Pike                       9:51.29a
6    Austin Presnell           11 Franklin Central           9:54.77a
7    Nick Denari               12 Brebeuf Jesuit Prep       10:08.94a
8    Jake Hanawalt             10 Lawrence North            10:09.13a
9    Will Coffey               10 Brebeuf Jesuit Prep       10:16.26a
10   Adam Oldham               11 Lawrence North            10:17.36a
11   Jack Sharkey              11 Ben Davis                 10:17.51a
12   Nick Woerner              12 Warren Central            10:18.12a
13   Collin Burris             10 North Central (Indianapolis) 10:20.24a
14   Zach McCauley             10 Franklin Central          10:24.45a
15   Evan Vernon               11 Perry Meridian            10:32.67a
16   Adam Warren               10 Speedway                  10:33.41a
17   Harrison Walden           10 Southport                 10:36.79a
18   Cory Brown                12 Park-Tudor                10:38.35a
19   Austin O'Gara             10 Roncalli                  10:38.80a
20   John Kortman              12 Pike                      10:42.74a
21   Walter Dearing            10 Roncalli                  10:50.34a
22   Stephen Morris            12 Southport                 10:50.89a
23   Ryan Betz                 10 Park-Tudor                10:59.13a
24   Brandon Spaulding         11 Decatur Central           11:01.16a
25   Nathan Sevenish           11 Decatur Central           11:04.73a
26   Austin Galm               12 Lawrence Central          11:20.30a
27   Andy Head                 12 Beech Grove               11:34.34a
28   Sam Hunt                  10 Speedway                  11:52.54a
29   Casey Rohl                12 Perry Meridian            13:09.83a


Boys 110m Hurdles Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    DaQuan Brown              11 Lawrence Central             14.39a
2    Marcus Neely              12 Ben Davis                    14.83a
3    Montay McDowell           12 Ben Davis                    15.33a
4    Tyler Nash                10 North Central (Indianapolis)    15.48a
5    Kavon Winters             12 Pike                         15.64a
6    Daniel Pearcy             11 Lawrence North               15.66a
7    Montez Lomax              11 Southport                    15.72a
8    Max Millot                12 Roncalli                     15.79a
9    Andrew Kabbah             11 Franklin Central             15.97a
10   Greg Wright               12 Pike                         16.20a


Boys 110m Hurdles Prelims
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    DaQuan Brown              11 Lawrence Central             14.60a
2    Marcus Neely              12 Ben Davis                    15.00a
4    Daniel Pearcy             11 Lawrence North               15.23a
5    Montez Lomax              11 Southport                    15.47a
7    Kavon Winters             12 Pike                         15.61a
8    Andrew Kabbah             11 Franklin Central             15.66a
9    Tyler Nash                10 North Central (Indianapolis)    15.86a
10   Max Millot                12 Roncalli                     15.90a
3    Greg Wright               12 Pike                         16.13a
11   Santos Maggard            12 Warren Central               16.22a
12   Anthony Williams          12 Lawrence Central             16.27a
6    Montay McDowell           12 Ben Davis                    16.45a
13   Jalu Obeime               10 Brebeuf Jesuit Prep          16.59a
14   Jacob Rhodes              11 Brebeuf Jesuit Prep          16.79a
15   Jordan Sloan              11 Lawrence North               17.25a
16   Nick Farrar                9 Roncalli                     17.73a
17   James Kennedy             12 North Central (Indianapolis)    17.95a
18   Gerald Toweh              11 Southport                    18.33a
19   Rhoe Richason             11 Beech Grove                  18.76a
20   Pisit Huanguachiraron     12 Decatur Central              19.12a
21   Vikas Patel               11 Beech Grove                  20.91a
22   Christian Floyd           10 Speedway                     21.12a
23   Van Burroughs             12 Perry Meridian               22.25a
24   Jason Klimaszewski         9 Perry Meridian               22.95a
---  Reggie Smith              12 Warren Central                   DQ


Boys 300m Hurdles Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    DaQuan Brown              11 Lawrence Central             39.09a
2    Reggie Smith              12 Warren Central               39.64a
3    Shine Duncan              11 Brebeuf Jesuit Prep          40.51a
4    Daniel Pearcy             11 Lawrence North               40.53a
5    Montay McDowell           12 Ben Davis                    40.73a
6    Griffin Elbert            12 Franklin Central             41.75a
7    Darrell Chester           10 Lawrence Central             41.96a
8    David Simmons             10 Southport                    42.08a
9    Greg Wright               12 Pike                         42.10a
10   Max Millot                12 Roncalli                     42.31a
11   Jacob Saylor              12 Roncalli                     42.55a
12   Tyler Nash                10 North Central (Indianapolis)    42.89a
13   Jordan Sloan              11 Lawrence North               42.93a
14   Raphael Bolden            11 Warren Central               43.01a
15   Aaron LeSure              12 Pike                         43.41a
16   Gerald Toweh              11 Southport                    44.45a
17   Samarcus Hollingsworth    10 North Central (Indianapolis)    44.98a
18   Rhoe Richason             11 Beech Grove                  47.30a
19   Tristan Morphew           10 Beech Grove                  47.99a
20   J.T. Otte                 12 Speedway                     49.11a
21   Van Burroughs             12 Perry Meridian               51.42a
22   Paul Holstein             10 Lutheran                     52.32a
---  Grant Prather             10 Brebeuf Jesuit Prep             DNF


Boys 4x100 Meter Relay Finals
==========================================
     Team                           Time
==========================================
1    Ben Davis                    41.91a
2    Lawrence Central             42.39a
3    North Central (Indianapolis)    42.79a
4    Warren Central               43.52a
5    Southport                    43.58a
6    Franklin Central             43.89a
7    Pike                         44.59a
8    Beech Grove                  45.10a
9    Brebeuf Jesuit Prep          45.18a
---  Decatur Central                  DQ
---  Lawrence North                   DQ


Boys 4x400 Meter Relay Finals
==========================================
     Team                           Time
==========================================
1    Pike                       3:23.08a
2    Lawrence Central           3:23.42a
3    Franklin Central           3:23.91a
4    Warren Central             3:24.51a
5    Ben Davis                  3:28.27a
6    Brebeuf Jesuit Prep        3:30.37a
7    Roncalli                   3:39.83a
8    Beech Grove                3:40.90a
9    Perry Meridian             3:42.74a
10   Park-Tudor                 3:44.55a


Boys 4x800 Meter Relay Finals
==========================================
     Team                           Time
==========================================
1    Pike                       7:53.74a
2    Lawrence Central           7:59.46a
3    Brebeuf Jesuit Prep        8:11.51a
4    Franklin Central           8:14.75a
5    Ben Davis                  8:19.00a
6    Warren Central             8:22.93a
7    Roncalli                   8:25.67a
8    Lawrence North             8:31.32a
9    North Central (Indianapolis)  8:35.47a
10   Southport                  8:37.75a
11   Park-Tudor                 9:01.87a
12   Perry Meridian             9:10.67a
13   Speedway                   9:25.75a


Boys Shot Put Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Tim Colbert               12 Ben Davis                  53-00.00
2    Tre Taylor                12 Ben Davis                  52-03.00
3    Tim Gardner               11 Lawrence Central           51-06.50
4    Jon Toth                  12 Brebeuf Jesuit Prep        51-00.50
5    Alex Cannaday             11 Decatur Central            50-06.50
6    Bryan Miller              11 Warren Central             50-01.50
7    Pierre Aka                12 Pike                       48-08.50
8    Lucayus Mcneil            10 Decatur Central            47-04.00
9    Tim Zimmerman             12 Roncalli                   46-11.00
10   Daniel Scofield           11 Lawrence North             46-00.50
11   Deon Lockhart             12 Lawrence North             45-07.00
12   DeVonte Turner            10 Speedway                   44-09.50
13   Cal Scifres               10 Roncalli                   44-01.00
14   Cameron Ellis             12 Southport                  43-09.00
14   Matt Hicks                12 North Central (Indianapolis)  43-09.00
16   Dauda Ishola-Gberia       12 Park-Tudor                 42-10.00
16   Tony Milata               10 Franklin Central           42-10.00
18   Aaron Bandy                9 Lawrence Central           42-09.00
19   David Emerson             12 Pike                       41-03.00
20   Gavyn Gerbofsky           11 Franklin Central           40-01.00
21   Zach Campbell             10 Southport                  39-09.00
22   Jacob Fleet               12 Perry Meridian             39-04.50
23   Richard Robison           11 Beech Grove                37-10.00
24   Andrew Towne              11 Park-Tudor                 36-09.00
25   Ben Large                 11 Speedway                   36-07.00
26   Eric Wynn                 12 Beech Grove                34-09.00
27   Daniel Wilson             11 Lutheran                   34-02.50
28   Sam Suen                  12 Brebeuf Jesuit Prep        30-06.50
---  Chris Dunn                11 Lutheran                         ND
---  Wanya Johnson             11 North Central (Indianapolis)        ND
---  LaShawn Lee               11 Warren Central                   ND


Boys Discus Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Dyrek Chowning            12 Warren Central            165-07.00
2    Jon Toth                  12 Brebeuf Jesuit Prep       148-09.00
3    Eric Sullivan             12 Ben Davis                 147-04.00
4    Anthony Winbush           11 Warren Central            140-02.00
5    Matt Hicks                12 North Central (Indianapolis) 139-09.00
6    DeVonte Turner            10 Speedway                  137-08.00
7    Wanya Johnson             11 North Central (Indianapolis) 135-07.00
8    Alex Cannaday             11 Decatur Central           130-11.00
9    Greg Scofield             12 Lawrence North            130-04.00
10   zubin Coleman             11 Ben Davis                 127-09.00
11   Daniel Magnabosco         12 Speedway                  125-09.00
12   Blake Davis               10 Southport                 125-00.00
13   San Lyons                 10 Pike                      121-09.00
14   Eric Wynn                 12 Beech Grove               121-02.00
15   Cody Smith                11 Perry Meridian            118-09.00
16   Richard Robison           11 Beech Grove               114-04.00
17   Tim Zimmerman             12 Roncalli                  112-08.00
18   Mike Mullin               10 Roncalli                  112-02.00
19   Gavyn Gerbofsky           11 Franklin Central          110-06.00
20   Dauda Ishola-Gberia       12 Park-Tudor                109-06.00
21   Daniel Wilson             11 Lutheran                  108-07.00
22   Jesse Roller              10 Southport                 107-07.00
23   Ompreet Dhillon           10 Franklin Central          105-07.00
24   Aaron Bandy                9 Lawrence Central          104-08.00
25   Marcus Downs               9 Park-Tudor                101-00.00
26   Chris Dunn                11 Lutheran                  100-10.00
27   Pierre Aka                12 Pike                       92-11.00
28   Robbie Soliven            12 Brebeuf Jesuit Prep        89-04.00
---  John Day                  10 Decatur Central                  ND
---  Nate Rollison             10 Perry Meridian                   ND
---  David McClung             10 Lawrence North                   ND


Boys High Jump Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Richard Freeman           11 Lawrence Central            6-05.00
2    Chrisjaan Smith           12 Lawrence Central            6-04.00
3    Will Schott               12 Roncalli                    6-04.00
4    Alex Rowe                 12 Ben Davis                   6-04.00
5    Mitch Metzger             12 North Central (Indianapolis)   6-02.00
6    Erron Harris              12 Lawrence North              6-02.00
7    Dayvohn Braxton           12 Lawrence North              6-00.00
7    KeWan Davis               12 Southport                   6-00.00
9    Joey Reed                 11 Perry Meridian              6-00.00
10   Billy Pillow              10 North Central (Indianapolis)   6-00.00
11   Jacob Fleet               12 Perry Meridian              5-10.00
11   Devin Pearson             10 Pike                        5-10.00
11   Lawrence Baryoh           11 Warren Central              5-10.00
---  Chris Woods               10 Warren Central                   NH
---  Quentin Taylor            10 Brebeuf Jesuit Prep              NH
---  Ayerik Harison             9 Pike                             NH
---  Michael Scifres           11 Roncalli                         NH
---  Harold West               11 Ben Davis                        NH


Boys Pole Vault Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Terry Batemon             12 Warren Central             14-06.00
2    Moussa Conde              10 Ben Davis                  13-06.00
3    Vytas Kriauciunas         11 Pike                       12-06.00
4    Cameron JOnes             12 Lawrence Central           12-00.00
5    Brian Cain                12 Franklin Central           12-00.00
6    Conner Priddy             12 Ben Davis                  11-06.00
6    John Lamb                 11 Speedway                   11-06.00
8    Christian Cooper          11 Decatur Central            11-06.00
9    Christian Rhodes          11 Brebeuf Jesuit Prep        11-06.00
10   Morgan Kabrich            11 North Central (Indianapolis)  11-00.00
10   Marcus Robinson           12 Franklin Central           11-00.00
10   Stafford Woods            12 Warren Central             11-00.00
13   Michael Vaulx             10 North Central (Indianapolis)  10-06.00
13   Nick Berninger            12 Decatur Central            10-06.00
---  Jake Wagner               11 Brebeuf Jesuit Prep              NH
---  Richie Conway             11 Beech Grove                      NH
---  Rhoe Richason             11 Beech Grove                      NH
---  Nick Peet                 10 Speedway                         NH
---  Eric Traub                10 Lawrence North                   NH
---  Andrew Unland             11 Lawrence North                   NH
---  Brennan Wade              12 Roncalli                         NH


Boys Long Jump Finals
======================================================================
     Athlete                   Yr Team                           Time
======================================================================
1    Anthony Stella            12 Ben Davis                  22-09.75
2    Marciellian Gardner       12 Lawrence Central           22-00.25
3    Jeron Brown               12 Lawrence Central           21-10.25
4    Jaymin Miles              10 Ben Davis                  21-06.00
5    Erron Harris              12 Lawrence North             21-03.00
6    Ray Beverly               12 Pike                       21-02.75
7    Carlton Chaney            10 North Central (Indianapolis)  20-09.25
8    Will Schott               12 Roncalli                   20-06.00
9    Aaron Neal                11 Franklin Central           20-05.75
10   Sterling Mitchell         11 Brebeuf Jesuit Prep        19-10.50
11   JaCorey Dodd              12 Warren Central             19-08.25
12   Nate Walsh                12 Beech Grove                19-07.75
13   Sam Abplanalp             12 Perry Meridian             19-07.50
14   Dayvohn Braxton           12 Lawrence North             19-05.50
15   Parker Hanson             12 Franklin Central           19-02.00
15   Jalen Miller              10 Decatur Central            19-02.00
17   Myles Faulkens            10 Brebeuf Jesuit Prep        18-11.75
18   Jalen Yancy               10 Lutheran                   18-10.00
19   Devontae Lapsley          12 Warren Central             18-06.75
20   Michael Scifres           11 Roncalli                   18-03.00
21   Cameron Evans             10 Decatur Central            17-07.00
22   Damon Jones               12 Speedway                   17-01.50
23   Brandon Alexander         12 North Central (Indianapolis)  16-11.00
---  John Lamb                 11 Speedway                         ND
---  Taylor Sanders            10 Pike                             ND
---  Mitchell Hines            11 Beech Grove                      ND