Bulldog Invite

Fort Wayne, IN

Complete Results

Boys 60m Dash  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Johnson, Dontrell      FR Ft. Wayne Concordia Lutheran        7.80   -
2    Hall, Nicholas         FR Ft. Wayne Bishop Luers              8.00   -
3    Musselman, Jackson     SO Madison-Grant                       8.21   -
4    mettler, trey          JR North Miami                         8.40   -
5    Ubaldo, Alex           JR Goshen                              8.48   -
6    hannaway, zane         SO North Miami                         8.90   -
7    Shives, Chase          JR North Miami                         9.26   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Wiedenhoeft, Trevor    JR Woodlan                             7.85   -
2    Brooks, Tanner         SO Woodlan                             7.96   -
3    Vetor, Trey            FR Madison-Grant                       8.17   -
4    Melson, Cody           FR Prairie Heights                     8.27   -
5    Cowherd, Brayden       JR Ft. Wayne Bishop Luers              8.32   -
6    Keipper, Leyton        FR Prairie Heights                     8.40   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Ginter, Brady          SO Bremen                              7.70   -
2    Lindsey, Andre         JR Ft. Wayne Northrop                  7.76   -
3    Nettrouer, Austin      SO Goshen                              7.77   -
4    Bosler, Beau           SO Heritage                            7.79   -
5    Till, Corbin           FR Ft. Wayne Bishop Dwenger            7.87   -
6    Kirk, Camari           FR New Haven                           8.04   -
7    Pritchard, Gage        SO Heritage                            8.07   -
8    Hein, August           SR Heritage                            8.29   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 4
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Yoder, Evan            JR Bremen                              7.41   -
2    Mitchell, Layton       JR Carroll (Fort Wayne)                7.55   -
3    Miller, Zackary        JR Bremen                              7.68   -
4    Jackson, Isaac         SO New Haven                           7.76   -
5    Richards, Jon          SO Leo                                 7.79   -
6    Williams, Jordan       FR Goshen                              7.80   -
7    Emenhiser, Joey        SR Churubusco                          7.81   -
8    Kelly, Gage            JR Churubusco                          8.06   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 5
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Smith, Mason           SO Carroll (Fort Wayne)                7.47   -
2    Johnson , Kam          SO Ft. Wayne Concordia Lutheran        7.57   -
3    Jones, Tyra'yn         SR Woodlan                             7.60   -
4    Slick, David           FR Leo                                 7.65   -
5    Turner, Sinjin         SR Madison-Grant                       7.70   -
6    Miller, Kaeden         FR Leo                                 7.71   -
7    Smith, Desmond         FR Homestead                           7.79   -
8    Murphy, Cody           SO Churubusco                          7.84   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 6
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Cogar, Jalen           JR Carroll (Fort Wayne)                7.38   3
2    Jackson, Ra'Zhon       JR New Haven                           7.40   -
3    Sievers, Micheal       JR Columbia City                       7.45   -
4    Ventruella, Anthony    SO Ft. Wayne Bishop Dwenger            7.45   -
5    Schenkel, Clay         JR Prairie Heights                     7.49   -
6    Taylor, Keyontae       SR Ft. Wayne North Side                7.58   -
7    Fritsch, Caleb         JR Homestead                           7.71   -
8    Calliham, Tristan      SR Ft. Wayne North Side                7.72   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 7
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Chandler, Joey         SR Ft. Wayne Concordia Lutheran        7.34   6
2    Phillips, Jayce        JR Ft. Wayne Northrop                  7.36   5
3    Sykes, Bruce           SR Ft. Wayne South Side                7.39   2
4    Wood, Zach             SR Ft. Wayne Bishop Luers              7.39   1
5    Stanley II, Derrian    JR Ft. Wayne South Side                7.47   -
6    Cowen, Damarius        SO Ft. Wayne Northrop                  7.48   -
7    Knight, Taylor         SR NorthWood                           7.51   -
8    Jones, Torry           SO Ft. Wayne South Side                7.61   -


Boys 60m Dash  - Finals Heat 8
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Parker, Landon         SR NorthWood                           7.24  10
2    Adams, Aarik           SR Ft. Wayne Wayne                     7.26   8
3    White, Danyrine        JR Ft. Wayne North Side                7.38   4
4    Hill, Doug             SR Columbia City                       7.49   -
5    Meyer, Cole            SR Columbia City                       7.55   -
6    Clemons, Caleb         JR Ft. Wayne Wayne                     7.65   -
7    Rogers, Camden         JR Homestead                           7.75   -


Boys 3200m Run  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Steele, Allan          SR Prairie Heights                 11:31.27   -
2    Derloshon, Simon       SR Ft. Wayne Bishop Luers          11:37.77   -
3    Smith, Tyler           SO Bremen                          11:37.93   -
4    Francis, Colin         SO Ft. Wayne North Side            11:43.94   -
5    Evans, Gabe            SO Ft. Wayne Wayne                 11:50.04   -
6    Willis, Lextin         FR Bremen                          11:50.20   -
7    Hoffman, Ethan         FR Heritage                        12:23.55   -
8    Rodriguez, Alex        FR Heritage                        12:37.48   -
9    Weikel, Jake           JR Woodlan                         12:40.15   -


Boys 3200m Run  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Cook, Carter           JR Homestead                       10:27.51   -
2    Arreola, Angel         SR Goshen                          10:31.88   -
3    Busch, Stephen         SR Ft. Wayne Bishop Luers          10:41.07   -
4    Hall, Austin           FR Columbia City                   10:52.24   -
5    Lehmkuhle, Jaxzen      JR Ft. Wayne North Side            10:52.27   -
6    Lewis, Jacob           SR Ft. Wayne Northrop              10:59.20   -
7    Cassell, Laterrius     SO New Haven                       11:02.81   -
8    Smith, Evan            FR Ft. Wayne Bishop Dwenger        11:03.52   -
9    Spuller, Jonathan      SO Ft. Wayne Snider                11:11.30   -
10   Hartleroad, Tyler      FR Leo                             11:17.58   -
11   Marshall, Jeffrey      SR Leo                             11:18.94   -
12   Valencia, Chris        JR Ft. Wayne Northrop              11:43.86   -


Boys 3200m Run  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Ruppert, Ryan          SR Homestead                        9:22.17  10
2    Powers, Cole           SR Carroll (Fort Wayne)             9:43.37   8
3    Perez-Diener, Felix    SR Goshen                          10:04.48   6
4    McArdle, Donald        SO Homestead                       10:08.46   5
5    Jennings, Bryce        SR Ft. Wayne Snider                10:14.08   4
6    Lohman, Robert         FR Carroll (Fort Wayne)            10:17.06   3
7    Delaney, Emmett        SR Ft. Wayne Bishop Dwenger        10:25.22   2
8    Adair, Dan             FR Ft. Wayne Concordia Lutheran    10:25.66   1
9    Mullett, Hayden           Carroll (Fort Wayne)            10:25.69   -
10   Row, Liam              SO Ft. Wayne Bishop Dwenger        10:27.76   -
11   Schlegel, Karsten      FR Ft. Wayne Concordia Lutheran    10:28.99   -
12   Schlegel, Kalen        JR Ft. Wayne Concordia Lutheran    10:56.87   -
13   Hunsberger, Quinten    JR NorthWood                       12:06.77   -


Boys 60m Hurdles  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Lopez, Josh            SO Ft. Wayne Wayne                    10.23   -
2    Heighn, Jacob          FR Bremen                             10.73   -
3    Bauer, Daniel          SO Heritage                           10.74   -
4    Jones, Kaysan          JR Ft. Wayne Wayne                    10.87   -
5    Walukeba, Anderson     SO Carroll (Fort Wayne)               12.12   -


Boys 60m Hurdles  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Doust, Cole            JR Heritage                           10.26   -
2    Moore, Max             SO Woodlan                            10.40   -
3    Spriggs, Justus        FR Prairie Heights                    10.51   -
4    Stores, Jackson        FR Ft. Wayne Bishop Dwenger           11.83   -
5    Caston, Chase          SO Prairie Heights                    11.84   -


Boys 60m Hurdles  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Zumbrun, Justin        SR Bremen                              9.35   1
2    Williams, Kendall      SO Carroll (Fort Wayne)                9.77   -
3    Fuchs, Sean            JR Homestead                           9.90   -
4    Nondorf, Nick          FR Churubusco                          9.95   -
5    Baker, Parker          FR Columbia City                      10.39   -
6    Delatorre, Aiden       FR Leo                                10.51   -
7    Anderson, Max          SO Churubusco                         10.68   -


Boys 60m Hurdles  - Finals Heat 4
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Wright, Johnny         JR Ft. Wayne Northrop                  9.38   -
2    Bolt, Jacob            SR Columbia City                       9.40   -
3    Manges, Evan           SR Bremen                              9.40   -
4    Webb, Cameron          JR Ft. Wayne Wayne                     9.61   -
5    Suttle, Keith          JR Ft. Wayne Northrop                  9.62   -
6    Collier, Zion          SR Ft. Wayne Northrop                  9.88   -


Boys 60m Hurdles  - Finals Heat 5
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Rivas, Luigi           SO Ft. Wayne Concordia Lutheran        8.30  10
2    Johnson, Kairal        SR Homestead                           8.65   8
3    Fuentes, Tomas         JR Goshen                              8.73   6
4    O'Sullivan, Sean       SR Ft. Wayne Bishop Dwenger            8.95   5
5    Moring, Evan           SR Homestead                           8.98   4
6    Miller, Garrett        JR NorthWood                           9.10   3
7    Wigent, Jacob          SR Columbia City                       9.12   2
8    Blosser, Noah          FR NorthWood                          10.84   -


Boys 4 x 200m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Bremen                                 1:38.23   4
2    Ft. Wayne Bishop Luers                 1:42.41   -
3    Prairie Heights                        1:44.51   -
4    Ft. Wayne Northrop                          DQ   -


Boys 4 x 200m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Woodlan                                1:41.06   -
2    New Haven                              1:41.57   -
3    Goshen                                 1:42.98   -
4    Churubusco                             1:43.09   -


Boys 4 x 200m Relay  - Finals Heat 3
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Concordia Lutheran           1:35.54  20
2    Homestead                              1:37.29   8
3    Leo                                    1:38.34   2
4    Columbia City                          1:44.53   -
5    Heritage                               1:44.61   -
6    Madison-Grant                          1:49.13   -


Boys 4 x 200m Relay  - Finals Heat 4
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    NorthWood                              1:35.97  16
2    Carroll                                1:37.13  12
3    Ft. Wayne North Side                   1:37.14  10
4    Ft. Wayne South Side                   1:37.38   6
5    Ft. Wayne Wayne                        1:41.43   -
6    Ft. Wayne Bishop Dwenger               1:41.89   -


Boys 4 x 400m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Prairie Heights                        4:16.03   -
2    Ft. Wayne Bishop Luers                 4:16.20   -
3    Madison-Grant                          4:16.21   -


Boys 4 x 400m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Northrop                     3:35.50  12
2    Carroll                                3:40.26   -
3    Ft. Wayne Snider                       3:48.30   -
4    Bremen                                 3:51.69   -
5    Woodlan                                3:51.91   -
6    Churubusco                             3:55.79   -


Boys 4 x 400m Relay  - Finals Heat 3
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Concordia Lutheran           3:35.36  16
2    New Haven                              3:37.31   8
3    Goshen                                 3:38.15   4
4    Homestead                              3:39.26   2
5    Columbia City                          3:41.64   -
6    Heritage                               3:48.30   -


Boys 4 x 400m Relay  - Finals Heat 4
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne South Side                   3:34.26  20
2    Leo                                    3:35.64  10
3    Ft. Wayne Wayne                        3:37.41   6
4    Ft. Wayne North Side                   3:43.02   -
5    Ft. Wayne Bishop Dwenger               3:43.25   -


Boys 4 x 800m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Goshen                                 9:05.07   -
2    Ft. Wayne Wayne                        9:18.15   -
3    Ft. Wayne North Side                   9:23.05   -
4    Ft. Wayne Concordia Lutheran           9:27.51   -
5    Ft. Wayne Northrop                     9:29.77   -
6    Churubusco                             9:33.51   -
7    Columbia City                          9:37.47   -
8    Woodlan                                9:46.41   -
9    Bremen                                10:00.63   -
10   Madison-Grant                         10:54.58   -


Boys 4 x 800m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Carroll                                8:12.14  20
2    Leo                                    8:23.87  16
3    Homestead                              8:31.02  12
4    Ft. Wayne Bishop Dwenger               8:34.61  10
5    Heritage                               8:55.31   8
6    Ft. Wayne Snider                       8:58.85   6
7    New Haven                              9:01.33   4
8    NorthWood                              9:02.91   2
9    Ft. Wayne South Side                        DQ   -


Boys 4,000m Distance Medley  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Goshen                                11:41.83   2
2    Ft. Wayne North Side                  12:56.84   -
3    Ft. Wayne Wayne                       12:58.12   -
4    Bremen                                13:20.00   -
5    Churubusco                            13:20.01   -
6    Ft. Wayne South Side                  13:25.01   -
7    Heritage                              13:46.02   -
8    Woodlan                               13:48.21   -
9    Madison-Grant                         14:25.48   -


Boys 4,000m Distance Medley  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Concordia Lutheran          10:44.43  20
2    Carroll                               10:48.25  16
3    Ft. Wayne Snider                      10:57.94  12
4    Homestead                             11:04.98  10
5    Ft. Wayne Northrop                    11:11.51   8
6    Columbia City                         11:14.92   6
7    New Haven                             11:23.29   4
8    NorthWood                             12:14.34   -
9    Leo                                   12:19.27   -
10   Ft. Wayne Bishop Dwenger              12:21.34   -


Boys High Jump  - Finals
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Hahn, Collin           JR Woodlan                                6-3  10
2    Scott, Adrian          JR Ft. Wayne Northrop                     6-2   8
3    Ellington, Xavier      SR Ft. Wayne Wayne                        6-2   6
4    Chandler, Howard       JR New Haven                              6-2   5
5    Crist, Cooper          SR Homestead                              6-0   4
6    Manges, Evan           SR Bremen                                5-10   3
7    Barker, Zack           JR Goshen                                5-10   2
8    Bolt, Jacob            SR Columbia City                         5-10   1
9    Grady, Donya           JR New Haven                             5-10   -
10   Scharpenberg, Alex     SR Columbia City                         5-10   -
11   Taylor, Bryce          JR Columbia City                          5-8   -
12   Franklin, Auntral      JR Ft. Wayne North Side                   5-6   -
13   Bane, Aiden            FR Carroll (Fort Wayne)                   5-6   -
14   Suttle, Keith          JR Ft. Wayne Northrop                     5-6   -
15   Becker, Jeff           FR Carroll (Fort Wayne)                   5-6   -
16   Webb, Cameron          JR Ft. Wayne Wayne                        5-6   -
17   Moring, Evan           SR Homestead                              5-6   -
18   Allen, DJ              FR Leo                                    5-6   -
19   Koenig, Adam           SR Heritage                               5-6   -
20   Moore, Max             SO Woodlan                                5-6   -
     Partin, Ethan          SO Churubusco                              NH   -
     Thomas, Reese          JR Ft. Wayne Snider                        NH   -
     Starks, Jeremiah       SO Ft. Wayne Snider                        NH   -
     Moorman, Zachary       SO Homestead                               NH   -
     Bauer, Daniel          SO Heritage                                NH   -
     Menson, Krashaun       FR Ft. Wayne Northrop                      NH   -
     Wiedenhoeft, Trevor    JR Woodlan                                 NH   -
     Ross, Quintin          SO Prairie Heights                         NH   -
     Chaffee, Storm         SO Prairie Heights                         NH   -
     Harbert, Chad          FR Madison-Grant                           NH   -
     Haney, Patrick         FR Madison-Grant                           NH   -
     Swartz, Clayton        SO Leo                                     NH   -
     Stoller, Evan          FR Leo                                     NH   -
     Broerman, Keaton       SR Ft. Wayne Bishop Dwenger                NH   -
     Oo, Janeh              SO Ft. Wayne North Side                    NH   -
     Williams, Kendall      SO Carroll (Fort Wayne)                    NH   -
     Nondorf, Nick          FR Churubusco                              NH   -


Boys Pole Vault  - Finals
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Sierks, Tyler          JR Homestead                             14-6  10
2    Lubbehusen, Seth       SO Carroll (Fort Wayne)                  12-6   8
3    Wiseman, Zach          SO Prairie Heights                       12-6   6
4    Zollinger, Jaxon       FR Carroll (Fort Wayne)                  12-6   5
5    Cummings, Skyler       JR Prairie Heights                       12-0   4
6    Garrett, Michael       SR Ft. Wayne Bishop Dwenger              12-0   3
7    Hoffer, Mason          SR Ft. Wayne Northrop                    12-0   2
8    Burchfield, Courtlan   JR Leo                                   11-0   1
9    Stuckey, Jack          SR Woodlan                               11-0   -
10   Gentz, Jake            SR Woodlan                               10-6   -
11   Sharpe, Stephan        SO New Haven                             10-0   -
12   Berghoff, Kaleb        JR Leo                                   10-0   -
13   Gieger, Garrett        SO Columbia City                          9-6   -
14   Rocha, Xavier          JR NorthWood                              9-6   -
15   Dimitruk, Brad         SO NorthWood                              9-6   -
16   Dohm, Aidan            SR Ft. Wayne Northrop                     9-6   -
17   Graf, Hudson           FR Homestead                              9-0   -
18   Adams, Isaiah          SO Ft. Wayne North Side                   9-0   -
19   Romo, Emylio           JR Goshen                                 9-0   -
     Herendeen, Jake        JR Homestead                               NH   -
     Rider, Trent           SO Ft. Wayne Snider                        NH   -
     Graber, Levi           JR Goshen                                  NH   -
     Pitzurra, Giovanni     SR Bremen                                  NH   -
     Johnson, Chris         SO Columbia City                           NH   -
     Schipper, Alexander    JR Ft. Wayne Bishop Dwenger                NH   -
     Kieffer, Landin        JR Ft. Wayne Bishop Dwenger                NH   -
     Andrews, Jacob         JR Bremen                                  NH   -
     Koolvord, Brandon      JR Churubusco                              NH   -


Boys Long Jump  - Finals Flight 1
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Yoder, Bronson         SR NorthWood                             21-6  10
2    Franklin, Auntral      JR Ft. Wayne North Side                  21-3   8
3    Rivas, Luigi           SO Ft. Wayne Concordia Lutheran        20-5.5   5
4    Crist, Cooper          SR Homestead                           20-4.5   4
5    Smith, Mason           SO Carroll (Fort Wayne)                20-3.5   3
6    Ellington, Xavier      SR Ft. Wayne Wayne                    19-9.75   2
7    Chandler, Joey         SR Ft. Wayne Concordia Lutheran       19-7.75   -
8    Zumbrun, Justin        SR Bremen                                19-2   -
9    Figgs, Marqualin       SR Ft. Wayne South Side               19-0.75   -
10   Scott, Adrian          JR Ft. Wayne Northrop                 18-5.75   -


Boys Long Jump  - Finals Flight 2
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Sievers, Micheal       JR Columbia City                       19-9.5   1
2    Emenhiser, Joey        SR Churubusco                         19-0.25   -
3    Suttle, Keith          JR Ft. Wayne Northrop                 18-3.75   -
4    Norfleet, Ryan         SR Carroll (Fort Wayne)               18-1.25   -
5    Kelly, Gage            JR Churubusco                         17-10.5   -
6    Harris, Jaylen         JR Ft. Wayne North Side                17-4.5   -
7    Adams, Aarik           SR Ft. Wayne Wayne                   16-11.25   -
8    Oo, Janeh              SO Ft. Wayne North Side               15-5.75   -
9    Cruz, Caleb            SR Columbia City                        13-11   -
     Ventruella, Anthony    SO Ft. Wayne Bishop Dwenger              FOUL   -


Boys Long Jump  - Finals Flight 3
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Lazare, Erson          SR Homestead                             19-0   -
2    Yoder, Evan            JR Bremen                              18-7.5   -
3    Slick, David           FR Leo                               17-10.75   -
4    Williams, Jordan       FR Goshen                              17-6.5   -
5    Miller, Kaeden         FR Leo                                17-2.25   -
6    Richards, Jon          SO Leo                                17-1.75   -
7    Jones, Tyra'yn         SR Woodlan                             17-1.5   -
8    Wright, Johnny         JR Ft. Wayne Northrop                   15-10   -
9    Rogers, Camden         JR Homestead                          15-9.25   -
     Feenstra, Tanner       JR NorthWood                             FOUL   -
     Easly-Jones, Tavario   SO Ft. Wayne Snider                      FOUL   -


Boys Long Jump  - Finals Flight 4
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Wood, Zach             SR Ft. Wayne Bishop Luers              19-1.5   -
2    Schenkel, Clay         JR Prairie Heights                       17-9   -
3    Johnson, Dontrell      FR Ft. Wayne Concordia Lutheran          17-8   -
4    Lantz, Elijah          JR Ft. Wayne Snider                      17-5   -
5    Brooks, Tanner         SO Woodlan                             17-4.5   -
6    Pollard, Wyatt         SR Bremen                                17-4   -
7    Spriggs, Justus        FR Prairie Heights                     17-3.5   -
8    Melson, Cody           FR Prairie Heights                    16-3.25   -
9    Hamrick, Tyler         FR Woodlan                             15-2.5   -
10   Minnich, Dominic       SO Ft. Wayne Bishop Dwenger              13-9   -
11   Gomez, Earl            SR Ft. Wayne South Side               9-10.25   -


Boys Long Jump  - Finals Flight 5
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Gaston, Justin         SR Ft. Wayne Bishop Luers             20-9.25   6
2    Bosler, Beau           SO Heritage                              17-6   -
3    Nelson, Jack           FR Ft. Wayne Bishop Luers             16-8.25   -
4    mettler, trey          JR North Miami                           16-0   -
5    Pritchard, Gage        SO Heritage                              15-1   -
     Jackson, Isaac         SO New Haven                             FOUL   -
     Kirk, Camari           FR New Haven                             FOUL   -


Boys Shot Put  - Finals Flight 1
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Bianski, Humter        FR Churubusco                            43-2   1
2    Bellezaire, Gianini    JR Ft. Wayne Snider                      37-5   -
3    Derrick, will          JR Ft. Wayne Bishop Luers                36-4   -
4    Wiggins, Jalen         JR Ft. Wayne Snider                      36-0   -
5    Harris, Terrell        FR Ft. Wayne Concordia Lutheran          32-9   -
6    Stemen, Alan Michael   SR Ft. Wayne South Side                31-5.5   -
7    Conrad, Elias          SO Ft. Wayne Bishop Luers              31-2.5   -
8    Hill, Quanderies       SR Ft. Wayne South Side                  31-0   -
9    Landis, Noah           SO Prairie Heights                       21-8   -


Boys Shot Put  - Finals Flight 2
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Heck, Zach             SO Columbia City                        35-11   -
2    Htoo, Sam              FR Leo                                 34-5.5   -
3    Lopez, Alejandro       SR Ft. Wayne South Side                 33-11   -
4    Saalfrank, Noah        SR Heritage                             32-11   -
5    Wedmore, Gabe          FR Madison-Grant                         32-7   -
6    Porter, Lamar             Ft. Wayne Northrop                    32-5   -
7    Ray, Connor            SR Heritage                              32-4   -
8    Feldman, Brooks        SR Bremen                                32-1   -
9    Stammen, Nicholas      JR Homestead                             31-2   -
10   Jones, Kahne              Madison-Grant                      29-3.25   -
11   Scott, Sam             SO New Haven                             28-1   -


Boys Shot Put  - Finals Flight 3
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Alford, Tahj           SR Ft. Wayne South Side               41-6.25   -
2    Helmke, Kolton         SO Woodlan                              40-11   -
3    Jacquay, Aaron         FR Carroll (Fort Wayne)                 40-10   -
4    Bresnahan, David       JR Leo                                 39-3.5   -
5    Kent, Dylan            JR Bremen                                38-5   -
6    Wesley, Domoinique     SR New Haven                           37-1.5   -
7    Chavez, Brandon        SR Goshen                              36-8.5   -
8    Hudson , Sam           SO Ft. Wayne Concordia Lutheran          36-0   -
9    Seifert, Ethan         SR Homestead                             35-9   -
10   Poiry, Stephen         SO New Haven                           33-1.5   -


Boys Shot Put  - Finals Flight 4
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Swallow, Zach          JR Goshen                                43-4 3.5
2    Johnson, Cameron       SR Ft. Wayne Wayne                       43-4 3.5
3    Stetzel, Trevor        SR Columbia City                         42-5   -
4    Meyer, Isaac           SR Woodlan                               42-2   -
5    Green, Maxton          JR Carroll (Fort Wayne)                42-1.5   -
6    Robertson, Nigel       JR Ft. Wayne Northrop                    41-4   -
7    Klingler, Ethan        SO Carroll (Fort Wayne)                  41-4   -
8    Lapsley, Latrell       SR Ft. Wayne Wayne                       40-7   -
9    Riddle, Christian      FR Churubusco                           39-11   -
10   McDonald, Justin       SR Ft. Wayne Wayne                       39-6   -
11   Swartz, Clayton        SO Leo                                   39-4   -


Boys Shot Put  - Finals Flight 5
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Hesting, Liam          SR Columbia City                      51-0.25  10
2    Jones, AJ              SR Madison-Grant                         49-2   8
3    Anglemeyer, Garrett    JR NorthWood                           46-0.5   6
4    Holtz, Randy           JR Ft. Wayne Snider                      45-6   5
5    Allen, Tanner          SR Churubusco                          43-3.5   2
6    Harrison, Jai          JR Woodlan                              42-11   -
7    Scott, Canaan          SR North Miami                           40-9   -
8    Clark, Demetrius       SR Ft. Wayne North Side                  36-9   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Lane , Julia           FR Ft. Wayne North Side                8.71   -
2    Dates, Taylor          SO Ft. Wayne South Side                8.78   -
3    Prezmeliski, Sierra    SR Churubusco                          8.84   -
4    Lee, Jariah            FR New Haven                           9.16   -
5    Bickel, Caroline       FR Bremen                              9.17   -
6    Jackson, Corvette      FR Ft. Wayne Bishop Luers              9.82   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Lynem , Jaida          FR Ft. Wayne North Side                8.98   -
2    Sheaffer, Scarlet      SO Ft. Wayne Concordia Lutheran        9.13   -
3    Dickey, Iyania         JR Ft. Wayne Concordia Lutheran        9.25   -
4    Schleinkofer, Sarah    SO Leo                                 9.31   -
5    Stephens, Cassidy      FR Madison-Grant                       9.62   -
6    Barnett, Lyric         SO New Haven                           9.64   -
7    Mendez, Melisa         FR Ft. Wayne Bishop Luers              9.78   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Szczepanski, Emily     FR Ft. Wayne Bishop Dwenger            9.00   -
2    Pattison, Kaelin       FR North Miami                         9.09   -
3    Scott, Seanna          FR New Haven                           9.39   -
4    Meyer, Kali            SO Heritage                            9.46   -
5    Gentz, Becca           FR Woodlan                             9.53   -
6    Peters, Maggie         FR Ft. Wayne Bishop Dwenger            9.55   -
7    Scott, Kendall         SO Columbia City                       9.72   -
8    Dellinger, Emma        FR Woodlan                             9.81   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 4
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Bayman, Addie          JR Woodlan                             8.45   -
2    Gentry, Yahnea         SR Ft. Wayne Snider                    8.73   -
3    Bowland, Chelsea       FR Madison-Grant                       8.92   -
4    Stewart, Asia          SO Ft. Wayne Bishop Luers              8.94   -
5    Longenbaugh, Kendall   SO Columbia City                       8.97   -
6    Scholl , Gracie        SO Warsaw Community                    9.01   -
7    Coy, Emma              SR Columbia City                       9.18   -
8    Johnson, Taya          FR Warsaw Community                    9.23   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 5
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    White, Raven           SO Bremen                              8.61   -
2    Konger, Brooke         SO Churubusco                          8.70   -
3    Hosted, Mariah         FR Churubusco                          8.73   -
4    Hill, Samoni           FR Ft. Wayne South Side                8.84   -
5    Ewer, Emma             FR Madison-Grant                       8.90   -
6    Stamm, Lydia           SO Bremen                              8.93   -
7    Tuckerman, Dee Dee     FR Prairie Heights                     9.07   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 6
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Hess, Brianna          JR Carroll (Fort Wayne)                8.35   -
2    Pendergrass, Kaylin    JR Carroll (Fort Wayne)                8.35   -
3    Handshoe, Leah         FR Leo                                 8.44   -
4    Lacognato, Maya        SR Penn                                8.47   -
5    Malone, Jaycee         SO Prairie Heights                     8.58   -
6    Hall, Kyler            JR Prairie Heights                     8.62   -
7    Stine, Taryn           SR Heritage                            8.75   -
8    Rucklos-Freeman, Asi   FR Ft. Wayne South Side                8.94   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 7
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Davis, Karis           FR Leo                                 8.13   4
2    Clampitt, Maykayla     SR Warsaw Community                    8.19   -
3    Garrison, Grace        SR Carroll (Fort Wayne)                8.33   -
4    Mims, Jasmine          JR Ft. Wayne Wayne                     8.35   -
5    Lane, Anna             JR Ft. Wayne North Side                8.39   -
6    Hurse, Myshell         FR Ft. Wayne Wayne                     8.50   -
7    Scott, J'Asia          FR Ft. Wayne Northrop                  8.52   -
8    Coyne, Gracey          SO Heritage                            8.74   -


Girls 60m Dash  - Finals Heat 8
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Brown, Tionna          JR Ft. Wayne Northrop                  7.69  10
2    Newman, Tyrah          FR Merrillville                        8.02   8
3    Bozeman, Romella       JR Merrillville                        8.02   6
4    Wade, Tammara          SO Ft. Wayne Snider                    8.13   5
5    Gorman, Payton         JR Ft. Wayne Snider                    8.13   3
6    Fitts, Tonyia          JR Ft. Wayne Wayne                     8.15   2
7    Davis, Caiyla          JR Merrillville                        8.15   1
8    Irby, Jo'Deci          SR Ft. Wayne Northrop                  8.19   -


Girls 3200m Run  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Grashoff, Ella         FR Ft. Wayne Bishop Dwenger        13:21.72   -
2    Dyer, Lydia            SO Woodlan                         13:50.41   -
3    Mahoney, Makayla       SR Bremen                          14:12.34   -
4    Macklin, Athena        SO Ft. Wayne Wayne                 14:21.03   -
5    Hedrick, Emma          SO Ft. Wayne Snider                14:32.48   -
6    Mancia, Grace          SO Ft. Wayne North Side            14:47.03   -
7    Koos, Ellie            FR Woodlan                         14:56.68   -
8    Sherrer, Abby          JR Ft. Wayne North Side            15:47.86   -
9    Bell, Roshelle         FR Prairie Heights                 15:56.28   -
10   McCagg, Rebekah        JR New Haven                       15:57.40   -
11   Alfar, Iris               Ft. Wayne Wayne                 16:30.33   -


Girls 3200m Run  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Beaubien, Renee        FR Leo                             12:26.96   1
2    Hoke, Reagan           SO Penn                            12:27.09   -
3    Makowski, Haley        SO Penn                            12:40.72   -
4    Witmer, Gretchen       SO Ft. Wayne Concordia Lutheran    12:42.71   -
5    Gannon, Morgan         FR Penn                            12:44.19   -
6    Hall, Rachel           JR Bremen                          12:50.16   -
7    Hermann, Alex          JR Warsaw Community                13:00.52   -
8    Mulholland, Tatum      JR Ft. Wayne Bishop Luers          13:02.04   -
9    Howett, Amslie         JR Warsaw Community                13:04.89   -
10   Galassini, Alexandri   SO Ft. Wayne Snider                13:28.59   -
11   Williams, Alyssa       SO Ft. Wayne Northrop              13:35.90   -
12   Steele, Allison        FR Prairie Heights                 13:39.39   -
13   Jensen, Hayley         SR Ft. Wayne Northrop              13:43.82   -


Girls 3200m Run  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Strzelecki, Erin       JR Ft. Wayne Bishop Dwenger        11:08.62  10
2    Fruchey, Rayna         JR Carroll (Fort Wayne)            11:09.64   8
3    Duffus, Zoe            SO Carroll (Fort Wayne)            11:26.13   6
4    Green, Abby            SR Carroll (Fort Wayne)            11:26.65   5
5    Walda, Lauren          FR Ft. Wayne South Side            12:03.56   4
6    Busch, Sarah           SO Ft. Wayne Bishop Luers          12:08.60   3
7    Norris, Eden           FR Leo                             12:25.61   2
8    Scher, Nicky           JR North Miami                     12:29.10   -
9    Barnett, Wini          FR Warsaw Community                12:33.16   -
10   Graft, Katie           FR Churubusco                      13:09.69   -


Girls 60m Hurdles  - Finals Heat 1
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    White, Raven           SO Bremen                             11.98   -
2    Cullers, Kaitlyn       SR Bremen                             12.54   -
3    Gray, Kennedi          SO Ft. Wayne North Side               12.71   -


Girls 60m Hurdles  - Finals Heat 2
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Ganaway, Triahelle     FR Ft. Wayne Snider                   10.80   -
2    Turner, Q'uaylennika   FR Ft. Wayne Snider                   11.70   -
3    Wilson, Abby           SR Warsaw Community                   11.73   -
4    Hare, Maggie           SO Heritage                           11.98   -
5    York, Evelyn           SO Leo                                12.89   -
6    Klingenberger, Erin    FR Ft. Wayne Bishop Dwenger           13.32   -
7    Swartz, Eden           FR Leo                                14.34   -


Girls 60m Hurdles  - Finals Heat 3
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Shelton, Caroine       SO Columbia City                      10.82   -
2    Moher, Abby            SO Leo                                10.97   -
3    Chaney, Tasia          FR Ft. Wayne Snider                   11.71   -
4    Ellinger, Avery        FR Ft. Wayne Bishop Dwenger           11.86   -
5    Willson, Haley         SR Columbia City                      12.21   -
6    Baumert, Olivia        FR Woodlan                            12.22   -


Girls 60m Hurdles  - Finals Heat 4
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Scott, J'Asia          FR Ft. Wayne Northrop                  9.77   6
2    Whitt, Amajanea        FR Ft. Wayne Wayne                     9.81   4
3    Smith, Adison          SO Ft. Wayne Concordia Lutheran       10.06   2
4    Boersma, Hannah        FR Churubusco                         10.76   -
5    Murphy, Kelsey         JR Carroll (Fort Wayne)               10.88   -
6    Springer, Alayna       FR Prairie Heights                    10.90   -
7    Fitzgerald, Brooklyn   SO Warsaw Community                   11.11   -


Girls 60m Hurdles  - Finals Heat 5
============================================================================
     Athlete                Yr Team                                Time Score
============================================================================
1    Kirkwood, Dylan        SR Ft. Wayne Northrop                  9.31  10
2    Patterson, Morgan      FR Ft. Wayne Northrop                  9.34   8
3    Chatman, Arianna       JR Merrillville                        9.80   5
4    Royster, Chyna         JR Merrillville                        9.88   3
5    Malone, Jaycee         SO Prairie Heights                    10.07   1
6    Yanders, Jordan        SO Merrillville                       10.42   -
7    Vanlandingham, Alarr   SR New Haven                          10.73   -
     Fitts, Tonyia          JR Ft. Wayne Wayne                       DQ   -


Girls 4 x 200m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Bremen                                 1:57.35   -
2    Ft. Wayne Bishop Dwenger               2:03.75   -
3    Ft. Wayne Bishop Luers                 2:05.66   -
4    Madison-Grant                          2:06.06   -
5    North Miami                            2:10.35   -


Girls 4 x 200m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    New Haven                              1:55.36   -
2    Ft. Wayne South Side                   1:55.40   -
3    Prairie Heights                        1:55.93   -
4    Goshen                                 1:59.62   -
5    Woodlan                                2:02.02   -


Girls 4 x 200m Relay  - Finals Heat 3
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Leo                                    1:53.56   6
2    Ft. Wayne North Side                   1:53.97   4
3    Penn                                   1:55.05   2
4    Churubusco                             1:56.13   -
5    Columbia City                          1:59.80   -
6    Heritage                               2:02.76   -


Girls 4 x 200m Relay  - Finals Heat 4
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Northrop                     1:43.75  20
2    Merrillville                           1:46.78  16
3    Ft. Wayne Snider                       1:49.44  12
4    Carroll                                1:52.45  10
5    Warsaw Community                       1:52.74   8
6    Ft. Wayne Wayne                        2:00.38   -


Girls 4 x 400m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    New Haven                              4:37.63   -
2    Ft. Wayne South Side                   4:42.38   -
3    Prairie Heights                        5:13.12   -
4    Madison-Grant                          5:14.02   -


Girls 4 x 400m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Leo                                    4:21.49  10
2    Carroll                                4:29.37   2
3    Bremen                                 4:37.47   -
4    Columbia City                          4:48.52   -
5    Ft. Wayne Bishop Luers                 5:02.55   -


Girls 4 x 400m Relay  - Finals Heat 3
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Wayne                        4:25.52   8
2    Ft. Wayne Concordia Lutheran           4:27.44   4
3    Ft. Wayne North Side                   4:30.37   -
4    Churubusco                             4:33.88   -
5    Goshen                                 4:45.40   -


Girls 4 x 400m Relay  - Finals Heat 4
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Northrop                     4:05.05  20
2    Merrillville                           4:08.65  16
3    Ft. Wayne Bishop Dwenger               4:20.48  12
4    Woodlan                                4:26.85   6
5    Ft. Wayne Snider                       4:29.45   -
6    Warsaw Community                       4:32.17   -


Girls 4 x 800m Relay  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne North Side                  11:04.51   -
2    Woodlan                               11:04.84   -
3    Churubusco                            11:18.07   -
4    Leo                                   11:28.85   -
5    Columbia City                         11:31.43   -
6    Heritage                              11:34.61   -
7    Goshen                                11:50.66   -
8    Ft. Wayne Wayne                       12:49.67   -
9    Bremen                                14:17.89   -


Girls 4 x 800m Relay  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Ft. Wayne Bishop Dwenger               9:46.33  20
2    Penn                                   9:52.00  16
3    Carroll                               10:00.24  12
4    Warsaw Community                      10:13.46  10
5    Merrillville                          10:34.51   8
6    Ft. Wayne Northrop                    10:38.60   6
7    Ft. Wayne Bishop Luers                10:48.85   4
8    Ft. Wayne South Side                  11:02.43   2
9    Ft. Wayne Snider                      11:04.97   -


Girls 4,000m Distance Medley  - Finals Heat 1
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Merrillville                          14:14.04   -
2    Woodlan                               14:43.23   -
3    Goshen                                14:44.48   -
4    Ft. Wayne North Side                  14:59.83   -
5    Heritage                              15:24.76   -
6    New Haven                             15:25.64   -
7    Ft. Wayne South Side                  15:30.89   -
8    Madison-Grant                         16:34.84   -
9    Bremen                                16:59.63   -


Girls 4,000m Distance Medley  - Finals Heat 2
============================================================================
     Team                                      Time Score
============================================================================
1    Carroll                               12:41.74  20
2    Ft. Wayne Concordia Lutheran          13:05.30  16
3    Penn                                  13:09.23  12
4    Columbia City                         13:39.67  10
5    Ft. Wayne Bishop Dwenger              13:46.68   8
6    Ft. Wayne Northrop                    13:52.81   6
7    Ft. Wayne Bishop Luers                13:53.46   4
8    Leo                                   14:02.39   2
9    Warsaw Community                      14:10.55   -
10   Ft. Wayne Snider                      15:10.61   -


Girls High Jump  - Finals
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Coyne, Gracey          SO Heritage                               5-2  10
2    Long, Micah            JR Carroll (Fort Wayne)                   5-2   7
3    Hart, Marin            FR Warsaw Community                       5-2   7
4    Peterson, Lashay       SO Ft. Wayne South Side                   5-0   5
5    Hughes, CaMya          JR New Haven                             4-10   4
6    Schlotter, Brooke      SR Carroll (Fort Wayne)                  4-10   2
7    Royster, Chyna         JR Merrillville                          4-10   2
8    Napier, Dezirae        SR Prairie Heights                       4-10   2
9    Boersma, Hannah        FR Churubusco                            4-10   -
10   Chaney, Tasia          FR Ft. Wayne Snider                      4-10   -
11   Sebring, Katelyn       JR Heritage                              4-10   -
12   Kattner, Elise         SR Leo                                    4-8   -
13   Libey, Brylie          SO Bremen                                 4-8   -
14   Mohammedian, Malaz     SR Ft. Wayne Northrop                     4-8   -
15   Barksdale, Journey     JR Merrillville                           4-6   -
16   Smith, Davina             Merrillville                           4-6   -
17   Hipskind, Josie        JR Leo                                    4-6   -
18   Wilson, My'kell        FR Ft. Wayne Snider                       4-6   -
19   Byrd, Samone           FR Ft. Wayne Snider                       4-6   -
20   Baumert, Olivia        FR Woodlan                                4-6   -
     Moore, Morgan          SO Woodlan                                 NH   -
     Dellinger, Emma        FR Woodlan                                 NH   -
     Johnson, Gwen          JR Prairie Heights                         NH   -
     Gill, Jacky            FR Leo                                     NH   -
     Werrell, Cami          FR Carroll (Fort Wayne)                    NH   -
     Price, Carlie          FR Columbia City                           NH   -
     Williams, Kayla        SO New Haven                               NH   -
     Combs, Jasney          SO Ft. Wayne South Side                    NH   -
     Oilar, Megan              Columbia City                           NH   -


Girls Pole Vault  - Finals
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Hamm, Mikenna          SR Carroll (Fort Wayne)                   8-0  10
2    Shearer, Brelle        FR Churubusco                             7-04.66
3    White, Raven           SO Bremen                                 7-04.66
4    Wood, Mallory          SO Goshen                                 7-04.66
5    Button, Breanna        SO Carroll (Fort Wayne)                   7-04.66
6    Gearhart, Maddison     SO Carroll (Fort Wayne)                   7-04.66
7    Clark, Mikayleigh      SR Ft. Wayne Bishop Dwenger               7-04.66
     Ewing, Hannah          SR Ft. Wayne Bishop Dwenger                NH   -
     Debolt, Cara           FR Churubusco                              NH   -
     Parkison, Tessa        JR Ft. Wayne Northrop                      NH   -
     Nguyen, Carlynda       SO Ft. Wayne Northrop                      NH   -
     Williams, Ashley       SO Merrillville                            NH   -
     Perez, Iysis           SO Merrillville                            NH   -
     Gill, Jacky            FR Leo                                     NH   -
     Jasper, Jade           FR Leo                                     NH   -
     Delong, Jia            SR New Haven                               NH   -
     Hamilton, Jessica      JR Leo                                     NH   -
     Huhn, Elise            SO Ft. Wayne Bishop Dwenger                NH   -
     Ocock, Sarah           JR Warsaw Community                        NH   -


Girls Long Jump  - Finals Flight 1
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Smith, Adison          SO Ft. Wayne Concordia Lutheran      16-10.25   8
2    Patterson, Morgan      FR Ft. Wayne Northrop                 16-8.25   6
3    Brown, Tionna          JR Ft. Wayne Northrop                 16-4.75   5
4    Yanders, Jordan        SO Merrillville                          15-8   4
5    Coyne, Gracey          SO Heritage                            15-6.5   3
6    Kirkwood, Dylan        SR Ft. Wayne Northrop                  15-5.5   1
7    Smith, Brandi          SR Goshen                             15-4.25   -
8    McHenry, Payton        SR Merrillville                       15-4.25   -
9    Gentz, Abbey           SO Woodlan                            14-11.5   -
10   Chatman, Arianna       JR Merrillville                         14-10   -
11   Barcelona, Kylie       JR Carroll (Fort Wayne)              12-11.75   -


Girls Long Jump  - Finals Flight 2
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    McCarthy, Rachel       SO Ft. Wayne Bishop Dwenger              15-6   2
2    Fitzgerald, Brooklyn   SO Warsaw Community                   13-11.5   -
3    Hoover, Sidney         SO Prairie Heights                     13-7.5   -
4    Tuckerman, Dee Dee     FR Prairie Heights                       13-6   -
5    Wilchar, Makyla        SR Ft. Wayne North Side               13-3.25   -
6    Prezmeliski, Sierra    SR Churubusco                          12-9.5   -
7    Miller, Lauren         SO Bremen                             12-4.25   -
     Cooley, Jocelyn        JR Carroll (Fort Wayne)                  FOUL   -


Girls Long Jump  - Finals Flight 3
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Chaney, Tasia          FR Ft. Wayne Snider                   13-9.25   -
2    Fields, Chanyce        SO Ft. Wayne Snider                    13-2.5   -
3    Ganaway, Triahelle     FR Ft. Wayne Snider                    12-6.5   -
4    Werling, Gabby         FR Woodlan                            11-8.75   -
5    France, Madison        SR North Miami                        11-8.75   -
6    Smith, Grace           FR Woodlan                             11-7.5   -
7    Cullers, Kaitlyn       SR Bremen                            10-10.25   -
8    Buuck, Megan           SO Leo                                   10-2   -


Girls Long Jump  - Finals Flight 4
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Chapman, Anah          SR Ft. Wayne Wayne                   16-11.75  10
2    Daniels, Lindsey       FR Goshen                              14-0.5   -
3    France, Zoey           FR Bremen                                13-0   -
4    Peterson, Lashay       SO Ft. Wayne South Side               12-11.5   -
5    Mendez, Melisa         FR Ft. Wayne Bishop Luers             12-3.75   -
6    Hipskind, Josie        JR Leo                                11-8.75   -
7    Ellinger, Avery        FR Ft. Wayne Bishop Dwenger           11-8.75   -
8    holzinger, lillian     SO Ft. Wayne Bishop Luers              11-5.5   -
9    Urioste, Izzy          FR New Haven                           11-2.5   -


Girls Long Jump  - Finals Flight 5
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Smith, Olivia          FR Ft. Wayne South Side               15-4.75   -
2    Scott, Seanna          FR New Haven                          13-4.25   -
3    Wilkins, Promyse       SO Ft. Wayne South Side               13-0.25   -
4    Scholl , Gracie        SO Warsaw Community                      11-7   -
5    Amburgey, Lexi         SO North Miami                          9-8.5   -
6    Aparsi Castillo, Mar      Leo                                    9-3   -
     Whitt, Amajanea        FR Ft. Wayne Wayne                       FOUL   -


Girls Shot Put  - Finals Flight 1
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Woodson, Lamyia        SO Ft. Wayne South Side                33-0.5   -
2    White, Tabrasia        SO Ft. Wayne South Side                26-6.5   -
3    Reichart, Brenna       SR Heritage                              25-7   -
4    Franz, Gillian            Woodlan                              24-10   -
5    Flores, Samantha       JR Ft. Wayne Bishop Dwenger              23-6   -
6    Swymeler, Kelsey       FR Woodlan                               23-1   -
7    Matson, Hannah         JR Ft. Wayne North Side                22-7.5   -
8    Court, Kennedy         FR Ft. Wayne Bishop Dwenger              21-8   -
9    Adams, Kaylin          SO Bremen                              15-9.5   -
10   Esparza, Amelias       FR Ft. Wayne North Side                  11-7   -


Girls Shot Put  - Finals Flight 2
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Norris, Taylor         SR Penn                                  29-0   -
2    Wright, Aniyah         JR Ft. Wayne Concordia Lutheran          28-4   -
3    LaFary, Hannah         JR Goshen                                26-4   -
4    Nuttle, Chloe          JR Carroll (Fort Wayne)                25-9.5   -
5    Busch, Katie           FR Leo                                 25-8.5   -
6    Foster, Taviona        SO Columbia City                         25-6   -
7    Amstutz, Hailie        JR New Haven                          24-4.75   -
8    Fry, Katelyn           FR Leo                                   23-7   -
9    Fear, Kennedy          SO Bremen                             21-8.75   -
10   Barton, Saraya         SR Madison-Grant                         21-5   -
11   Ukinski, Abigail          Bremen                                18-1   -


Girls Shot Put  - Finals Flight 3
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Minix, Ali             SO Warsaw Community                      29-7   -
2    Horton, Taylor         JR Carroll (Fort Wayne)                  28-9   -
3    Dempsey, Alyssa        SR Ft. Wayne Bishop Dwenger              28-5   -
4    Smith, Kilah           SO Churubusco                          27-8.5   -
5    France, Madison        SR North Miami                         27-4.5   -
6    Marlowe, Taygen        FR Ft. Wayne Wayne                     27-1.5   -
7    Hurt, Hailey           SR Ft. Wayne Snider                      27-1   -
8    Richman, Tori          SR Heritage                              26-4   -
9    Straley, Tori          FR Carroll (Fort Wayne)                  26-1   -
10   Thompson, Haley        FR Columbia City                         25-9   -
11   Blodgett, Kierra       JR Prairie Heights                       25-3   -


Girls Shot Put  - Finals Flight 4
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Hill, Ja'najah         SO Ft. Wayne Northrop                 35-9.25   6
2    Anderson, Niesha       FR Ft. Wayne Snider                      33-1   1
3    Moore, Aniyah          FR Ft. Wayne Northrop                    31-4   -
4    Bussard, Gabrielle     SO New Haven                             30-8   -
5    Gallmier, Chassy       SR Churubusco                            30-3   -
6    Myers, Kennedy         SO Prairie Heights                     30-1.5   -
7    Teller, Brittney       JR Prairie Heights                     28-9.5   -
8    Roberts, Grace         JR Leo                                   28-1   -
9    Campbell, Hope         SR Penn                                27-7.5   -
10   Bowers, Alexandria     SR New Haven                             27-1   -


Girls Shot Put  - Finals Flight 5
==============================================================================
     Athlete                Yr Team                                  Mark Score
==============================================================================
1    Clawson, Felicity      JR Columbia City                         37-3  10
2    Barnes, Markalah       SR Ft. Wayne Northrop                   36-11   8
3    Garwood, Abbie         JR Penn                               34-9.25   5
4    Freel, Payton          SR Madison-Grant                         34-3   4
5    Bauer, Bethany         SR Heritage                            33-3.5   3
6    Sams, Leah             JR Merrillville                        33-2.5   2
7    Ramos, Sasha           SO Goshen                             32-4.25   -
8    Dawson, Lynae          SR Warsaw Community                     31-10   -
9    Sanner, Abby           FR Warsaw Community                      30-9   -
10   Patterson, Ma'Kaela    SR Merrillville                          30-8   -
11   Sams, Bionca           SR Merrillville                          29-5   -